Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK GE7 som skusil a arena tam ide.

    Nemas nahodou daky hangar odstaveny v TA? Ak ano, tak ho skus prepnut na normalne mapy a relogni. Je to divne, mas vsetko aktualne? javu? FP? prehliadac?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Dakujem uz to nabehlo medzicasom :) Nemala som ziadny hangar vTA vsetko na mapach.. a na aktualizacie si davam pozor.A Dakujem velmi pekne za rady :) ;)
     
  3. Nepriateľa určí algoritmus ano? Zaujímavé, loď ktorá by sa rovnala mne som už dlho nestretol. Aktuálne mi to dalo plukovníka,na lode protím ktorým bojujem nemám šancu...
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    =Streuner=. Ono by ti to malo hodit rovnocenneho, no aj z vlastnej skusenosti viem, ze dakedy to hodi aj silneho hraca. Ja mam podplukovnika a vcera som si povedal, ze odohram par duelov. Hned druhy duel som dostal generala. :D

    Ciastocne za to mozu aj hraci, mnoho z nich si zamerne znizuje vybavu v konfiguraciach aby dostali slabsieho supera.

    EDIT: tu najdete FAQ k TA sezonam. Sezóny Ultimativní bitevní arény – Časté dotazy
     
    Naposledy upraveno: 21/7/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Ano system by mel hodit rovnocene soupere jenze to tak spis neni nez je. Treba dneska jsem byla v TA a moji souperi byli povetsinou hraci s hodnosti vyssi nez major a samozrejme full havoc s dmg 150 tisic.

    Parkrat jsem se stretla s hracem kde byly sance vyrovnany jenze pak mi system hodil plukovnika a to opravdu nevim jak na to prisel kdyz mam par havocu a par lf4 :rolleyes:
     
  6. assaskocze

    assaskocze User

    Sentiero Já umím prohrávat.. ale když jsem já 1 hercul 1 havoc 6lf4 zbytek lf3 full iris golik šel do TA a hodilo mi to golika full havoc a dával mi 120k tak to sem teprv nechápal jak je to možné :rolleyes: :confused:
     
  7. Euro_SvK

    Euro_SvK User

    Ako to že keď som bol v arene a tak mi zožralo moníciu pritom ked kliknem v HRE na TA tak tam píše že meutrpíš žiadne straty munície .
     
  8. Korben

    Korben User

    Vážne ? Tak sem vlož skreen, kde to je napísané, prípadne si to znova prečítaj.
     
  9. Pravděpodobně jsi si špatně přečetl popisek. Ten zmiňuje že neztratíš žádné zdroje, čímž je myšlen náklad lodi, ne munice. Protože dostávat uri a ucb zadarmo by bylo až příliš výhodné, nemyslíš?
     
  10. Sapo

    Sapo User

    TA sezona ... server CZ1 ... s akcie som sklamany kedze sezonu vyhral hrac s 8 irismi a piranov ... a ja som mal superov same hiezdy trojhviezdy a generalov ... za vyhru som dostaval 1 bod a zamna dostavali 6-14 bodov tak potom ocom to je ... takzko dobehnut niekoho kto za vyhru dostane viac bodov ako ja... parkrat sa mi stalo ze som dostal 5 bodov ale neviem podla coho sa to dostavalo ... ked sa generalov a full goliky som dostaval 1 bod :D

    hlavne ide o to ze top 3 boli 2 hraci s 8 irismi len ziadne havoky ani herkule ... dako zle urobena akcia ... kedze tych hracov by som dal na pol konfy :D ... ak sa nezmeni bodovanie ... dalsiu sezonu mam na haku skoda 500k ucka som racej brany mohol tocit za to ....

    Vyriesila by to jedina vec napr ze TOP 10 hraci by pocas sezony dostavali uz len silnych superov ... vtedy by ta akcia mala zmysel nie ze to vyhra pirana s 8 iris :D co je smiesne ... skusal som to ku koncu aj ja ano dostaval som slabsich superov ale to je skor taky podfuk ... a uplne ma to znechutilo ... pretoze s takou lodov full golika dat je stastie a nahoda :D
     
    Naposledy upraveno: 29/7/15
  11. Foяmi

    Foяmi User

    Je někde nějaký seznam, jak se přidělují body? Za generála mi to dá 1 bod, za majora-začátečníka 4 body..
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Foяmi Ani nie, ono tie body to udeluje aj podla tvojej uspesnosti a uspesnosti tvojho supera. Cim viac duelom vyhral, tak tym viac bodov za neho dostanes. Nezalezi na hodnosti a vybave.

    Niekde na eng fore je aj jedna tema o tom, hrac tam opisoval jeho nazor na bodovy system.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Foяmi

    Foяmi User

    Děkuji tedy.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Foяmi Bohuzial presny system pridelovanie nemame, ak by nam dosiel, tak by sme to pridali do FAQ.

    Dolezita je tam hlavne uspesnost predchadzajucich duleov, ako priklad mozem uviest moju skusenost. Hral som raz proti hracovi, ktory bol len kapitan, no viedol rebricek TA. Nebol velmi silny a aj napriek tomu som zanho dostal 7 bodov, pravdepodobne pre jeho dobru uspesnost v TA.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Foяmi

    Foяmi User

    Tak to nevadí, děkuju za zájem.
    Nejspíš to tedy bude asi podle umístění v UBA a ne podle síly hráče a hodnosti hráče.
     
  16. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdar,nekde tady bylo psane ze v TA neni mozne menit vybaveni...mel sem jedno kolo hraca co mel fenix a herkuly toho sem sejmul a druhe kolo mel uz golika a havocy.Sice take rupl ale zajimalo by ma jak to premenil.
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Ze by to bylo timto?

    WIZ-09
     
  18. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ne wizka to urcite nebyla...to bych ho nesundal na 4 salvy.Jak sem ho sejmul tak na par sekund opustil hru ale aj tak by to nemohl zmenit ne?
     
  19. Ide meniť loď aj v UBA:
    1. Prihlásiš sa do hry cez chrome
    2. Zapneš si hangár s phoenixom
    3. Zapneš hru a vstúpiš do UBA, hneď po skoku okno s hrou zatvoriíš a čo najrýchlejšie otvoríš firefox
    4. Prihlásiš sa vo firefoxe
    5. O +/- 25 sekúnd od zatvorenia chrome zmeníš hangár na silnú loď (vo firefoxe)
    6. Dáš štart, napíše ti to že sa stratilo spojenie, dáš pripojiť znovu a si v UBA zo silnejšou loďou.

    Teraz som to otestoval a teraz som na to aj prišiel :D

    Edit: Skúšal som to druhý krát, a už mi to nešlo. Možno záleží od toho či vás stihne ten súper zastreliť počas krokov 3 až 5. Už to radšej skúšať nebudem pre moje dobro..
     
    Naposledy upraveno: 3/8/15
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• tuto chybu uz drive kolega |Oromë| testoval a hlasil, prvni kolo se slabou lodi vetsinou prohrajes, ale na druhe a treti uz pouzijes silnou hlavni lod. Mne osobne se tuto chybu podarilo take navodit, i kdyz k tomu stacil jen jen jeden prohlizec. Kazdopadne je to bug a nikomu neradim jej ve vlastnim zajmu vyuzivat.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).