Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno a 25 bol dvojnásobok
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Formes

    Formes User

    Děkuji za rychlou odpověď.
     
  3. 25.12. jsem dělal kappu, dostal jsem jednoho herkula. 26.12. jsem udělal další kappu a dostal dva herkuly. Takže jsem nedoufal v nic jiné, než že mi ho připíší. Nestalo se. Pro úplnost:
    [​IMG] 4045517, globál 1. No nic.
    Pokud se nepletu, deník pilota je jen od 28.12., takže důkaz nemám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- a MuadDib85[CZ] tohle ocenili.
  5. Tak děkuji za rychlou odpověď, třeba budu pro jednou ten, kdo bude mít štěstí. Ještě jednou díky. Klíče jsem totiž dostal, tedy k bednám, pirátským.

    Tak všechno dopadlo nad očekávání, herkul přišel jak bylo napsáno. Že by se blýskalo na lepší časy? Díky,BP.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Selendix

    Selendix User

    Při dvojnásobku mají být i boostry 2x?

    Normálně je: 1x 5hodinový multi-booster

    a při dvojnásobku mám v deníku: Získal(a) jsi: Multi-booster (5 hod.).

    Takže boostry se nedoublují?
     
  7. Ne nedoublujú.
     
  8. WesT_

    WesT_ User

    Zdravim, Mozem sa spytat moderatorov kde je mozne sa spytat ci boli odmeny LF4 atd. pripisane spravne lebo mi pride divne ze z +-10 hades ani jedna.. :D :)
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Včera ale boli dvojnásobne odmeny, takže to nemá nič spoločne s padaním odmien to by ti skôr nepadla dvojitá odmena. Podľa mňa si nemal jednoducho šťastie možno tu niekto je kto robil brány a dostal ale o žiadnej chybe nevieme
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Deň LF4 bol konkrétne v poslednú sobotu 14. 1. 2017.

    A kedy bude ďalšia? Ťažko povedať.
    Osobne doporučujem prihlasovať sa každý deň, aby sa Ti ju podarilo aspoň 1x vystihnúť.
    Blíži sa ďalší event od 18 januára. Počas neho, by tá šanca na deň LF4; mohla byť o trochu väčšia.

    Pokým si mal v deň dvojnásobku na GG, na LF4 fakt smolu.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. Kdy dostanu část odměny ze dne 26.3., kdy jsem zakoupil Balíček boosterů „Raketový vzestup Deluxe“ a tento balíček nefungoval??

    Buď boudou vráceny peníze, nebo se přičte odměna.

    Děkuji za včasnou odpověď
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kdybys sledoval Oznámení, tak bys odpověď už dávno měl. :)
    Boostery si dostal o týden později, od minulého pátku při prvním loginu se ti navíc přičetl dvojnásobek boosterů, co sis koupil. Peníze ti vrátit nemohou a místo odměny máš tuto náhradu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Já nic nedostal!! Zaplatil jsem si to ten den co jsem hrál. Navíc jsem tu nebyl asi tak +- 9 dní. Je to zlodějna nic víc. Já nehraji každý den!!
    V minulosti vraceli čest a bz, když něco nešlo!!!
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Já nekupoval učko, ale ten balíček. Tak to je super, že jsem si koupil 50ky :eek: které mi vypršely! Když jsem byl fuč a to se vážení vyplatí :mad:
     
  16. Borat

    Borat User

    Dodaj ID a pozrieme sa nato ak tu bude niekto kompetentný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. [​IMG]54786287

    Děkuji
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Neměly ti vypršet, měly se ti přičíst po loginu až. Takže teď už jsou asi fuč, ale měl jsi je mít po tom, co jsi se lognul od toho minulého pátku poprvé :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Bohužel nic jsem nedostal. Chjo to je hra :confused: . To ty prachy mužu rovnou házet z okna! Platit a nic nedostato_O
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Proto po tobě chtějí ID a překontrolují to. Buď jsi to dostal a vypršelo ti to aniž by sis toho všiml (v reál čase) a nebo jsi to nedostal, protože jsi se přihlásil třeba o dost později, když jsi tu nebyl, a pak ti to připíšou znova zvlášť. ;)
    Ostatní s tím problém neměli a náhradu dostali. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).