Zpetná vazba Diskusia: Test server Open beta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 27/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jeden hráč mě před chvílí taky napsal, že server je přeplněný a plný tak se tam nedá dostat asi to udělaly pro určitý počet lidí kteří tam mohou být, ale má to nevýhodu pokud to tak udělaly a hráči jak je známo sedí celé hodiny na základně tím pádem to úmyslně zdržují pro ostatní aby nic nemohly vyzkoušet :(
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přepínám mezi 11 serveri, na kterých sem kdysi byl a vůbec nic z toho.
    GE2, GE7, GE5, GA5, GA2 a US3; bohužel bez výsledku.

    Buď to hráči úmyslně zdržují na základne, anebo je test server vypnutý.
    Nedá sa tam dostat, takže je to teď bezpředmětné na test server chodit.


    Možná v pozdných večerných hodinách, anebo půlhodinu před půlnoci
    se budě tam, dát dostat. Zatím si můžeme hrát na svých normálních
    serverech. Jako se říká: "kdo si hraje, ten nezlobí". Příjemný let všem.

    P. S.:
    Jak já se na to, opět tešil. A teď? Je to asi mimo provoz, po přetížení.:rolleyes::rolleyes:
     
  3. ◄HYPE►

    ◄HYPE► User

    server je plny a nevyhody servera neide montaž resp. das niečo postaviť a nič z toho ostane to tak a načitava sa...avyhody odost menej laguje hra je to plinulejsie :D
     
  4. Mně se test server neukazuje a zkouším to už 4 hodiny.
     
  5. storm128

    storm128 User

    Vobec neukazuje test server tak asi maju zas nieco co nevyslo:confused::confused::confused::confused:
     
  6. Rozhodně nebudu čekat do půlnoci nebo před půlnoci kdy se to vyklidí ten server aby se tam šlo podívat a něco o testovat.
    A ještě horší když od zítra budou 2x více brány tak to už vůbec se nepůjde přihlásit na ten server tak BP dostane ode mě palec dolů bohužel. Pustí něco co nefunguje a nebo funguje ale hráči z každé firmy sedí na základně a lagují hru, zasekávají hru, a úmyslně opakují úmyslně nedávají možnost ostatním kolem sebe si zahrat / otestovat něco. tzv bugují server aby se nemohl už nikdo jiný přihlásit na test :(

    EDIT: informace od admina na hře:

    Severus: test je momentálne vypnutý to tak vyzerá
    Severus: Mali tam chyby, tak ho vypli

    Ale nikde žádné ofítko tady na forum ohledně deaktivace.

    PS: za mě jde vidět že ti nahoře něco slíbí a nejde jim to a nakonec to radši zruší.
    Hlavně že slibovaly že bude spaceball, různé akce, 2x více brány hold tentokrát to nevyšlo soudruzi :)
     
    Naposledy upraveno: 10/6/20
  7. RIP no :D ale co už že :D
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jo je to jenom hra. A náš život, se zaobíde i bez toho.

    P. S.: Je to jako s tím slibem. Postavíme Vám most přes řeku.
    My ani tou řeku nemáme. Aj tou Vám postavíme. Jazykem.:rolleyes:

    Místo toho, již měli pracovat na opravách neošetřeného test
    serveru. A s průběžnými výsledky se podělit i s námi, hráči.

    Až to by bylo na tom, to správne. Teď není čas, na jejich lenost.

    Jako to činí i teď: Lepší vypnout test, místo toho, aby ho opravili.
     
    Naposledy upraveno: 10/6/20
  9. QROME

    QROME User

    aktualna situacia na test serveri na 4-1,4-2,4-3 mapach
    [​IMG]
    whaatt :eek::eek:
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Práca chvatná, málo platná. A to je ten výsledok ich nočných opráv.
    [​IMG]

    Mali to vypnúť všetkým. A opraviť to komplexne.
    A takto to vypadá: keď to zbúchali tak na rýchlo.
     
  11. Vy tam tu montáž alespoň máte :D, mě to ukazuje jenom recept na spartany a v upgrade a rozebrání je prázdno. A to nejhorší je, že je chat spojenej s turkama
     
  12. Nápodobně mám chat s turky ale nepadají mě krystaly rozvratu z bran
     
  13. Když už se dostanu na test server, tak ve vybavení při přepínání LOĎ-LETOUNY-PET vidím stále vybavení lodi, tudíž si nemůžu vybavit letouny ani PET, na mapu se naloguju v pohodě, ale s tím, že nemám 100% vybavení, opravdu hrát nebudu, takže logout...Další věc, které jsem si všiml hned po prvním přihlášení na test: chyběly mi skiny, které jsem při posledním testu pořídil...Takže za mě tentokrát palec dole
     
  14. maronon

    maronon User

    kam zmyzlo moje 14megove abr na upy
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak mám testovat novou loď, když mi zmizela z hangáru a v montáži už není? Samozřejmě zmizely moduly i designy na lodě.
    Situace na pvp je taky dobrá? Chyba nebo záměr?
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/6/20
  16. MINNORIT

    MINNORIT User

    treba si počkat ked sa dakto odhlasi objavi sa vam tiež, sa mi stalo že som čakal na uvolnenie pol dna :D
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    V dnešním ofiku se píše:
    Co si mám pod tím domyslet? Nešlo by to trochu upřesnit, kterých bran se to týká?
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nevím zda o co se se jedná. Ale může jít o Boss npc v GG. V lambdě je jich hodně.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    To jako mám chápat jak, že boss npc v bráně lambda opět hážou miny? Všimnul jsis toho slovíčka ''opět''?
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Testoval sem v noci lambdu, abychom to potvrdil, anebo vyvrátil, co sem výš napsal.
    Ale použil sem slůvko: může. Jak dobře víme: jako může, zrovna tak to být nemusí..

    28.07.2020 - 02:24 Galaktická brána Lambda dokončena.

    Ani jednou sem neviděl mínu pod svou lodí. Ani od BVK, ani od Boss Lordakium.
    Ani od Boss Sibelon, ani od Boss devolárium. Vůbec od nijakého boss npc v lambdě.

    Teď nevím, co si mám o tom myslet. Kteří Bossovia a kde?
    Zkusím kvůli tomu, otestovat ještě Kappu. To je asi tak vše.