Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Prosím ťa aspoň tu nemudruj, dobre? Za to že si v predchádzajúcom témate hned dostal surgeon tu teraz ideš niečo obhajovať,keby sa ti stane to isté tiež by si tu písal iné veci, je to systém oničom keď dostanem zo 4roch možných dizajnov ten ktorý práve vlastním a zaň 10k u.

    Pursuer, niesom nováčik a viem za čo mam byť vďačný a za čo nie ale táto brána ma stála čas,uri na doklikanie a čas strávený na paladku tak by som aspoň prijal dizajn ktorý nemam.
     
  2. Irondrobe

    Irondrobe User

    bedna je bedna to ja chapu ale nechapu proč maji napsane v kupierce že je odmena za dizajn kteri uz vlastichiš 200k uri když dostavam 10 k uri když ty disajny maji hodnotu za uri v obchode 150k uri
     
  3. Protože si dostal loď, která je ve víkendové akci a ne v klasické odměně ;) proto si dostal jen 10k U a ne 200k U. A jestli to pořád nechápeš, tak si projdi odměny z kuiperky....
     
  4. Irondrobe

    Irondrobe User

    odmeny s kuperky jsme si prošel je tam napsane že za kazdy desing co uz vlastniš dostaneš 200k uri jako nahradu neni tak psane že jak jsou branove akce tak se hodnoto s 200 k uri zmeni na 10k uri jestli to tam nekde vidis mužeš mi to tu skopirovat a nebo neco podobnecho
     
  5. Takže si jenom blbej...
    • Šance získat jeden z následujících lodních designů (pokud už jej hráč vlastní, připíše se místo toho 200.000 Uridia):
    Aegis Elite
    Citadel Elite
    Spearhead Elite
    Goliath Venom
    Vengeance Pusat

    Dostal nějaký z NÁSLEDUJÍCÍCH lodí? Ne dostal si Sovereign, proto si dostal pouze 10k U a ne 200k U.
     
    Naposledy upraveno: 12/6/16
  6. Irondrobe

    Irondrobe User

    nejsem golias spektrum golias solac tam tež patři a nejsou tam vypsane a když ho vsatnis dostaneš 200k uri tak jakto že to neni u tech akcovich? jsou to teš goliasi Sovereign atd
     
  7. A na to si přišel jak, že z kuiper brány můžeš dostat spectrum nebo solace a když ho máš dostaneš 200k U?
     
  8. Irondrobe

    Irondrobe User

    nekde na forum s eto psalo +
    jsi blbej?
    sam jsi tu ten odkaz daval tak proč se me ptaš
     
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    =Streuner=. - poviem ti to takto,BP dalo navyse moznost ziskat jeden z luxusnych designov alebo ak padne rovnaky,tak mas 10 000 uri a ty namiesto toho,aby si zhrabol tych 10 000 uri,tak budes sa ohanat,ze kolko si musel setrit na tu branu?Vsak nik ta ju nenutil stavat predsa,toto je eventovy bonus,povodne by ziaden ani byt nemal,tak preco sa stazujes akoze? No niektori modi sa ti k tomu vyjadria,aj ked vacsina uz nie je,ti by ti teda dali pozerat sa darovanemu konovi na zuby :D Uz sa necudujem,ze BP obcas zrejme nema ani chut davat akcie,ked to takto hraci ofrflu a to este im pridaju rozne veci navyse :rolleyes:
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Tak aby sa to zhrnulo...
    Z kuiper brány môžeš dostať tieto lode:
    Venom
    Pusat
    Aegis elite
    Citadel elite
    Sparhead elite.
    Ak jeden typ s tohto výberu obdržíš a už ho máš tak dostaneš náhradu 200k U
    Ak cez akciu dostaneš firemný design, centaur alebo surgeon auž ho vlastníš tak dostaneš odškodnenie 10k U.

    Píše sa tam niekde o spectrume a solace ?
    Pre info- https://board-cs.darkorbit.com//threads/brana-kuiper-faq.100384/ - čo môžeš dostať s brány (stále)
    Čo môžeš dostať z brány cez akciu sa tu už písalo...
    A nemusíš tu nikoho urážať, 2 krát meraj, raz rež
    Dobre si to prečítaj
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 11.06. 22:33Sebral jsi bonusový box.+ 10,000 U.

