Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Naposledy upraveno moderátorem: 5/1/17
  2. Sedlak666

    Sedlak666 User

    trcim zde 20 min..dvakrat jsem soupere porazil a nemuzu ven..?poomoooc!
    -------

    nefunguje..!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/10/14
  3. pepajegay

    pepajegay User

    heeej co to jako je trcim tu jak blbej a nic nemuzu se dostat ven
     
  4. Zafod

    Zafod User

  5. Takze.. prvý zápas prebehol v pohode.. vyhral som s prehladom 2:0, výhra 2k U, 200 x-4.. v druhom zapase sme sa ani nedostali k boju a uz som tam seknutý :) Potom prisiel restart.. mala radost a velke sklamanie.. nefunguje vybavovanie lodi na zakladni, nefunguje warp, skoky atd. .. Preto sa teraz pýtam.. funguje vobec nieco? :)
     
    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* tohle ocenil(a).
  6. $upermuf

    $upermuf User

    Není to špatněj napad ale ta odměna je moc velká protože jestli ta brána bude zpřístupněna 24hodin/7dní tak už nikdy nikdo nebude mimo mapy max na pld aby si nazbíraly na munici. Díky tomuhle se ta brana bude hodně zneužívat a rovnou můžete zrušit npc i ostatní akce protože nikdo nebude dělat nic jinýho než umírat nebo vyhrávat v té vaší aréně....

    PS: tohle myslím vážně a nikoho nechci urazit nápad dobrej ale je to jedna z věcí co v podstatě tuhle hru kazí místo aby měla splňovat pouze treningovou arenu. Už od názvu bych čekal že bude bez odměny a vy tam dáte takovouhle odměnu když za pouhých 20min 7k uridia. Hraju na cz2 a už předem vím že to dopadne jak s pld nikdo až na slabé hráče na mapě.

    Pokud ovšem nemám milné info a odměna je pouze do začátku.
    zatím co sem četl na globalním chatu tak asi 5hráčů psalo výrok že rovnou můžete zrušit npc a udělat z Dark orbit Only PVP hru bez npc.
     
  7. teším se na ráno jak ji odzkouším ;) už ted jsem nadržený jak puberťák po ránu :D
     
  8. $upermuf

    $upermuf User

    Citat odstranen
    chtěl bych mít to samé nadšení ale ja už předem vím jestli to je tak jak si myslím že to dopadne nehorazně katastrofálně mam pocit že mapy x1 až x8 budou prazde a nepotřebné a jininý mapy který budou tak max gg pirati a treningová :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/10/14
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  10. myslím že to bude v poradku casem zajem o TA klesne. obecne poslednidobou sou novinky celkem fajn a bp dela neco pro hrace. takze palec nahoru ;-)
     
  11. $upermuf

    $upermuf User

    Za 20min 7k u udělal kamarád na té akci a to vyhral jen 3x jestli to pujde tak to neklesne ale naopak stoupne pozornost na tuhle bránu už jen z toho nazvu bych čekal žě to bude jen na trening a ne že ta to bude odměna jak za falkona.....
     
  12. Korben

    Korben User

    pepajegay ban na fórum za nick. Na prispievanie na fórum si budeš musieť nájsť iný prístup.
     
  13. SauronL

    SauronL User


    Tyhle odměny jsou pouze do pondělka, až bude pondělí tak tyhle odměny zruší a budou zde menší odměny.
    Za výhru 2k , za prohru 1k. zatím tedy
     
  14. Chtěla bych se zeptat ohledně těch odměn z arény, jestli je jisté, že za ni něco hráč dostane nebo se klidně stane, že nedostane vůbec nic.
     
  15. Korben

    Korben User

  16. Protože jsem si to přečetla už včera a nenašla jsem tam zmínku o tom, jestli je možné za arénu nic nedostat. Po skončení druhého kola jsem tam zůstala na hodinu zaseklá a odměna nikde, tak nevím, jestli je to chyba způsobená problémem s TA nebo to tak prostě je. Ale asi pardon, že se vůbec ptám.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    ∙◦●мîѕѕ»»ΛŁΣХ««²¹●◦∙: Nebuď kousavá, zbytečné to do diskuze vnáší emoce. Osobně se mi stalo též, že jsem v TA uvázl, a odměna mi byla připsána ihned poté, co jem prohrál. Pak jsem tam necelou hodinu visel. Nevím jak plánují odměny na začátku, ale v budoucnosti platí to co napsali. Tedy máš šanci získat ... (viz.Tréninková aréna – časté dotazy). Z toho logicky vyplývá, že nemusíš. Takže i kdyby to v tvém případě byla chyba, odměna stejně není zaručená.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    ∙◦●мîѕѕ»»ΛŁΣХ««²¹●◦∙Tak si asi čítala zle a ja nikde v tvojom príspevku nevidím napísané, že si to čítala. ;)

    Okrem toho čo napísal TRIXT je tam aj napísané.

    Citujem:
     
  19. No, jde o to, že první kolo jsem vyhrála, druhé prohrála, pak to zamrzlo a my tam hodinu stáli a koukali na sebe. Co se týká toho "máš šanci získat" má logika mi říká, že mohu získat jednu z těch odměn (aby někdo nečekal to vše) a ne třeba utřít nos ;) Se říká "líná huba, holý neštěstí" a když mi něco nevyzní jasně, raději se zeptám. Mám pocit, že od toho fórum je... A dost mi pak vadí, když mám pocit, že obtěžuju... A taky se přiznam, že mam blbou náladu a jsem nevyspalá a jak to u žen bývá, pak koušou:p Tak když tak fakt pardon ;) A díky za odpovědi.

    Nesnažim se tady vymámit z někoho nějakou náhradu. Ve hře nejsem nováček, tak vím, že se toho člověk málokdy dočká :p Jen jsem chtěla mít jasno.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/14
  20. TRIXT

    TRIXT User

    ∙◦●мîѕѕ»»ΛŁΣХ««²¹●◦∙: Takže vysvětlení, proč jsi nic nedostala žádnou odměnu, jsi vlastně napsala sama. Souboj jste nedokončili, TA se pochroumala dřív, než jste dobojovali.

    P.S.: Určitě zde nikoho dotazem neobtěžuješ. Vždy se najde někdo, kdo se ti pokusí napsat nějakou rozumnou informaci. Příště prostě nepiš "pardon, že se vůbec ptám", jen se zeptej. ;)