Zpetná vazba Diskusia: testovanie lodi Hecate + event

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Punisher, 6/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím

    Jak jsem se tak koukal do montáže tak se budou moc asi vyrábět LF-4 a Munice Cosmic Class-G, a loď je to celkem zajímavá :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Moja spätná väzba k testovaniu k diskusií a pod.

    - Netuším kedy sa má beacon znovu objaviť, bodol by nejaký odpočet na mape.
    - Objaví sa mi hlásenie, ak sa nachádzam mimo experimentálnej mapy, napr. "Beacon sa objaví za 3 minúty"?
    - Na mape sa nenachádza nič pre hráčov čím by si mohli skrátiť čakanie.
    - 20 a 30 minút je dosť dlhá doba na čakanie 1 minútove strieľana jedného beaconu
    - Pokiaľ ma hráč zostrelí pred tým, než NPC zomrie nemám z toho nič. Nahráva to multifiremným klanom aby dominovali túto akciu.
    - Akcia mi príde, že nie je vyvážena a nahráva multy klanom ako aj lepším hráčom, ktorí budú slabších hráčov len šikanovať.


    Vlastné návrhy:
    - Mapa je počas aktívneho beaconu neútočnou zónou.
    - Počas respawn doby by sa z mapy mohla stať Battle Royal mod kedy sa mapa postupne zmenšuje a posledný hráč môže získať nejakú odmenu. Všetci hráči sú po zostrele odstráneny z mapy na port kde znovú môžu skočiť k Beaconu.
    Tento mod si posledné mesiace vyžiadal extrémnu popularitu v iních hrách a môže byť to zaujimavý spôsob ako čiastočne sa nahradí JPA, a pridá ďalší PVP a Ne-PVP event zdarma. Zostrely sú zdarma, a stíhačky sa nepoškodzujú
    - Prípadne pridať nejaké NPC a pod. mapa bude postupne mrtvou zónou pokiaľ hráči nebudú vedieť presný čas obnovenia beaconu kedy tam jednoducho prídu a odídu... vyžaduje si to podľa mňa prepacovanejší nápad ako hráčov udržať.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak som bol na testovacom serveri do poslednej chvíle.
    Zaujmavé, že test server skončil o 6 minút skôr, než mal.
    - Miesto o 18:00h, skončil o 17:54h.

    Samotná loď hecate mi omnoho viac pripomína luk natretý na červeno.
    Čiže úplne bez fantázie. A o 1 laserové delo má menej ako cyborg sám.

    Čo ma ale osobne prekvapilo, bola jeho palebná sila v kombinácii s full
    lasermi Promethea. Ešte nikdy som nevidel takú silu, tri modré pazúry
    tigrice pri plnom sete. Npc z GG Gama nakrájalo ako nôž salámu.
    - Inými slovami to neviem opísať: "Že to krája a reže."
    - Neexistuje jediné npc, ktoré by to nerozcupovalo na kusy.

    Smutné na tom je, že to isté, sa dá aplikovať aj na protihráčov.
    Kto prvý začne krájať toho druhého, ten to takmer väčšinou vyhraje.

    Je to dosť veľmi veľká nevyváženosť v tejto hre. Absolútne to postráda
    stratégiu a taktiku boja. Stačí len bez rozmýšľania, nakrájať toho druhého.
    - Už to nebudú boje s logickým myslením ako kedysi. Bohužiaľ.

    Čo robí túto hru viac než mŕtvu, keď tento prvok, nastúpi natrvalo do tejto hry.
    Novým a začínajúcim hráčom, to ešte viac strpčí hranie, 3x si veľmi dobre
    rozmyslia, či to ešte vôbec budú hrať. Nakoľko z nich elitný súper urobí sekanú.
    - Veľmi pekne vo vedení BP, si ešte viac sedia na vlastnom kábli. Škoda slov. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 7/2/19
  4. whiskey21

    whiskey21 User

    určitě souhlasím s tím ,že na té mapě je celou dobu nuda , dokud se nezobrazí beacon .. pak do něj začne střílet x lidí a za chvilku je dole ... na x1 nikdo nikoho nesundá .. ale na x5 (2-2) to bude mazec .. podle mě tam naletí multiklany a zaberou si celou akci .. já bych to spíš ošetřil jak na x-1 mapách .. pokud někdo nezačne střílet do enemy , tak enemy nemůže do něj .. jináč všichni víme jak ta akce skončí ... také by mě zajímalo zda-li se ty nové npc budou zobrazovat pouze na těch nových mapách k eventu , nebo některé budou roztroušeny po normálních mapách ... také chci upozornit na to ,že když jsem chtěl hodit infekční minu napsalo mi to ,že to nejde v bráně hádes .ale to je jen taková ''muška''. Samozřejmě potěšil full prometheus .. kdy jsem si mohl zkusit trošku zadovádět s těmito laserami ... a musím oponovat baghirovi ... na test serveru je to jen o tom co máš nalítáno .. mě za celý 2 hodinky nikdo nesestřelil a v deníčku jsem měl pěkných pár stránek hráčů , i když mě začali řezat první ..
    jinak zpět k eventu .. trochu se mi to sekalo na té x5 mapě .. nevím jestli to bylo jen připojením .. jsem totiž na wifi , ale port x1 šel v klidu .

    Pokud tedy chápu celou sadu ukolů , jde jen o to expit ty npc ? na tom jsou založeny všechny mise ?
    opravdu je za lf4 hp požádováno 25 k urka ? vždyt' je to vcelku ranec .. a za normální lf4 10 k uri ... ted už to padá v neděli co 5 klíč pomalu :D

    nová lod' ... popravdě jsem tu schopku nepoužil .. ale myslím ,že má určitě lehký potenciál .. co mě ovšem naštvalo je , že je dosti podobná cyborgu , na který jsem makal hodně dlouhou dobu a ted' tuto novou lod' bude možné získat lehce z úkolů ? :D samozřejmě je tam vzácná , nebo malá šance .. ale tolik slabých hráčů bez práce dostane novou lod ,s vyššími hp ,podobnou schopkou , jako já za rok hraní a plno investic ? :D co jsou prométheusky tak jsem vzdal docela dost věcí na kterých jsem makal ... počkám si až budou ty věci v kalendáři :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.