Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. baty77

    baty77 User

    Já zas myslel, že je to tzv. K/D ratio, to znamená kolik zabití ti vychází na jednu smrt. ovšem s hodnotou 29,63 by to bylo hooodně luxusní...
     
  2. ja mavam skore vyse 100:)
     
  3. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    aké vám padli najvzácnejšie odmeny ? mne raketka BRA-250 čo stojí 500 urídia
     
  4. Torres

    Torres User

    Takže, asi ve 13 hodin jsem si chtěl skočit do TA.... Dám vyhledat, našlo to náhodného hráče, kliknul jsem ''OK'' a začal ubíhat čas až do nuly .. Čas je 0:00 a pod ním napsáno ''Počkej na svého soupeře'' ... TEĎ jsem se přihlásil a mám to tu pořád... Co s tim?? nejde to ani odkliknout! ..strašný
    co s tim?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Torres mslím, že se to "spraví" když hráč přijme nebo odmítne někdy i logout,jinak to dá do pořádku až restart,takže nezbývá než čekat..:)
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
  6. Torres

    Torres User

    Pořád to tam ještě mám :)
    Fakt super...ani vybavení si nemůžu změnit (na stanici nebo na základně)..musim se lougnout..
    Radši bych byl, kdyby tu TA do hry nedávali, když to ani neuměj seřídit...
    A takovejch problému s tim už je od začátku..pořád něco
     
  7. https://board-cs.darkorbit.com//threads/ta-nekonecne-cakanie-na-supera.96583/#post-822214

    Tento problém mám dnes celý deň, skúšal som všetko aj premazať cache, niekolko krát som sa odhlásil prihlásil, aj počítač vypol a zapol a stále tam mám že čakám na súpera.
    Kôli tomuto mi na 5-2 nejde ani warp, ani tam nemám základňu. Vždy keď niečo chcem meniť musím sa odhlásiť, zmeniť a prihlásiť. Dá sa niečo robiť??
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. baty77

    baty77 User

    Já dnes asi 5x za sebou dostal stejného soupeře, ale jelikož jsem poprvé s ním vyhrál, tak podruhé - popáté to vzdával- jen stál na místě a nic nedělal... Nepočítá se to pak jako pushing? I když to neovlivňuji?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. baty77 pochybuju, že dostaneš pushing za to, že jsi několikrát za sebou sundal někoho z cizího serveru :D
    V TA možnost vybrat si soupeře jakýho chceš není, tudíž pokud několikrát za sebou dostaneš stejného hráče, tak to nemůžeš ovlivnit => může za to BP. Tím pádem ti za to nemůže udělit žádný postih... dle mého názoru. Když to bereš logicky ;)
     
  10. Korben

    Korben User

    baty77 Súpera ti pridelil systém :D
     
  11. baty77

    baty77 User

    OK, jen pro jistotu... Díky :)
     
  12. ja bych zavedl odměnu za sestřelení hráče jako je normalně ve hře + odměna za výteztví
     
  13. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Zdravím, po súboji v aréne sa mi doplnila aj munícia ktorú som v nej použil, konkrétne RSB. Je teda pravda že súbojom v aréne nestratím žiadnu muníciu?
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    PetriCZech™ to je sice pekne ale OT mazem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Torres

    Torres User

    Zdravím, hráč ~Č€rИovØuS~18ℓωℓ~ (VRU) stále buguje TA , vysmívá se nám např. si lítá po 2-6 nebo po ostatních mapách a NELZE na něj ůtočit protože čeká na DUEL v TA ... bugoval to jak před pár týdny tak i právě před chvilkou jsem ho potkal na 4-4 a nešlo na něj ůtočit z tohodle důvodu. Jde s tím něco udělat?

    Server CZ1
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Torres ide :)

    ja mam taku fintu, daj si do petky lasery a zautoc nanho s PETkou, akonahle petka zautoci na hraca, bude sa nanho dat utocit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Torres

    Torres User

    Já vím :)
    Myslel jsem jestli s tim může něco udělat BP aby se tohle už nestávalo...trošku nefér
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Torres no o tom probleme sa na BP uz davno vie, teraz je na nich kedy to opravia..TA zabrala BP dost vela casu a chvilu potrva nez sa vychytaju vsetky muchy, treba len cakat
     
  19. Torres

    Torres User

    dobře:) děkuji:)
     
  20. Thymius

    Thymius User

    Enriqe-XXX Pravda to bohužel není, munici ztrácíš :)
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).