Diskusia: Projekt Nano

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jj, to vim jak to padalo. Ale slyšel jsem echo, že si kdosi nakoupil po 2U ty šroty. :)
    Takže normálka, TEXET zas kecal. :D

    EDIT: Ještě bych doplnil pro ty co to neví: Plány padaj pro všechny ve skupine, kdo dřív bere ten dřív mele. Zadruhé, nemusí padnout všechny ze seznamu, ale může jich padnout vc, tedy z UVL mohou padnout oba, i jeden. ;)
     
  2. _Modify_

    _Modify_ User

    Ahoj, když mi spadnul plánek na letoun Poison Pusat tak je na jedno použití a nebo mužu udělat kolik chci těch letounu ? :)
     
  3. trcpuf

    trcpuf User

    oni se dají stavět i Poison? wuau, já měl za to že jen Lava , a Poison jen koupit....., ale i tak mám Lava pusat a je to hezčí jak zelená Poison :D , hlavně se mi líbí jak to střílí " jakoby byl namontovaný jen jeden LFx..... prostě pif.... minuta ticha....... paf..........pif....... :D
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Nie nedalo, za 2 ucka ani nahodou. To si z teba asi niekto vystrelil. + Ak nechces zobrazovat niektore plany v montazi, v pravo hore mas filter a mozes si tam zvolit kategorie veci co chces vidiet a tie co nechces odklikni.

    Mimochodom ak niekto nema dost surovin na vycraftenie, velmi vela komponentov je aj v bednickach, padaju tam pomerne casto.

    _Modify_ Plan by ti mal ostat.
     
  5. Zo s cca 100 kľúčov som poskladal firemný dizajn, lava spectrum a 2 lava stihacky a ešte mi ostalo pár komponentov. Takže oplatí sa ísť do debniciek ako do npc
     
  6. Ono lidé co si stěžují s tím dropem surovin (plasmid,šrot atd.): †яOssΞ†® má pravdu je to lepší skládat přes bedny, kde to docela padá.

    Dále co se týče těch dropů:
    Letoun pusat poison mi spadl asi po 160 Lordech.
    Letoun spectrum poison mi spadl asi po 20 Boss Lordech.
    Poison Pusat tady je to těžké, box mi padl asi po 3 Uberu, ale někdo mi ho ukradl, tak nevím zda to byl Pusat nebo Spectrum, každopádně asi dalších 25 Uberů mi nic nepadl a nakonec jsem k tomu přišel taky krádeží boxíku :D. Ještě se pokusím získat toho spectruma. Akce dobrá, ale chybí mi ty boxíky z kterých by ty komponenty mohli taky padat :D
     
    Minerva tohle ocenil(a).
  7. Zdravím kdy budou ty slibované boxíky ?
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Asi myslí toto:Od pondělí, 25. července 2016, 0:00 MSČ do neděle 7. srpna 2016, 23:59 MSČ na vás čekají nové mise, exkluzivní recepty, boxy a mnoho dalších věcí, které vám usnadní seznamování se s novým systémem.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Z npc padaju vzacne modre boxiky a v nich su recepty na poison stihacky a dizajny lodi.

    Blueprint bonus box:
    [​IMG]

    Během akce bude možné hraním odemknout následující recepty. Získáte je ve formě speciální kořisti s názvem „Stavební plán“ z vybraných NPC. Stavební plány budou během akce náhodně vypadávat z některých vetřelců. Po jejich sebrání bude odměněni receptem. K dispozici budou stavební plány s recepty pro Poison Pusat, Poison Spectrum, letoun Poison Pusat, letoun Poison Spectrum.

    NPCStavební plán v kořisti
    LordakiumLetoun Poison Pusat
    Boss LordakiumLetoun Poison Spectrum
    Uber-LordakiumPoison Pusat
    Poison Spectrum
    Emperor LordakiumLetoun Poison Pusat
    Letoun Poison Spectrum
    Design Poison Pusat
    Design Poison Spectrum
     
    Minerva tohle ocenil(a).
  11. aha tak ono to ma pridelene npc tak to jo teda takze jsem palil boss krysu zbytecne a na uberce jsem si lordakii nevsimal sakra :mad::p
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User


    No jasný, tohle všechno vim. Ale když chci vidět designy na letouny a nechci vidět ty co už nebudu nikdy stavět, nenavolim si to. ;)
    U lodí to není problém, tam prostě se zařadí na konec, když nejdou znova, ale u ostatních ne. A když bude takhle padesát akcí a bude 100 plánů na 100 ruznejch letounů, kdo se v tom bude pak vyznávat, který nechci už mít a které ano.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak No to je druha vec, kazdopadne teraz iny sposob triedenia neexistuje. Snad ho pridaju casom az bude viac veci v ponuke.
     
  14. Zaujímalo by ma ako to môžem získať ...

    Hardware lze získat několika způsoby: Můžete jej vyrobit, vyhrát jako cenu za účast v UBA
    Vysokofrekvenční kabel a Nano-pouzdro můžete získat také jako odměnu v UBA v případě výhry a Prismatium a Plasmid v případě prohry.

    Ďakujem za odpoveď
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Přesně tak jak popisuješ :)
     
  16. Vasil35

    Vasil35 User

    Dočkáme se těch boxíků které byly na tuto akci slíbeny?
    Nebo to bylo jen lákadlo aby lidi koupily dubly?
     
  17. Ahoj chcem sa spýtať že peacemeaker ostane v montáži aj po akcií?
     
  18. https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskusia-k-faq-projekt-nano.107095/page-6#post-887593

    Toto je ten bonus box. BP myslelo tým blue print bonus box ktorý padá občas z určitých NPC a v ňom je ukrytý daný stavebný plán.

    Pokiaľ nieje pri ňom taká žltá guľka tak ostane pernametne.
     
  19. To bolo myslené že to fakt nie je, alebo že to ľudia získavaju?
    Mam veľa bojov , výhier,prehier v UBA ale zatiaľ som toto ako odmenu nepostrehol.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.