    Díky za info, ano dostal jsem 10kU, fakt díky BP na to jsem čekal ....
    No to snad néééé.... zase ze mne dělaj debila.....
     
  12. orbitdohuby
    Nik s teba nič nerobí. :) Je normálne, že sa niekto v niečom pomýli.
     
  13. gass80

    gass80 User

    Tak další Kuiperka a prozměnu sem dostal desing Peacemaker a to jsem MMO :) ještě pořád je to v pořádku?
    A opravdu ho mám i v hangáru.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    gass80 a odkdy nemůžeš mít jiný firemní design než té firmy ke které patříš?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Zdravím,
    neviem či to je nejaký zlý vtip, ale keď začala táto akcia na bonusové odmeny z brán, tak mi chýbalo do alfy 9 dielikov, do bety 11 a gammu, v nej som mal 2 diely. A tak som teda začal klikať. Minul som 900 EE a nepostavil som ani alfu (chýbali mi 3 dieliky) a ani betu (chýbalo mi 6 dielikov). Do gammy som získal 22 dielikov. To som ešte nejako prekusol. V ten deň som ešte minul ďalších 150 EE a tak som konečne postavil Alfu. Stav v Bete sa vôbec nepohol a Gamma stúpla na 28 dielov.

    V sobotu som spravil alfu, robil akciové úlohy, tak som mal znovu nejaké prostriedky. Vyšlo mi to na 450 EE a do brány Beta som získal 3 diely, čiže mi 3 stále chýbali. Do brány Alfa som získal 11 častí a do gammy 4.

    Takto nejako to išlo aj dnes. Minul som ďaľších 650 EE a hádajte čo. Do Bety mi stále chýba 1 časť.

    Čiže z 2150 EE som nezískal ani 12 častí do bety. Mám tento problém len ja alebo... ? Lebo sa mi nezdá pravdivé že šanca na diel do brány je 13%.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Nie je to problém. Dieliky padajú náhodne. A ešte sa to týka toho ako klikáš a či triafaš multi.. Musíš mať len dobrí odhad a nejaké to šťastíčko. :) Keďže tieto 3 bráni sú po kope tak sa stavajú ťažšie a treba tam vynaložiť aj viac tých EE.
     
  17. Až tak úplne náhodne nepadajú, keďže je daná šanca 13% na to aby ti padol dielik do brány. Klikal som po 5 a po 1. Niekedy som mal pocit že mi padali viac opravy ako časti do brány. Je mi jasné že tie brány nepostavím za pár energii, ale predsa len si myslím že toto moje stavanie je ukážka čistej smoly.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tak keď si spočítas multiplikatori tak zistis koľko časti si trafil :)
    Takže ako sám hovoríš. Mal si totálnu smolu.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tak este raz a velmi pomaly, skusim to pre nechapavych rozviest.

    V Kuiperke nie je ziadna chyba, dizajny a aj odmeny sa pripisuju spravne.

    Odmena 200K ucka pada ak vam ma padnut jeden z dizajnov pusat, venom a 3 elitky. Toto nema s vikendovou akciou nic spolocne a kuiperka je takto nastavena trvalo. Drop 200k je nahodny.

    Ak vam cez akciu v kuiper padne jeden z dizajnov surgeon, centaur a 3 firemne a vy ho uz vlastnite, v tom pripade nabehne kompenzacia za dizajn 10K ucka. Kompenzacia 10k nema s odmenou 200K nic spolocne.

    Ako fakt sila co sa tu popisalo, teraz bolo v podstate z kazdej brany navyse tych 10k za dizajn, pri prvej akcii na surgeon v brane pri duplicitnej lodi ste nedostali nic.

    ΞΙÐΛМΙ$® Drop dielikov je stale rovnaky, 13%. Lenze musis ratat aj multiaplikator, to je tiez cast brany. Mal si jednoducho smolu a netrafil si ziadne multi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Už sa teším kedy to tu bude znova :D :)
    Dúfam, že bude špeciálny balíček pre goliath na bránu Delta :) Už len vyčkať...