Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ano mas pravdu špatna sekce ale jen ze tu zazněl surgeon. Tak jsem byl rad že ho mam a už ty boje za neco budou stat jasne mas tu jine disajny na lode ale no nebudu rušit mejte se
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Bambino nikdo netvrdí, to co píšeš v závěru a s tím ostatním se dá i souhlasit, jen jsem reagoval na ten tvůj předcházející příspěvek ;)
    Na souboje mám stejný názor jako |Oromë|
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mám otázku, jak to vlastně padá z těch bran? Se to všechno liší. NVe FAQ na první stránce je jiná kombinace, teď na uvodní stránce DO je napsaná jiná kombinace (z Kuiper LF4 a ne design), a kdosi tu psal že z Lambdy zas dostal jinou kombinaci. Tedy že z Lambdy padají chimera a enigma, psali ti co to dostali. Na FAQ je ale mirage a enigma.
    Tak jak to vlastně padá? Díky moc. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tomas91

    Tomas91 User

    Padá to podla úvodnej stránky.
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    OK, to už jsem pochopil, že je 5 sad na 4 brány a mění se to podle akce. Ale s těma designama furt nevim. Ty dvojice jsou teda chimera a phantom? A mirage a enigma? Nebo obráceně? Protože lidem padaly chimery a enigmy ze stejné brány. Už jen to, že i ten popis na uvodní stránce udává nějakou kravinu o tom, že se dá dostat i deset mirage nebo chimer, což se mi nezdá, když je to na PETa.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    tj.

    Navýšení odměn v galaktických branách!

    Ahoj, vesmírní piloti!

    Výzkumně vývojové oddělení M.A.S.Q.U.E. v poslední době chrlí speciální vybavení jako na běžícím pásu! Pomocí patentovaných vojenských lokátorů GateDropz™ objevili jeho vědci v několika galaktických branách skryté prostorové anomálie, jejichž prozkoumání může pilotům vynést dodatečné odměny.

    Jelikož provoz tohoto zařízení vyžaduje velké množství energie, doba jeho chodu je omezená!

    Tento týden počínaje páteční půlnocí až do neděle 23:59 MSČ budou mít všichni piloti šanci na zisk dodatečných odměn za dokončení vybraných bran!

    Co můžete vyhrát:
    • Brána Delta: Balíček s překvapením pro Goliath
    • Brána Epsilon: Super letouny
    • Kuiperova brána: 1x LF-4
    • Brána Lambda: Sběratelské potěšení – Chimera a Phantom
    Obsah balíčku Máte šanci na výhru jedné odměny z příslušného balíčku.
    • LF-4: 1x LF-4 nebo 10.000x UCB-100
    • Super letouny: Designy letounů Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    • Sběratelské potěšení – Chimera a Phantom: Jeden design pro letouny Chimera nebo Phantom (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 červených designů pro letouny Phantom + sada 10 červených designů pro letouny Chimera
    • Sběratelské potěšení – Mirage a Enigma: Jeden design pro letouny Mirage nebo Enigma (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 oranžových designů pro letouny Enigma + sada 10 oranžových designů pro letouny Mirage
    • Balíček s překvapením pro Goliath: 1x design Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon pro Goliath. (Pokud už některý z vyhraných designů vlastníte, neobdržíte ten stejný design znovu.)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jenomže dá se tomuhle věřit? a nebo tomu co tu někdo psal že dostal? Několik lidí tu okolo strany 3 psali, že dostávali z jedné brány Enigma+chimera.
    V oficiálním oznamu je už chyba jen to, že se dostává 10 designů na LETOUNY Chimera a Mirage, ale to jsou designy na PETa a těžko se jich bude dostávat deset.
    Tak proto se ptám, zkopírovat mi to vážně nepomůže, to si umím najít a je to psané jak v oznamu, tak ve FAQ. :)

    Proto se ujištuju, jaké ty kombinace jsou, ne z oznamu, ale z toho co vážně někdo v branách ze zkušenosti dostal. protože ta kombinace by vzhledem k sadě PET/Letoun podle vzhledu vážně seděla Enigma+chimera a phnantom+Mirage.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Galaktická brána Kronos dokončena.
    Obdržel jsi 25000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 250 x
    Obdržel jsi 500 raket typu UBR-100.
    Obdržel jsi 5000 laserové munice typu RSB-75.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 15.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (10).
    Získal(a) jsi 1 Goliath Saturn.
    Obdržel jsi 15.899.999 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 734832 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 35.000 jedn. uridia.

