Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zistil som taktiku ako vyhrať v TA.
    Volajaký hráč ju na mňa použil a ja som to zistil.
    NA jednej konfe mal iba 2 lasery čiže dmg cca 500 ale na druhej full lasery.
    Keď zahájujete vyhľadanie seberovného nepriatela vám to vybere nepriatela podla vašej výbavy.
    Zistil som to tak ze na zaciatku duelu som dostal dmg 500.
    Pre info kúpil som si liberator a dal tam lf-2 a išiel do TA.
    Mal som na to určený phonix ale ten je pomalý a keď som do neho dal samé lf-3 tak my to dávalo súperov s hrubákmy.:eek::D
     
  2. Z nějakého důvodu mi vstup nebo odchod z tréninkové arény vysává druhou konfiguraci, přesto, že předtím byla plná. Je to celkem otravné, když to musím pokaždé kontrolovat.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Co som si vsimol, tak obcas po skonceni jedneho kola moze ostat prazdna konfa, no nie po skonceni areny...

    Takze tebe to vysaje celu konfu ked skocis z TA spet na mapy?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Někdy tak, někdy když do arény vstoupím.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Prave som skusil par skokov do TA a stit ostal na oboch konfach.

    Pozorujes to dlho? A v akych intervaloch sa to deje? Vzdy? obcas? zriedkavo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Dělo se mi to tak každou druhou arénu. Nevadí, až se vrátím z pirátů tak to znovu zkusím.
     
  7. ohladne ta mam otazku dava to nahodne silných nepriatelov alebo zruba rovnakich ? o_O
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Nepriateľa určí algoritmus na základe určitých prvkov ako je loď, výbava a podobne.
     
  9. Jinak Oromë, dnes se mi to stalo zas. Obě konfigurace plný, skočím do arény, mlátím se s protivníkem, přehodím, a světe div se, druhá konfigurace prázdná.
     
  10. -Neptun-

    -Neptun- User

    Také mám stejný problém.Odstřílel jsem jedno kolo.Doplnil jsem obě konfy,2x jsem to zkontroloval a jak jsem přehodil z herkulu na havocy tak byla prázdná.Stalo se to jen 1x víc jsem tam nelezl.
    CZ1
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

  12. Prosím, od kterého lvl mohu hrát TA? Mám na cz3 lvl 6 a ikona TA v klientu se mi vůbec nezobrazuje. ID 86630135, CZ3.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    TA je od lvl 7, stačí si prečítať tému v prvom príspevku tohto vlákna.
     
  14. Děkuji, budu víc číst. :D
     
  15. Dobry den,chcem sa opytat na udrzbu TA,Dnes po restarte sa objavila udrzba TA, ale po nejaked dobe (1H cca) bol kolega z klanu uz zase v TA a aj vela dalsich hracov,len mne to tam stale doteraz vyhadzuje udrzbu.Uz som vypla zapla precistila pc, restratla a nic stale mi to vyhadzuje udrzbu.Co mam spravit este aby naskocila aj mne ? Dakujem za odpoved.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK Skus znova cleaner, zmen server a prihlas sa cez iny prehliadac. Potom sa skus vratit na svoj server a spusti klienta, snad pomoze.

    Skusal si aj pomenit 3D a 2D mod?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Skusala som vsetko co si poradil a aj tak to mi to stale vyhadzuje udrzbu.No nic tak pockam do zajtra snad to pojde ked uz je ta sutaz v TA .. :(
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Skusala som iny server tusim GE1 a tam vsetko slapalo ale na GE7 mi to nechce nabehnut :/ stale to tam upratuju :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).