Diskusia: Projekt Nano

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

  2. Drift1

    Drift1 User

    Takže jestli tomu rozumím tak sem sebral modrý box a získal z něj design letounu poison pusat...zustane mi nebo musím ještě sebrat deset receptu na to aby jich bylo deset do počtu?
     
  3. zdravím už som to písal v pondelok ze som získal stavebný plán stihačky jedovatý pusat a nemám ho je s tim problém?
     
  4. Belzebuba

    Belzebuba User

    Neviete náhodou ako získam Poison Pusat dizajn na pusat ? Ďakujem za odpoveď.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Belzebuba: Odpověď je ve vlákně Projekt: Nano. Návod získáš sebráním modrého boxíku, který může vypadnout ze zničeného NPC. Pak ho můžeš smontovat v rámci okna montáže. Cituji z uvedeného vlákna:

    Recepty jako kořist

    Během akce bude možné hraním odemknout následující recepty. Získáte je ve formě speciální kořisti s názvem „Stavební plán“ z vybraných NPC. Stavební plány budou během akce náhodně vypadávat z některých vetřelců. Po jejich sebrání bude odměněni receptem. K dispozici budou stavební plány s recepty pro Poison Pusat, Poison Spectrum, letoun Poison Pusat, letoun Poison Spectrum.

    NPCStavební plán v kořisti
    LordakiumLetoun Poison Pusat
    Boss LordakiumLetoun Poison Spectrum
    Uber-LordakiumPoison Pusat
    Poison Spectrum
    Emperor LordakiumLetoun Poison Pusat
    Letoun Poison Spectrum
    Design Poison Pusat
    Design Poison Spectrum
    Recepty budou posléze zpřístupněny v okně Montáže. Jakmile je odemknete, budou permanentně uloženy.
     
  6. hm tak zatim mi padl AURUS na piratech nic vic nic min a z beden jsem tez neco dostal ale je zajimave ze na normalnich mapach mi nic nepadlo a hrozne tezce se zbira srot za dve hodiny jeden skoda je to zas na dlouhe lokte
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Už sem našel odpověd na svou otázku..design zmizel ale po restartu je zpět..tím bych chtěl poděkovat neznámému hráči který na mapě 2-5 boxík nechal ležet..:D
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Rosse: To je divný, já to dělal hned v pondělí po pulnoci a dostal jsem jen napoprvé lodku a pak už žádné urko navíc, jen letouny. :)
    TrikPe: Dnes jsou. A je zybtečné se ptát, nikdo to dopředu neví.
     
  9. zdravím.dnes jsem za splnění úkolu dostal hybridní procesor.mám ho v inventáři.možná jsem trochu natvrdlý,ale kam ho mám vložit?díky za info.
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    jednouranou13

    v hernom okne by si mal mať okno "montáž" kde máš rôzne veci, ktoré si môžeš vyskladať, ku každej vecičke máš rôzne suroviny/predmety potrebné na postavenie ak ich získaš koľko je potrební budeš si môcť daný predmet postaviť :)

    Drift1 takže odpoveď je, že potrebuješ 10 receptov alebo nie? :D pretože poviem pravdu ja fakt netuším :D
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Dostal jsi jen ten sestavenáýý nebo i ten druhý slíbený za splnění ukolu? Díky. :)
     
  12. Badmaniak
    Táto otázka trápi aj mňa...
    Tí čo ten úkol ,,sestav hybridný procesor,,spravili budú dostávať ešte jeden ten hardware
    Potreboval by som to vedieť lebo mi chýba asi 120 šrotu tak či mám strieľať alebo sa na to vykašľať.
    Priemerne mi padá asi 15-20 šrotu za 2-2,5 hod.
     
  13. Drift1

    Drift1 User

    Drift1 takže odpoveď je, že potrebuješ 10 receptov alebo nie? :D pretože poviem pravdu ja fakt netuším :D[/QUOTE]
    šlo o to že mi zmizel z montáže ale po restartu tam je takže je nastálo.D:tn. ze nemusim střílet lordky abych posbíral 10 plánu.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: Stačí jeden a je pernamentní. Viz citace:

    Recepty budou posléze zpřístupněny v okně Montáže. Jakmile je odemknete, budou permanentně uloženy.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§* Popis ulohy je jedna vec, dolezita je vypisana odmena a tam ziadny processor nie je. Cize nie, nedostanete ho za tu ulohu.
     
  16. |Oromë|
    Ďakujem za odpoveď. :)
    Takže asi Lava spectrum mať nebudem. Nechce sa mi zbierať ten šrot.
     
  17. Ahoj mužu si postavit lava spectrum nebo lava pusat ikdyž ty lodě ještě nevlastním?
     
  18. Drift1

    Drift1 User

  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak já už získal vše. Kromě lava letounů, které se mi nelíbí a odměn z UBA.
    Ale mám dvě otázky:

    1) Jde nějak zbavit se blueprintů? Protože mi celkem ty udělané už zavazí v Montáži

    2) Slyšel sjem, že na začátku byl šrot možný koupit po 2U za kus, co je v tom pravdy? Já poprvé co to viděl v obchodě to bylo za 80U nebo kolik.

    Díky.
     
  20. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    vím jen že byly poprvé v té akci za těch 80 U, ale během té akce to ještě nějak rozumně padalo takže cena myslím odpovídala. Nyní nepadá nic moc takže cena možná bude příště i vyšší.

    Obecně si myslím že když to zavedly tak to mělo mít nějaký smysl nyní to smysl nemá prakticky žádný se o to snažit sbírat z NPC když to nepadá. Když ti v alfě vypadne z vlny mordonů i saimonů celkem 1 ks tak si každý lehce udělá představu jak to padá. To už se vyplatí opět lítat na cubíky atd.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.