Diskusia: Riešenia exploitu s Battlerayem a problém s bránou Lord Of War

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 14/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baty77

    baty77 User

    Já vím, že bych neměl, ale já si prostě rýpnout musím!
    PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY SE NECITUJÍ!!! :D

    Jinak spawn na 5-3 podle mě nezaručí to, kdo bude držet battla... Spíš ten random výskyt více battlů na mapě by pomohl... a aspoň by s o něj konečně zas vedly boje... Jediný, kam bych spawn battla nedával je do minovýho pole, protože doletět k battlovi s 10 k HP je málo i na Aegisku...
    A LoW bych zrušil úplně :D... Ne, jen bych dal fakt jen tu možnost, že do té brány jdete ve skupině a když bude ve skupin jen 1 útočit do NPC (multiúčet), vykopne to z brány oba... Stejně tak i když bude v bráně jen jeden z důvodu pádu internetu, nebo když jsou všichni krom 1 v té bráně zničeni, stejně to vykopne i toho posledního...
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Vážně?..objevuje se po 5 minutách to znamená že za hodinu se dá spravit 12 kousku....tj.175x12=2100...to mi chcete říct že za hodinu se tam zlikviduje 895 interceptoru?....tak to by s tím měli opravdu něco udělat..aby ti co tam kempujou zaplakali.
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Odstranění kapacity munice? Co to přesně znamená? Pokud má Aegiska v základu 15 000 střel na sklad, tak bude mít neomezeně? Tím úplně ztratí účel CPU na rozšíření muničního skladu. Zrušilo by se i to, že po dosažení maximálního počtu laserových střel nelze sebrat munici z boxíků?
     
  4. siux

    siux User

    TRUMPERA a KENNY: Natocte video a poté vám to budu baštit, chodim tam každý den a 20k urek za hodnu nejde !
    Lehký výpočet ju ?
    1 hodina má 60 minut to je 3600 sec.
    na jednoho intera potřebuješ 2 kamikaze
    za ty 2 kamikaze počítejme 150.U. (pro jednoho)
    dobití kamikaze trvá 30 sec
    3600/30 = 120 kamikazí
    120 * 150 = 18 000 U. (Nejde)
    další problém , kamikaze nebouchá hned, odezva internetu atd atd.. takže těch kamikazí dáš maximálně 95 až 100 Poté počítejme propálené palivo do peta počítejme 7 000 na hodinu 0.25 * 7000 = 1750
    95*150 = 14 250 - 1750(palivo) = 12 500 U. (konečná částka)

    Hodláte se hádat ? Nebo jste V.I.P a dostáváte za kami 500? :-OO

    PS: Než něco napíšete , ověřte si to :) Děkuji: Siuxus.
     
    jaroshot a baty77 tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    baty77 Snažíš sa ma poučovať ? Tak sa znova pozri na môj príspevok, Ja som príspevok necitoval, JA SOM POUŽIL LEN CITÁT Z PRÍSPEVKU.
    Za kričanie , máš u mňa body.
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Spartakus-jde o to že když sebereš boxík s municí a máš plno tak ti to dá hlášku že to nemužeš sebrat protože máš plný nákladní prostor munice,to samé když chceš koupit nebo vydražit tak to taky nejde...a myslím že cpu buď stáhnou nebo upraví.
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Drift1 To pochopitelně vím. Hraji to docela dlouho. Proto jsem se ptal jestli to s těma boxíkama zruší a bude možné z nich tu munici brát. :) Moje otázka byla spíše řečnická.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/14
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Spartakus: Osobně si myslím, že přesně tam míří, neb lidem vadí, když kliknou a nedostanou vůbec nic. Když to člověk ale vezme kolem a kolem, to co dostanu z boxíku je opravdu zanedbatelné. Na druhou stranu už dnes existují metody, jak maximální kapacitu překročit. Jsou to brány či CPU pro nákup. Osobně si myslím, že je nelogické, aby někdy omezení fungovalo a někdy ne. To že by omezení používali důsledně by se mi vůbec nelíbilo, takže je pro mě mnohem lepší, když ho zruší úplně. Má to logiku.
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Trochu jsem uvažoval. Pokud bude nákladový prostor neomezený, tak se bude dát nakoupit i neomezené množství munice. Tím pádem nebudu potřebovat CPU na automatický nákup munice. Prostě si jí nakoupím dostatek dopředu. Místo dvou CPU na nákup munice si tam dám dvě jiné. Umožní mi to vylepšit styl hry. :)
     
