Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Rozpis speciálních odměn na tento víkend není? plosím pěkně:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Edit : mnohem díky
     
    Naposledy upraveno: 27/10/18
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tento vikend 27.10. - 28.10. su tieto specialne odmeny z bran
    Delta - Chimera, Phantom
    Epsilon - Mirage , Enigma
    Kuiper - Havoc, Hercules, Elite Demon alebo Silver Demon
    Lambda - Chimera, Phantom
     
  3. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 3.11-4.11.

    Delta: Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    Epsilon: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon Goliath
    Kuiper: Chimera, Phantom
    Lambda: Mirage, Enigma
     
  4. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 10.11-11.11.
    Delta: LF-4 nebo 10 000 UCB-100
    Epsilon: Chimera, Phantom
    Kuiper: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon Goliath
    Lambda: Mirage, Enigma
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/18
  5. Kazachsky

    Kazachsky User

    Mohl poprosit jenom o odpověď? Už 6. brána na speciální odměny nic nepřinesla (ani odměnu běžnou,což je zase pochopitelné) ani žádný desing...Padá to vůbec nebo nepíšete to špatně? Když tady bylo nějakou dobu zpátky řečeno,že je tam je skoro jistá šance na získání jednoho ze čtyř desingu? Už jsem jako poměrně z toho dost vytočený,protože místo bran jsem si Surgeona mohl koupit a bylo by vystaráno...

    EDIT: Vždycky jsem točil Epsilon (hned po půlnoci,odpoledne,večer) a dneska jsem ještě zkusil sobotu a jinou bránu (Kuiper) a stejně nic...
     
    Naposledy upraveno: 10/11/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kazachsky - mohla ti padnut lod, ktoru uz vlastnis a dostal si tym padom kompenzaciu v uridiu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Kazachsky

    Kazachsky User

    Jejejej, už to vidím...Za Kuiperku jsem dostal náhradu ve formě Uridia. Mě právě zmátlo,že se to sečetlo s odměnou za bránu. Moc se omlouvám za zbytečný povyk.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. 9.11.-10.11. ??? čo vám už šupe na tú hlavu... aspon davajte riadne oznamy.. a tý čo nepoznajú dátum , tak radšej ani nepíšte sem nič :D :D :D
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    To nejsou zítra speciální odměny v branách? To bude asi jenom drobná chybička v překladu a nedávno se měnil čas, tak se to může stát.
    #NOOFFENSIVE:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    i.am.kero[STER] hlavně že ty jsi sežral všechnu moudrost na světě. :rolleyes:

    Kdo si dokáže dát dvě a dvě dohromady, může se podívat do kalendáře fóra a nebude agresivně ukazovat na chybu druhých.

    Se taky můžeme vykašlat na to to každý víkend zveřejňovat, nakolik to není info servírované od BP, ale jedné nešťastné duše, co musí každý víkend všechny brány proskočit, aby z toho druzí měli užitek.
     
    Arya a -baghira2- tohle ocenili.
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Marvine? Jen by mne zajímalo, jak ta dobrá duše zjistí v pátek proskokem 4 bran, jaká z nich bude o víkendu padat speciální odměna?
    Protože tyto informace se občas objevily i před půlnocí?
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= User

    Časový posun?
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak pokud ta dobrá duše hraje v indočíně nebo v chaustrálii, tak velice děkujeme. Opravdu si toho vážím.
    Jen jsem si bláhově myslel, že tyto informace čerpáte z discordu nebo z jiných zdrojů?
    Je až úsměvné, jak místo toho, aby modi měli informace od provozovatele hry, tak aby potěšili hráče a zjistili informace o akci, tak musí proskočit 4 brány, týden co týden. Lidstvo létá do vesmíru, ale na zemi se musí informace získávat po staru, hezky ručně, ale aspoň potom máme jistotu, že tyto informace jsou ověřené a zaručené. Mnohem díky za to.
    Potom je smutné, že BP není schopen vydat tuto informaci předem a oficiální cestou, jako tomu bylo v minulosti v bulletinu?
    Začala sobota a na hlavní stránce byla informace o tom, co kde padá. Ví o tomto ptoblému aspoň, nebo se jen na oko tváří, že o tom ví?
    Z. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN ví o tom dávno, že po změně rozložení bulletinu na hlavní stránce nejsou zobrazovány speciální odměny, protože to neumožňuje. Discord je dobrý na sdílení informací mezi krajinami, ale jinak je to spíš přítěž než pomoc.
    A k tomu získávání informací ručně, to dělají moderátoři léta, stačí se podívat třeba na bibli o hře, to je práce čistě modů.
     
  15. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 17.11-18.11.

    Delta: Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    Epsilon: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon Goliath
    Kuiper: Chimera, Phantom
    Lambda: Mirage, Enigma
     
    Kazachsky tohle ocenil(a).
  16. Kazachsky

    Kazachsky User

    Chtěl bych se zeptat...Je tu někdo,kdo by mi mohl potvrdit,že v poslední době vubec padá Surgeon z akce na brány? Já jen,že na jiných účtech (půl až rok zpátky) jsem potřeboval 1-3 brány na to,abych ho získal...Tedka už jsem protočil 10. bránu a stále nic. Což mi přijde opravdu divné. Díky :)

    BTW. Kdybych byl věštec a věděl bych,že to tak bude,tak jsem si koupil Surgeona v obchodu a měl jsem klid a ještě bych ušetřil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. No to vieš, cez túto akciu je možne získať 4 dizajny z brán.... je jedno či máš už 3 a chýba ti iba surgeon.... stále je to o náhode, ktorý z nich ti padne.

    Určite si musel niekoľkokrát dostať náhradu za dizajny vo forme uridia ;):D, aspoň niečo...

    A prečo ho chceš, ak sa smiem spýtať. Podľa mojho názoru to nie je až tak dobrá loď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 24.11-25.11.2018

    Delta:
    Chimera a Phantom
    Epsilon: Mirage a Enigma

    Kuiper: Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    Lambda: Chimera a Phantom
     
  19. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 1.12-2.12.2018

    Delta:
    LF-4 nebo 10 000 UCB-100
    Epsilon: Chimera, Phantom

    Kuiper: G-Centaur, G-Peacemaker, G-Sovereign, G-Vanquisher nebo G-Surgeon
    Lambda: Mirage , Enigma

     
  20. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 8.12-9.12.2018

    Delta: Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    Epsilon: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon Goliath
    Kuiper: Chimera, Phantom
    Lambda: Mirage, Enigma