    Toto je odměna z brány kronos a toto z delty:
    28.05.2016 - 20:35[​IMG]Galaktická brána Delta dokončena.
    [​IMG]
    28.05.2016 - 20:35[​IMG]Obdržen předmět: Promerium (450)
    [​IMG]
    28.05.2016 - 20:35[​IMG]Obdržen předmět: Loď - Goliath Peacemaker
    [​IMG]
    28.05.2016 - 20:35[​IMG]Obdržel jsi 11924999 BZ
    [​IMG]
    28.05.2016 - 20:35[​IMG]Obdržel jsi 367416 cti
    [​IMG]
    28.05.2016 - 20:35[​IMG]Sesbírány logdisky: 9
    [​IMG]
    28.05.2016 - 20:35[​IMG]Obdržel jsi kupóny na opravu (5)

    Základní design na loď goliath vlastním,i ostatní designy na goliatha,které mohou vypadnout z delty a přesto mi to napíše,že jsem ho dostal. V kronosce mám místo designu,který už vlastním dostat nějakou náhradu a nic tam nepadlo.
    Moje ID 62978493 server cz1
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    ZOHAN Ak vlastnis uz saturn, potom uz nic nedostanes, za saturna nie je ziadna nahrada.

    Ak ide o akciove predmety z brany delta, je tam chyba a pdaju lode co uz valstnic, o tom sa vie a bude sa to riesit.


    Badmaniak Tu dole mas rozpisane vikendove odmeny. Vikendove odmeny nie su stale rovnake, su 4 verzie vikendov a v kazdom je odmena z inej brany. Riad sa tym co je na hlavnej stranke, to ti ukazuje aktualne odmeny. kazdy vikend sa to bude menit.

    A ano, z brany moze padnut aj 10 dizajnov na pet alebo na stiahcku, jeden hrac mi aj pisal, ze to dostal. Samozrejme, sanca na 10x bude urcite nizsia ako na 1x.

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud dokončím bránu kronos a dostanu jakoby znovu saturn(pokud už ho vlastním a v logu tato hláška není uvedena),tak vždy jsem dostal místo designu nějakou odměnu místo toho v podobě munice,raket a xenomitu. Tuto skutečnost už jsem kdysi prověřoval zde na foru.Zkusím to dohledat.
     
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    ZOHAN - dostanes taku mensiu odmenu.Tusim to bolo okolo 1500 MCB,200 xenomitu a par logdiskov este sa mi zda.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak minulú takú akciu som dostal z brány lambda 10x orange enigma, ale to padlo asi na 12-tu lambdu. Ale aspoň som sa obohatil aj s dizajnami na petku takže na balíček dizajnov na stíhačky je mala šanca ale nie nereálna.
     
  13. Dúfam, že ešte niečo takéto bude a hádam do vtedy postavím nejakú tú bránu nech to už využijem. :)
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    ZOHAN Ak si myslle tu drobnu municu co pada, teoreticky to moze byt za saturn ako nahrada. No riesit taku drobnu odmenu asi nema zmysel. osobne som si ju ani nevsimol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Ti se ti nezdá, je to čím dál horší od té doby co jsou akce na brány ji jen tak nepostavím. Dneska zeta za 141 K urka, kde jsme a to se slevou na energie, a navíc to vůbec nedává havoc. Po 4 letech pořád nemám všechny havocy!!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. svi1

    svi1 User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. me to tedy dneska Brana sla krasne za 1100 EE ale vcera pres 2100 kuiperova
     
  18. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Za tu dokončenou deltu padne LF-4 pokaždé, nebo to jen náhodný drop? Ted sem dodělal deltu a asi nic sem nedostal...
     
  19. potvrdzujem ze v brane Krupier pada aj ked ho uz vlasnim dlhsi cas :)
    11.06.2016 - 12:29
    [​IMG]Obdržen předmět: Loď - Goliath Surgeon
     
  20. Tak to jsem rad ja myslel ze nepada udelal jsem 8 kuiperek a jen Surgeona nemam ostatni jsem vlastnil ale i tk padaj