  10. Spartakus bude neomezení kapacity zásobníku munice. Sice podle toho, co píšeš jsi to tak i myslel, ale ne, nákladový prostor omezený nebude (jen špatný slovo) ;) Už vidím, jak by si někdo poslal okamžitě všechny šutry ze Skylabu a měl by vyděláno :D Jinak je pravda, že to mnohým hráčům ušetří 2 CPU místa (když používají Např. nákup x1 a raket na 1. konfiguraci a nákup raket do raketometu v té 2.)
     
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Měl jsem na mysli nákladový prostor (zásobník) munice, použil jsem špatné slovo. :) Měl jsem náročný den, tak už mi to nepřemýšlí. :) ;) Každopádně by mě zajímalo kdy to BP dá do hry. Má to v krátkodobých plánech, ale otázkou je co BP považuje za krátkodobé plány.
    Jinak Battleray, ani LOW brány nedělám, tak mě moc netrápí. Možná, až nebudu mít jiné úkoly, než na ně. :)
     
  12. nikdo nepsal nic o raketách. resí se munice(baterie)
     
  13. Rakety v boxíkách nejsou, leda v dýních, míčích ap. a tam mi to některé rakety dává, některé ne, když mám plný sklad. Rakety v pirátských boxech dává vždy.
     
  14. Mirec[VWV]

    Mirec[VWV] User

    low ku zrusit alebo viriesit bug a batlovi zrusit instu a po probleme
     
  15. Ohledně Battleraye a LoW bych rozhodně nic neměnil!! :)
     
    joža330 tohle ocenil(a).
  16. siux

    siux User

    U battla bych taky nic neměnil :) Hráči mají právo vystřílet ty druhý hráče :) A jinak zrušení těch baterii na munici by bylo gutííz :) Konečně bych mohl machrovat, že mam strašně moc munice :-DDDDD Sice X1 ale i to je munice :-DD
     
  17. Crystal

    Crystal User

    ale nemaju pravo tam sediet 5 hodin a kamikadze pukat 1000sice interceptorov...a potom niaky chudak prileti s ulohou a nema sancu

    a niekedy sa to neda vypukat, ked je ich vela, alebo rovnaka firma atd atd....

    povodny ucel bol zabit batlla a nie farmit na mlych potvorach, rozhodne treba zmenu, nebude to zlozite, proste nastavit batlla tak aby to neslo zneuzivat, napr. vypustil len 20 interceptorov a potom uz nepusta ziadnych...vsetko o testovat a je po probleme

    a siux at uz bude zmena akakolvek,menit sa to bude...je viacero moznosti ale vsetky maju rovnaky ciel a to nadobro skoncit s farmenim intercepotorov...je to len otazka casu
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    Bezejména*cz V tejto téme sa diskutuje na jeden problém a nie na viac. OT - Post zmazaný.
     
  19. Spartakus

    Spartakus User

    Tak jsem začal plnit úkoly na Battly a je to vážně na nic. Pořád u něj někdo sedí a pouští kamikadze. Battla sám bez problémů X4 smahnu na minutu, ale najít ho když tam nikdo není je oříšek. Možná brzy ráno, okolo páté by to šlo... Řešení už tu bylo napsané. Víc Battlů na mapách a omezený počet Interů.
    Edit: Je to vážně k ničemu. Hráči tam jsou i v 5 ráno. A vlastní firmu vystřílet nemůžu.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.