Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|, jedna nesmelá otázka. Táto akcia sa bude niekedy opakovať? Myslím odmeny z epsilon. 11 Epsilon a surgeon nikde. Viem, je to o náhode... Písal si že sa víkendy budú opakovať. Ako si to myslel?
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ocenujem aj nacasovanie,ze aj ked skonci tato akcia s branami,stale budeme mat cely den 1.maja na splnenie akcnych uloh.

    _ДЃβΪΠЭЖ_ - mozno podla zaujmu sa rozhodne,ci sa cosi podobne bude este opakovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *pursuer* Mne ide vyslovene o dizajn Surgeon. LF-4 mám dosť viac mi netreba. Chcem vedieť či ešte bude k dispozícií aj inak, alebo len za peniaze a z montáže. Myslím si, že bude ešte veľa ľudí, ktorý ho budú chcieť získať z montáže a nebude to asi až také jednoduché.
     
  4. svi1

    svi1 User

    _ДЃβΪΠЭЖ_ ale to Ti nikdo dopředu neřekne, zda bude k dostání i jiným způsobem, zda se bude akce opakovat či nikoliv. Je prostě potřeba sledovat hru a číst oficiální oznámení. Případně sleduj i zahraniční fóra DO, stránky DO na sociálních sítích, ale né vždy, co se jinde napíše, se uskuteční, na to upozorňuji záměrně. Nicméně vždy je to až na základě oficiálních oznámení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. svi1 Niekde tu na tomto fóre písal moderátor (nespomeniem si ktorý a nerád by som napísal zlé meno) možno 2 týždne späť, že si máme šetriť urídium na surgeona. Nenapísal konkrétny spôsob, že ako ho môžeme získať. Neviem či tým bola myslená práve táto akcia, alebo nie. Ďakujem za rady. Určite pozriem niečo, čo je dúfam oficiálne.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    _ДЃβΪΠЭЖ_ surgeon máš příležitost získat teď z brány, nebo při úvodní akci k Montáži. Vsadil bych na tu Montáž, informace o tom že v ní bude možno sestavit surgeon tu koluje už hodně dlouho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. =Marvin= To, že kedy akcia začne ešte je už známe? No tak si počkám do akcie. Len dúfam, že nebude treba zostreliť také množstvo NPC ako na test.serveri.
    Ďakujem všetkým za odpovede.
     
  8. A co ten zítřek? Zítra má být taky dostupný Surgeon, ale nikdo neví jestli bude zase součástí balíčku za 2400,- nebo bude jinačí formou :D Ale ani bych se nedivil kdyby ho dali do obchodu :D
     
  9. svi1

    svi1 User

    _ДЃβΪΠЭЖ_ nepsal, že si máme šetřit na Surgeona, ale že bychom měli mít odložené uridium, jelikož bude možnost získat tento design i jinak než jen v obchodě nebo montáží. A byl to |Oromë| . Tedy pokud myslíme to samé.
    To jen pro upřesnění, aby nevznikaly zbytečné nepřesnosti.
    EDIT: Surgeon je teď je k získání v bráně jako odměna a to je jiný způsob přece. Takže měl pravdu. Šetřete učko ať můžete točit brány... :)
     
    Naposledy upraveno: 30/4/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. svi1 Ďakujem, že si to sem vložil. Ja niesom až tak zručný :) Áno myslíme to isté. Na toto som narážal.
     
  11. svi1

    svi1 User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    _ДЃβΪΠЭЖ_ Nevieme presny ako a kedy, no tieto vikendy sa budu opakovat a odmeny by sa mali v jednotlivych branach striedat. Cize toto nie je posledna sanca na ziskanie Surgeona z brany, no dalsie datumy nikto nevie.

    A ano, 2 tyzdne dozadu som narazal presne na tuto akciu. Je hlupost aby bol surgeon zajtra v obchode ked su specialne odmeny, maximalne payment. Kazdopadne si pockajme do polnoci a potom uvidime co bude a nebude.
     
    -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  13. 2x Epsilon -1X Peacemaker ,1x Surgeon :) :p
     
  14. Já na tuhle akci kašlu :D Počkám si na montáž.. Udělal jsem 6 Epsilonek dostal jsem všechny Firemní designy a 4 LF-4 ještě mám nějaký účka, ale věřím že by mi stejně nic nepadlo.. Včera jsem i četl že někdo udělal 20 Epsilonek a Surgeona stále nemá.
     
  15. 1. máj a Energie nikde, surgeon nikde... vy to teda vedete :D (vím je ted v gg) ale píše se firemní designy a surgeon - 1.května stejne jako balíčky ee a ono prd... :D
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Uz som to pisal, tesne pred akciou BP menilo datumy a zabudlo aktualizovat FAQ, preto niektore dni nesedia. kazdopadne bolo nelogicke ocakavat surgeon v obchode ked je v branach.

    Neviem inac preco ste po nom taky besny a minate statisice ucka v epsilonach, sak si pockajte na montaz a budete musiet akurat sutre nanho zozbierat.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  17. no pokud se to nezmění tak se o nej ani snažit nebudu... to je moc kamenů co je potřeba :D ale na UNOFICCIAL v en jsem videl tabulku slev na naky balicky vecí tykajících se Parasite Tide takže by to mohlo být i tam, jak dobře vím většina věcí z UNOFFICIALky se dřív nebo později stanou takže asi počkám na Tide, ten byl minulý rok nekdy v pulce kvetna... uvidíme
     
  18. 14epsylon mam vsetky designy z nej okrem surgeona aj 2 LF4 padli...
    skoda je to nefer paru ludom to tu hned padlo a poniektorym pri takychto poctoch nie
    dam si pauzu s toutu hrou
     
    †≈HΛRĐY≈† tohle ocenil(a).
  19. PaiMei

    PaiMei User

    Kuiper - 2x Defcom?
    Epsilon - Centaur
    Epsilon - Surgeon
    Lambda - Chimera Orange
    Vlezl jsem k tomu až dnes v 22:15 a jsem víc než spokojený :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Epsilon - Nič
    Lambda:
    -2x orange chimera
    -1x green chimera
    -12x orange enigma
    -2x green enigma
    -2x red enigma

    Takže spokojnosť nadovšetko. Aj tak mi išlo len o skraslenie mojej petky a stíhačiek.