Zpetná vazba Diskusia: Skúška hrôzy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 15/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Taky jsem tak hraval max tam dojdu se podivat a pak jdu pryc klan tam mam :)

    ten cíl sestřelit 2000 curcubitorů by se měl asi i dát udělat mimo bránu na normálních mapách protože tam taky musis nicit ja tomu rikam lizatka a pak se ukaze velky takze by to melo jit si myslim ja :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. CharlieSheppard, střílím Curcubitry jak v bráně tak na normálních mapách (včetně bossů) a skutečně se počítají pouze ti sestřelní v bráně. Teda jestli jsi to myslel tak, že se ten cíl dá splnit i na normálních mapách (nevím, jeslti správně rozumím tvému příspěvku výše).

    Ale určitě by, podle mě, byl lepší cíl ve smyslu: Znič 3000 Curcubitorů kdekoli, nejen v bráně. Pokud se stále z fóra posílají na BP podněty a připomínky k akcím, tak by nebylo špatné jim sdělit poselství. 2000 jen čistě z brán se fakt nedá...
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  3. Tak mi tu přidanou hodinu hned vzali :) Do brány jsem se dnes dostal až na čtvrtej skok, že prej není místo, a po první mapě mě to zas vykoplo ven. Takhle ten poslední cíl neudělám...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ano takto jsem to myslel, vždycky bývaly cíle že i npc na mapách se počítaly do cílů jde vidět že to zrušili úplně no nevadí :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ta permanentka je čím dál tím víc těžší. Já jsem teď vyhodil 200k uridia za permanentku a moduly úplně nanic. Pořád vše jen na holo. A zas abych začal šetřit. Ty moduly mi dávají vždy pod 15%. Čím horší modul, tím lepší statistiky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Alespoň kvůli munici se oplatí dělat touto trhlinu na x4: Zkouška hrůz

    EDIT:
    Vyhodíš 200k uridia za permanentku a moduly na nic. Pod 15%.
    Spíš se to, kvůli těm modulům neoplatí dělat.

    Smutné, až kam to s tímto eventem spěje.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/22
    zdarec1234 a KrtekGE2 tohle ocenili.
  7. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    Ale čo by , mne padol na phoenixa 20% dmg , luxus . :DD co sa tyka modulov tak bieda , jediny fajn modul padol na orcusa ktoreho samozrejme nemam :D .

    ale inak akcia v pohodicke , kopu municie ktoru vyuzijem vsade inde .
    dokonca stiham spravit aj posledny ciel , tych 2000 cucur.

    Brana sa nelaguje , za mna lahodina
     
    zdarec1234, -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. zdarec1234 - Co je na pernamentke take tazke ? 90% BTP musis urobit v brane a neohrozuju ta tam ziadne individua a mozes si to tocit ako dlho len chces a potrebujes. BP ta len proste nuti urobit 1 branu kazdy jeden den v priebehu celej akcie. Preto zo 14 dni co je akcia tam je 12x zabit toho bossa na konci v BTP (Battlepass-Bitevna Pernamentka)
    -baghira2- - Kupoval si ty vobec niekedy pernamentku odkedy je to pridane do hry ? Ze tu furt pises take somariny ?
    Moduly boli a su vzdy random drop. Mne osobne nepadli dobre moduly zo 100% akcii co som urobil a vzdy kupoval BTP
    Kto nekupuje BTP netestuje svoje stastie, jednoducha matematika.:D
    No ale uz som videl niektore ucty co spravili svoj prvy BTP a z tych 6/7 modulov co sa da bezne vyrobit za kluce im padli viac nez 2-3 nadpriemerne moduly.
    Rovnako sa mi to stalo i na malom acc, kde mi behom 1 akcie padli 3 moduly na G+
    Co sa tyka eventu, toto je najlepsi event zacely rok, co sa tyka municie. Druhy najlepsi je Plutus.:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 31/10/22
    .DAVIS. a Delta-7925H tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Áno minul som 200 kilo uri za permanentku na GE7 (bývalej GE6) presne pred 5 mesiacmi dozadu.
    Lenže dopadlo to presne tak, ako to popisuje zdarec1234. Moduly padli na lode, ktoré nevlastním..
    Bolo to počas akcie Plutus.

    Najlepšia akcia je Plutus, potom čo Skolla úmyselne vynechali v decembri 2021.
    A áno, do tejto hry nedám ani jediný cent, vzhľadom ku tomu ako sa zachovali..

    EDIT: Ještě lepší akce než Plutus, je Zkouška Hrůz a Dni Promethea. Upřimně..
     
