Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Pocet kamenov na teste bol dost vysoky, no nevies ako to bude v reale. Surgeon tam bude len pocas uvedenia montaze, cize cca len tyzden a BP musi dat moznost ho realne ziskat a poziadavky na jeho stavbu budu urcite nizsie.

    Osobne by som si uz pockal na montaz, bude to podla mna najlacnejsie cesta ako ziskat Surgeon.

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« Nie je to nefer, je to len nahoda. Tiez poznam par ludi co spravili napr. 2 brany a maju ho, inemu to zas nepadlo ani po 13tej epse.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Bambino

    Bambino User

    Ja som sa zaradil do skupiny hračov ktorím padol surgeon z prvej epsylonky i ked bez lf4 ktorých mám tiež "dost" a vyklikal som ju čisto za ee.S touto akciou som spokojný a dufam,že podobných pribudne,ked si možem na dvojnasobku naboxíkovat za den 60k urka,kopu munky a ee.Osobne s prepačením lutujem hračou ktorí vyklikaly miliony urka a nedostaly ho.Tlačit na pílu sa naozaj nevyplatí,hlavne ked sa bude dat spravit v montáži.Tak hlavu hore a vela štastia pri dalších akciách ktoré snád prídu už čoskoro a hlavne z rozumom vážená hráčska komunita.
     
  3. to je pekne ale nemam chut absolutne hrat po tomto vikende... viem je to o nahode ale klikal som to z uri ktore som setril dlhsiu dobu a teraz proste no,asi to poznate :p
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Mamina71 a Aθηνa*SK tohle ocenili.
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Poviem to asi takto, surgeon neni až taký skvelý ako si myslíte, áno je super na brány, veď ho sám na to používam, ale na lovenie? Áno aj to niekedy, ale podľa mňa sú tam taktiež skvelé designy ako spectrum alebo sentinel.

    Podľa mňa každý chce surgeona len preto pretože ho majú ostatný, osobne som si ho kúpil za peniaze, a využívam ho len na brány, na lovenie aj tak mám vegu alebo keď golíka tak s nejakou schopnosťou pretože väčšinou bojujem proti viacerým hráčom.

    Nezúfal by som, že ho nemám, akonáhle ho budete mať, nebudete ho až tak strašne využívať. Ja som si ho kúpil do zbierky.

    Príležitostí bude kedy ho získať, ale 1v1 vám zas surgeon sám o sebe nevyhrá, sú tam aj iné dobré designy.
     
    -baghira2-, Mamina71 a *Firefox1* tohle ocenili.
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: Já myslím, že důvodem, proč je Surgeon zajímavý není jen těch 3x6%, ale hlavně ten jeden generátor navíc. To bude asi důvod, proč ho většina hráčů chce.

    P.S. Pro hráče VRU je též přitažlivé, že jako jediný design má přesně tu správnou barvu, tedy barvu VRU. ;)
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    No ja trosku budem nesuhlasit s kolegom. :D

    Ak uz si hraci dohaduju 1 vs 1 tak zakladne pravidlo znie nechodit so skill dizajnom. Jednoducho tieto schopnosti sa v dueloch nepouzivaju kedze su totalne OP. Na love sice schopnost zachrani, no len raz, potom nasleduje dlhy cooldown a dizajn sa meni na obycajneho gola. Problem skillu je ten, ze akonahle zapnete schopnost, skuseny nepriatel jednoducho odleti prec a pocka si ked schopnost skonci.

    Surgeon je dobry v boji hlavne kvoli jeho rychlosti, vacsim stitom a aj ta 1% dmg nie je na zahodenie. Preto ho kazdy preferuje, ak je na bicykli tak aj pusatka ma dost velke problemy mu utiect a ten jeden stit navyse v druhej konfe je tiez citit. Samozrejme, skuseny hrac dokaze lovit s akymkolvek dizajnom, no stale si myslim, ze bonusovo je Surgeon na 1. mieste a najlepsia je jeho univerzalnost.
     
