Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Je to hore vo FAQ,

    obdržíš len 1
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Hore sa píše (často kladené otázky), že by mi malo padnúť 10 designov na stíhačky z Kuiper brány, no padol mi len jeden Red Phantom:

    29.04.2016 - 14:51[​IMG]Nazbieraných 5 zelených kľúčov koristi.
    [​IMG]
    29.04.2016 - 14:51[​IMG]Kuiperova brána je dokončená
    [​IMG]
    29.04.2016 - 14:51[​IMG]Získaný predmet: Red Phantom
    [​IMG]
    29.04.2016 - 14:51[​IMG]Dostal si 189000 cti

    V popise akcie sa však píše, že môže padnúť jeden alebo desať. Kde je teda pravda? Vďaka za odpoveď.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Moja chyba, zle som to mal napísane v FAQ, máš pravdu, môže padnúť 1 poprípade sada všetkých 10.

    Ďakujem za upozornenie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. No ja dnes zatím 10 epsilon a vsechny 3 firemni a 2X lf4 uz mi jen chybý ten surgeon .. a maximalne muze padnout kentaur jeste :D


    Edit:

    14 epsilonek a mam ho konečně :)

    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Získal(a) jsi 1 Surgeon.
    Obdržen 1 laser typu LF-4
     
    Naposledy upraveno: 29/4/16
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Hele a 1.5. má být ještě v prodeji Surgeon. Co když tato akce je jen kvuli toho aby všichni utratili učka do bran kde je Surgeon a v neděli ho daj do obchodu? :D

    EDIT:
    PLPolish-legion-FX- gratulka, já teď ještě nafarmím pár statisíc uček a kouknu jestli v neděli nebude Náhodou v obchodě a kdyžtak v neděli dám Epsilonky :D
     
    Naposledy upraveno: 29/4/16
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    PLPolish-legion-FX- gratulace, já bohužel asi surgeona nezískám:(, zatím na to nemám ani urko ani nic jiného
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Čo to ma znamenať že niekto nedostane z 15 epsilon sergeon niekto z 5 epsilon surgeon a niekto spravi 1 epsilonu nahodne a dostane surgeona Čo tooooooo jéééééééééééé hnus
    Férovost v diere zastrčená
     
    Naposledy upraveno: 29/4/16
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pozor na to čo píšeš. Chápem, že si nervózny z toho ale takto sa mi tuna nevyjadruj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ja nie že som nervozny ja mám neskutočne nervy nato
     
  10. Neni to hnus je to o pravěpodobnosti vem si napřiklad pada 5 diesingu z epsilon tak si vem ze mas urcite procento sance padne ti nahodny diesing no ale pak uz mas zas i mensi sanci protože ti muze padnout ten samy diesing a nedostanes jednoducho nic je to jen o stesti
     
  11. LuckyLucke

    LuckyLucke User

    hoj
    me by spis zajimalo co to je za designy .. ten silver demon a elite? demony co mam sou pojmenovany jinak :)
     
  12. 6 epsilon nič
     
  13. Tak kamarát dnes urobil 2x epsilon a 1x firemný a 1x surgeon :)
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Silver demon:
    [​IMG]

    Elite demon
    Je predpokladím tá špeciálna červená verzia
    [​IMG]

    pozor na to čo píšeš, toto je obviňovanie. Nie každý má šťastie zmier sa s tým, ak nemáš čo k tomu relevantné dodať tak radšej nepíš prosím ťa.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ja som urobil 8x epsylon 2x firemny a z prvej padla lf4 zial to je vsetko :/ ..
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    No musim ocenit tuto akciu,celkom lahko sa dal ziskat Surgeon(a este jeden firemny,co mi chybal),aspon pre mna,co som mal vacsinu firemnych designov uz davno pokupenych.Je to fajn pocit a koniec koncov 4 Epsilonky som aj tak potreboval na stavbu kronos.LF4 sice nepadla ziadna,ale tie uz mam davno full,takze to mi nevadi.Aj z Kuiperky mi padol design.Pojdem este par Lambd bo aj tak ich musim ist,tak uvidim,ci nieco dostanem :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Mamina71

    Mamina71 User

    Zdravím Jessie, nejsem si jistý zda správně rozumím, jak je to se šancí na LF4 po čas víkendové akce?
    Ze které brány (kromě Epsilon, Kappy a Hades) lze tu LF4 získat ? Nahoře je uvedeno, že je to možnost z balíčku...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. A to mi padne i design na peta a i na letoun nebo zvlast?
     
  19. Pada to zvlášť, ale dnes som konečne dostal mirage :) Som spoko a táto akcia je dosť super :)
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Mamina71 Ten balicek na LF4 teraz nie je dostupny. Vikendy sa budu opakovat a specialne odmeny budu cirkulovat medzi branami. Specialnych odmien moze byt az 5, no branu su len 4. Cize logika vravi, 1 odmena nemoze byt aktualne dostupna a je to prave dana LF4ka.

    Ano, dizajn na stihu a na Peta pada zvlast.
     
    -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.