    Naposledy upraveno: 31/10/22
    KrtekGE2 a zdarec1234 tohle ocenili.
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Je taky nanic, že už ti cucurbitoři nejsou celý den. Jinak na x-8 mapě jsou z bosscucurbitorů docela dobrý odměny. Třeba mě vypadlo aji 32 zlatých candy cornů nebo 180 ee. Ale moduly mizerný. Ty co mají být úplně nejhorší a restabilizují se za 10 fragmentů, mi dávají nejlepší bonusy. Ale samozdřejmě na lodě, které nepoužívám. Dodělat celou bránu mi přijde zbytečná ztráta munice. Poslední hromada munice je po UVK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    V této bráně Zkouška Hrůz stačí dělat jen UVK, pak jet po 4 uber siby, sebrat boxy, 5x se zničit
    a pokračovat v tom samém, na další den. Alespoň si zbytečně neminete munici a získate další..
     
    zdarec1234 a KrtekGE2 tohle ocenili.
  12. MaronEZZ

    MaronEZZ User

    Ach jo -baghira2-, uz som si myslel ze si dostal rozum. :eek::(
    Preco by hrac s full havoc a motylom nemohol dat celu branu? Navyse dostane uridium, zlatu kukuricu, municiu a pod.
    Trial of Teror dá acc. full havoc+motyl+seprom(prípadne promerko).
    Ak hráč má double boxy, skladove protokoly do peta(profil PP) tak
    NIKDY nemoze byt v mínuse.
    Radsej nic nedoporucuj, lebo tvoja vybava je kazdy rok rovnaka.


    A tvoji kamosi na fore nech si uvedomia co je kritika a rýpanie do pána B.

    Toť vse -baghira2-, ak mas nejake otazky ohladom brany kludne ti odpoviem do PM.:D



     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  13. Jednou jsem zkusil tuto bránu dělal jsem ji 2-3 hodiny jako je to fajn brána i akce ale prostě člověk občas něco zkusí a zde je výsledek:

    Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (11.305)
    Obdržen předmět: Munice - Uber raketa (998)
    Obdržen předmět: Munice - JOB - 100 (13.300)
    Obdržen předmět: Munice - Hellstorm (6.650)
    Zakoupená formace letounu: F-13-BT
    Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (33.250)
    Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (33.250)
    Obdržen předmět: Munice - Hellstorm (6.650)
    Obdržen předmět: Munice - A-BL (3.990)
    Obdržen předmět: Munice - SBL - 100 (1.000)
    Obdržen předmět: Munice - MCB-50 (24.000)
    Obdržen předmět: Kyhalon (80)
    Obdržen předmět: Tetrathrin (150)
    Obdržen předmět: Indoktrinační olej (30)
    Obdržen předmět: Indoktrinační olej (30)
    Obdržen předmět: Munice - SBL (3.350)
    Obdržen předmět: Munice - JOB - 100 (13.300)
    Obdržen předmět: Munice - SBL - 100 (1.000)

    Vše bez double boxu :) ale dělal jsem to jen jednou protože dělat bránu s 5 FPS fakt nemám trpělivost :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieSheppard Gratulka.
    Tá munice opravdu padá velice bohatě.

    MaronEZZ
    Prečo by hráč s full havoc a motýľom nemohol dať celú bránu?
    To som nepísal. Práveže môže. Je to jeho slobodná voľba.

    Písal som to pre tých, ktorí ešte nie sú full havoc. Takže kľud.
     
  15. Já bránu dělal jen jednou a to mám 13x prometheus a nějaký level na nich.
    Do toho full Havoc i Herkules
    Motýl, x4, seprom a nějaký booster a úplně na pohodu :)

    Jak mě bylo kdysi hodně dávno řečeno:
    "bránu uděláš i kdyby jsi měl točit z BigBoy lodí je to jen na schopností hráče a když chce dokáže to s čímkoliv"
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieSheppard v tom máš recht.

    Tohle se mi teď podařilo najít: 23/10/21 post #123

    EDIT:

    Bylo to přesně před rokem na GE7. A tam ještě nejsem full havoc.
    Vím přesně jaké to bylo, šlo o nervy, minul sem hodně munice ..
    A dělal sem celou tuhle bránu 5 hodín. Už bychom do toho nešel.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/22
  17. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jo, elitě a těm, co mají čas, se to vyplatí, ale těm co jdou jen pro munici se to vyplatí, jak říká baghira. Ne, munice už dál skoro není.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. zdarec1234, mám sice relativně slušnou loď a tu bránu dělám +- za tři čtvrtě hodiny, ale nijak zvlášť se nesnažím, takže stojí za to tu bránu udělat celou, a šel bych ji do konce, i kdybych neměl takovou výbavu. Nejlepší brána na Orbitu!
     
    zdarec1234, *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  19. kentik007

    kentik007 User

    suhlas :) tiez som musel otrokarcit :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Za mě nejlepší akce, kterou ještě nezkazili. Uri dost, munice hodně a času tak akorát. Dělal jsem ji denně.
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.