Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Dekujeme ze se priznavas k zneuzivani bugu, hlavne si precti pozorne pravidla a VOP. Az nebudes moc na ucet, aby jsi vedel proc.
     
  2. Ja ten bug neviuzívam len som ho skúsil. Už som zmazal aj príspevok aby to nebolo populárne aj ked to tu uz niekto 1 napísal (Admini o tom bugu vedia tak by to bolo zbytočne). Ja som chcel len bug oznámiť na dobrom mieste ale asi som to mal nasmerovať do ´´chyby hry´´. A nemal som v úmysle objaviť ten bug, len som ten oznam bugu zle napísal.

    Nemôhol by som namiesto toho banu dostať -100 000 000 česte a
    - 2 000 uri lebo som na tom zarobil 1500u a 500 trestne a
    vylúčenie na 5 sezón v uba?
    Prosím Belgam.:(
    Sľubujem že ten bug už nepoužijm.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/15
  3. ¸ja som tiez bol uz na zopar subojoch ale sami sef major plukovnik a pod. a sami full havok a herkules niektory davali s cervenym laserom 45-50 000
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Takze takto, tento problem nebude len v zmene lode v druhom kole, ono sa da totiz ta lod zmenit aj hned nazaciatku a super si to ani nevsimne. Takze vlastne hrac si vyhlada supera na fenixovy ale do prveho kola uz nastupuje na full vybave.

    Toto bude jedno z vysvetleni preco vela hracom hadze omnoho silnejsich superov.

    Uz pred zaciatkom UBA som tusil, ze akonahle zacne sezona, tak to hraci zacnu vyuzivat.

    hejtmus-prvy ukludni sa, kolega to myslel skor ako varovanie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Drift1

    Drift1 User

    Ahojte..mám dotaz-jak to je s tou sezonou?když kliknu na arenu píše to že neprobíhá žádná sezona..
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    No ono se tam sice píše, že neprobíhá žádná sezóna, ale v odměnách jsou zobrazeny odměny za umístění, které tam před tím nebyly. Odměny se zobrazily první den v měsíci- ve FAQ se píše, že sezóna začíná prvním dnem v měsíci.

    Takže bych řekla, že je tam jen špatný popis a sezóna probíhá. A po jejím skončení hráči obdrží vypsané odměny podle umístění.
     
  7. Korben

    Korben User

    Podľa všetkého, sezona prebieha od 1.8.2015.
     
  8. Aj ja som si všimla že nie je všetko s kostolným poriadkom. Zakaždým ked som skočila do arény som si všimla že protihráč sa stiahol do rohu bez pohybu tam stál ,každý jeden full. Začala som strielat,najprv on bez reakcie a potom pár rán a zostrelil ma. Smutné že konečne niečo pekné BP vymyslí a takto to pár prepáčte za výraz "blbcov" pokašle,že tam človek nemá šancu.:mad:
     
  9. PaiMei

    PaiMei User

    Zdravím,
    včera mě dorazil email z neznáme adresy tvářící se jako Darkorbit "AKCE UBA EXPO". Vypadá jako klasický email z BP, no po prokliku na Zúčastni se nyní jsem přesměrován na webové stránky lp.darkorbit.com . Je tam jiná grafika apod., chce to přihlášení a z toho nemám dobrý pocit. Opět píšu paranoidním pastylem, ale nerad bych přišel o svůj vymazlený účet, tak mě berte s pochopením. Je to bezpečné? Přišlo to i jiným?
     
  10. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jo aj me to doslo to je akorat oznameni ze je ta UBA akce nic vic.
     
  11. PaiMei

    PaiMei User

    Ten email má stejný formát jako dejme tomu email na akci hitac. Tzn., že v dolní části je proklikávací políčko. Jenže u těch předchozích emailech je proklik na přihlašovací stránku darkorbit.com, tady je to prostě něco jiného.
     
  12. jeetee

    jeetee User

    Vždy se koukni na adresu odesílatele, pokud je za zavináčem news.bigpoint.com, bigpoint.com nebo ve tvar xxx.bigpoint.com. Tak se ničeho bát nemusíš.
     
  13. Korben

    Korben User

    Email ťa presmeruje priamo do hry, ak ťa to presmeruje inam a žiada údaje , tak daný odkaz nieje od BP.
     
  14. Mě tedy tenhle email přihlásil na můj účet, jako obvykle.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Ten email k UBA expo dosiel priamo od BP, cize z adresy <newsletter@news.bigpoint.com>

    Tebe to doslo z inej adresy? Ostatne pozeral som na tu stranku, je trosku zvlastna a ina, no mozeme si o nej vyhladat info. Mne to naslo na nete toto...

    Domain Name: DARKORBIT.COM
    Name Server: NS1.BIGPOINT.NET
    Registrant Name: Heiko Hubertz
    Registrant Organization: Bigpoint GmbH
    Registrant City: Hamburg

    Takze stranku by mal vlastnit BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. PaiMei

    PaiMei User

    |Oromë| díky, už jsem to taky zjistil. Je to v pořádku, zbytečně jsem plašil.

    -----------

    edit: mám ještě jeden dotaz, proč je po prvním duelu vždycky vybitá druhá konfa i v případě, že byla nabitá a vůbec jsem ji nepřepínal? To samé je při vstupu do samotné UBA, jdu tam s nabitými konfami a tam musím opravit.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/15
  17. *hancoc42*

    *hancoc42* User

    Je to nevyrovnané,jak mám porazit protivníka,ktery dává 20k x1,když já s nima dávám 3k.
     
  18. sufuzky

    sufuzky User

    No ono sa dosť často stava že silnejši hrači si zamerne znižuju vybavu a dostanu o niake tie lvl slabšieho hrača:( takže je smutne ako to nektori zneužívaju.
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Ne všichni silnější hráči takto podvádí a přesto se v souboji střetnou se začátečníkem, kterej proti nim nemá šanci. Holt ten systém není zrovna nejlepší a kolikrát soupeře vybere buď úplně slabýho nebo naopak silnýho.
     
  20. PaiMei

    PaiMei User

    Já třeba dostávám kapitány i generály. To neovlivníš. Na druhou stranu pozor na podcenění. On major ze starších serverů může být klidně full a silnější než podplukovník z cz3. Kolikrát se mě stalo, že jsem prohrál právě s majorem i s kapitánem a naopak zase porazil plukovníka apod.