  8. Bambino

    Bambino User

    Áno OROME,ale ked taký hráč so surgeonom niekoho napadne a potom "utečie" akože akí je on chytrý a skusený na skil dizajn tak je to potom na prepieranie o cti a tím myslím hráčskej cti vo "vsku" ktorej je tu velmi malo_Ospravedlnujem sa za OT.
     
  9. Bude to jeste nekdy?
     
  10. svi1

    svi1 User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 1980milan

    1980milan User

    ja zatiaľ Surgeon nemám a ani po nom nijak extra netúžim ak ho raz získam zložením,výhrou či iným spôsobom tak ako píše Jessie bude v hangáru ako zberateľský kúsok preto ma ani nemrzí ze som ho nezískal v bránach pri akcii pre mňa sú top Spectrum a Solace a pri love si ich mením ak využijem danú schopnosť.Určite lod Surgeon je vynikajúca tým že je tak univerzálna plus ten generátor navyše je super ale pre mňa to nie je ta správna loď teda design :D
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Bambino no stává se, že když se hráč se zmýlí nebo mu dojdou šutry a pod. a vidí, že na to už nemá a pak tak dá čáru a podaří se a nepukne, tak na tom nevidím nic co by mělo být proti hráčské cti, jak píšeš - pokud nejde o VS.
    Podle mě jde o taktiku boje jejímž hlavním cílem je nepuknout.
    Právě proto hráči preferují rychlé lodě, využívají moment překvapení pod full dmg a okamžitý odpal, to je styl boje.
    Viděl jsem jednoho hráče v golu, měl v nicku azbuku. Neustále se opravoval a znovu se vrhal do útoku a pukal a pukal. Nic čestnýho jsem na tom neviděl , spíš mi přišel zoufalej. Místo rozumu a umu, prosazoval sílu, která mu nepomohla.
    Já taky Surgeona nemám ( ani Pusatku ) a nijak po něm nešílím, přesně jak píše 1980milan ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Bambino Pleties si obycajny lov s vs. Suboje na beznej mape su v 90% nevyrovnane cize utek je casto sucast hernej strategie. Na obycajnej mape je to len taktika a len hlupak sa necha puknut. Je len logicke, ze utocnik sa stiahne napr. pri zapnutom spectrume pokial nejde o slabuckeho hraca a nevidim natom nic necestne, je to uplne normalne.

    Dohodnute VS je nieco ine, tam platia strikne pravidla a kto ich porusi vacsinou nema dobru reputaciu v komunite. Tam platia 3 zakladne pravidla, prist na duel sam, neutekat a nepouzivat schopnosti skill dizajnu kedze su totalne OP. Prist jednoducho na rovnakom dizajne a bojovat ako nalepsie hrac vie az do konca.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  14. TRIXT

    TRIXT User

    1980milan: Až budeš lovit a zjistíš, že generátor navíc ti pomůže dohnat vegetu, změníš názor na Surgeona a vytáhneš ho ze skříňky se sběratelskými kousky. Navíc bonus 6% na čest a 6 % na BZ je super. A to nemluvím o tom, že má 6% na DMG. Až ho vyzkoušíš, nevěřím, že ho necháš v hangáru jen tak zahálet. Zelená je barva naše. ;) (Že by se to říkalo v souvislosti s něčím jiným než se Surgeonem?)
     
    Mamina71 a |Oromë| tohle ocenili.
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    Surgeon je skor taka univerzalna lod.Sice proti schopnostiam golika je bez sance,ale zas aj tam su CD(ked sa stretnu hraci rovnakeho kalibru ovsem).Taktiez nikdy nedobehne pusatku,moze dat bycikel,ked ju da pusat tiez.Vsak nie raz som daval surgeona,ked som videl,ze je zle,dal som bycikel a dovidenia a moze sa na hlavu postavit nedobehne vas NIKDY!Kazda lod ma proste nieco do seba a samozrejme hrac by si ich mal poskusat,odhalit ich slabiny a ich prednosti.A potom sa rozhodnut,co mu viac sedi,aj ked je rozdiel,ci lovite v skupine alebo sam a ci lovite boxickarov alebo lowky,co strielaju mordonov alebo full hracov pri vyriadovani si uctov vo waroch a podobne.No Surgeonom nic nepokazite,je to proste aspon pre mna taky univerzal,pri ktorom nemusite premyslat kedy pouzit schopnost alebo cakat na CD a zaroven vydrzi viac jak pusat,kedze ma viac stitov a HP.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Bambino

