Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Tak že podľa najnovších informácii , by mal byť problém s hráčmi ktorý neprijali výzvu , vyriešený.
     
  2. Torres

    Torres User

    Doopravdy?:eek: :)
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Torres Korben by to asi nepsal, kdyby to nebyla pravda... :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Torres No len u teba sme to nechali pokazené. :D Robím si srandu, len teraz neviem či teraz alebo pred tým. :D
    No v každom prípade sme dostali danú informáciu.;)
     
  5. [​IMG] Zdravím mám bugnutú arénu.. už asi hodinu sa mi nedajú zbierať boxy ani nič iné a píše mi to ked čakám na súpera nemožem nič iné zbierať ale ja nanho už čakám asi hodinu !!
     
  6. baty77

    baty77 User

    A to, že jsi na mapě 4-2 je ,,náhoda"? Ale jdi ty, nekrm nás tu žvásty... To ti sklaplo, když ti zatrhli sbírání boxů v nezranitelnosti, co? Být BP, tak bych ti to tam nechal navždy, a už bysis nezahrál ;).
     
  7. na mape 4-2 som preto lebo robím úlohu -_- a už ma tam asi 3 krát zničili tak neviem o akej nesmrtelnosti hovoríš ...
     
  8. baty77

    baty77 User

    Abych ti to osvětlil... Nové protiopatření proti zneužívání BUGu nesmrtelnosti, která je způsobena zapnutím TA a nepřijmutí souboje způsobuje nemožnost vůbec hrát...
     
    Naposledy upraveno: 7/12/14
    -baghira2- a -HeJkO33- tohle ocenili.
  9. ja to hrám 3 deň išiel som do arény na mape 3-4 a súper to neprijal a napísalo mi toto nemal som ani ponatia že to bugujú
     
  10. Aragonit

    Aragonit User

    citat zmazany

    mne sa stalo to iste restarty nepomahaju tak neviem co s tym.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/14
    [T]h[E]-[D]u[C]k tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aragonit predchadzajuce prispevky sa necituju, prosim pozri si Jak správně přispívat na forum

    dalej ti poradim komplet vypni hru, odhlas sa, resetni prehliadac a skus sa znova dostat do hry, ak by nepomohlo popripade prejdi PC cleanerom a resetni ho cely a skus znova..uz by to potom malo ist
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Už druhýkrát sa mi stalo že sa mi nedalo nič zbierať (viac ako 8 hodín! ), odpočet na súpera bol stále na 0, odhlásil som sa, zmenil som prehliadač, vypal počítač... !bolo to práve cez akciu s dvojnásovnou šancou na LF4! nemohol som takto zbierať zelené boxy a prišiel som o výhodu, na druhý deň po reštartovaní servera už to išlo normálne, a to isté sa mi stalo aj pár dní predtým... bojím sa chodiť do TA aby mi to zase nazablokovalo zbieranie, malo by sa to nejako riešiť
     
  13. Korben

    Korben User

    Ja to riešim jednoducho, do TA neleziem keď chcem zbierať, alebo hrať. Istota je guľomet. :D
     
  14. Zdravím mám problém s TA po vyhledaní vhodného soupeře jsem dal boj uběhl časový limit ale můj soupeř to nepotvrdil což zapříčinilo to že ted nemůžu normálně hrát ( sbírat boxy,dělat brány atd.) Psal jsem na podporu tam my napsali že můj dotaz je obecný a že mám psat na forum tak zde píší
    ID : 65001765
    Servr : Cz1



    PS : pc jsem pročistil i resetoval prohlízeč a poté i samotné pc a stále to samé
     
    Naposledy upraveno: 11/12/14
  15. Korben

    Korben User

    Ak ti nepomôže prečistenie cache prehliadača, tak bohužiaľ musíš počkať do reštartu.
     
  16. Chcem podotknut ze bolo písané že ultramask je v TA zakázaný. Ako je teda možné že sa dá používať?
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Protože zakázaný není :):
     
  18. ajo chybicka se vloudila. dík za vysvetlení.

    s tým nano plášťom trošku vedla. nano plášť mi v TA zmizi a vrati se mi až po souboji.
     
  19. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ma tu este niekto taky problem,ze ci vyhra v TA alebo prehra,zakazdym mu napise v lodnom denniku,ze bol zniceny superom?Mam potom trosku nepriehladnu situaciu a neviem,ci som toho hraca znicil alebo on mna,kedze pise,ze som bol zniceny aj v pripade vyhry :)
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Presne to robí, že píše, že som bol zničený aj v prípade výhry. V poslednej dobe mi to robí permanentne.