    Bambino User

    *Firefox1* aj tak nejak trochu chapem že sa hrač može "zmýlit" a že sa stava že mu dojdu šutry,ale ked idem niekoho napadnut tak počítam s % že može sa stat všeličo a minca sa obracia.No ked hrám ako utočník a potom mam zdrhnut aby som ustal svoju prehru tak je to potom o cti,lebo malo kto sám od seba na chat nenápíše ako nezvládol utok a bral roha i ked napadnutý hráč bol rozbitý od npc.Aby ste sa na mna nenarážali že či som iný a nikdy som nezdrhal ano stalo sa aj to,ale v porovnaní s tím že kolko krát som si skočil do silnejšieho,tak isto aj bez šutrou som si za bojoval o "nepoznanie" so slabším hráčom a aj som popukal aj vyhral tak je to pakatel.Prečo?Meriam si sily,spoznavam superov a teda aj ich odvahu bojovat 1:1 aj ked su slabší alebo zase silnejší bez sepromu bez bustrov neviem kto čo má ved ako píšem nelovím výhradne ako ved aj iný z vas len ked som pomali na max nabušený.Nejde mi proste len o to iba vyhrávat a ist do boja s tím že v najhoršom možem/š prchnut,ale bud ten king a ukaž chod do toho ako OROME pisal ohladom "vska" do konca i na obyčajných mapach,/samozrejme s pochopením hráčou ktorí su o kus daleko od nejakej napr. fulky že to beru hned čiarou k portu ak hned nekrupnu/ ked si už s tím začal.Tam je tá čest i ked viem/e že tu ide o to aby sme boli čo najmenej x dolu.To že na normalnych mapach napadnutému hráčovi pomožu druhy s tím treba počítat ak si narušitel v cudzej firme.No na koniec len tolko ako v mojom vyšom príspevku som chcel napísat,že surgeon vs spectrum,sentinel a dalšie dizajny nemá šancu tak ono to nie je až tak pravda. Zaleží na hráčovi čo použije,na čo mu skočia,čo zožeru a na čo naletia.No ale som asi len ten hlupak.
     
  17. hraju už dlouho surgeona jsem si pořídil a hned jsem ho byl otestovat a prvni boj byl z Pusatkou na motýlku davam 71až 75 dmg a na vrtulce jsem vydel i 82dmg jen bíla mix rsb jsem zahlidl 92 takže rsb+bíla neco kolem 170 a ejhle pusatce se zastavil zivot na milimetru a milimetrem me sundal dve konfi prosim poradte mi nekdo jak ustat bomby za 170dmg a to jsem jeste opravoval jak to delate ze z milimetrem date v poho lode chci se to taky naučit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. TRIXT

    TRIXT User

    Y*o*D*i*A*k*: Jen malý dotaz, když se mu život zastavil na milimetru, měl v té chvíli štíty nebo ne? Pokud totiž přepnul na druhou konfiguraci a současně na kraba, pak by to s jedním milimetrem mohl nějakou dobu ustát. Pokud štíty neměl, pak budeš muset hledat odpověď jinde, než tady na fóru. ;)
     
  19. trixt byl bez štítu prave proto me to zarazilo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. TRIXT

    TRIXT User

    Y*o*D*i*A*k*: Tak to tě asi nikdo nenaučí, jak s milimetrem HP a bez štítů ustát takový souboj. Nech to plavat, s tím ti asi nikdo tady na fóru nemůže pomoci. Ono na něj jednou dojde. ;) Navíc to ani do tohoto tématu nepatři neb to nemá žádnou souvislost s uvedeným víkendem.