Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Tak ono CZ3 je jeden z najnovsich serverov, na plukovnika tam potrebujes tolko bodov co na globalkach napr. na sef majora.

    Osobne sa mi system UBA tiez nepaci, ked tam lezem na full vybave tak dostanem vacsinou hviezdy, trpezlivost mi dosla ked som dostal generala. ;)

    Vyzera to, ze UBA zohladnuje len zakladnu vybavu, cize hlavne lod, pocet stitov, LF4, havocy, hercules a podobne. Podla mna by mala zohladnovat aj napr. profil pilota, upgrady, boostre, formacie, lvl, hodnost a podobne....

    Samozrejme nie je to take jednoduche zahrnut vsetko do vyhladavania, uz len tie boostre by boli asi komplikovane... ale suhlasim, UBA bude do buducna potrebovat zmenu pretoze dneska sa to da sotva nazvat ferovy vyber protivnikov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. PaiMei

    PaiMei User

    |Oromë| do UBA chodím nebo jsem byl se třemi loděmi: defcom, zaštítovaný golík a cita. No, je úplně jedno, jakou loď mám, dostávám mix a několikrát se mě stalo, že na defcomu dostanu aj generála. Zrovna před hodinou jsem měl ale takovou raritku, generála začátečníka na phoenixovi, což byla z jeho strany asi recese.
    Ze zkušenosti ale vím, že se vůbec nevyplatí jít na velkých lodích s mega štítů, vždy dostaneš silnějšího, to je právě zkušenost z golika.
    Jedno ale vím skoro jistě, roli za přidělování konečných bodů má dosavadní úspěšnost v UBA, já dostávám většinou bod, dva někdy pět, když mě někdo pukne, dostane třeba i šest, deset, rekord má hráč, co za mě dostal 21! :DDD
     
  3. sufuzky

    sufuzky User

    Ja do TA ani s elitnými lodami(gol,citadela,ajga,vega/pusat) ani nechodím vždi mi to hodí o 3 ranki lepšim hračov čo maju full herkul samozrejme lf4 atd. A ja mam hodnosť šef-kapitána niake tie lf4 a zopar tej x4 muni(server cz3). Potom na 9/10 duelov len prehrám :(. Tak vždi si vyzbrojím leonova a s ním tam bojujem, ale aj tak mi to hádže len golov ktorých musim strialať aspon x3 a oni si v pohode strilaju x1 čo je municia v podstate zdarma a aj tak niekedy prehrám. :(
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei To suhlasim, ak tam idem na plnej vybave ako napr. do JPA, tak superi su riadne tazky.

    UBA system je ale trochu zblbnuty aj z hracov, urcite si zaregistroval to, ze je mozne najst medzeru a warpnut tam hangar. Chvilku som to testoval a vsimol som si, ze to dost matie system vyberu. Ked warpnem v predchadzajucom suboji, tak je takmer iste, ze v dalsom kole dostanem velmi silneho hraca. Niekolkokrat som takto dostal generala, sef plukovnika a pod. a to som vyhladaval supera na fenixovy bez vybavy...

    Ostatne urcite to takto neostane navzdy, minimalne to warpovanie sa musi zastavit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. PaiMei

    PaiMei User

    |Oromë| o tom nevím a ještě se mě nestalo, aby soupeř změnil během duelu loď (myslím např. mezi prvním a druhým). Já to beru osobně jednoho po druhým a je mě jedno, jestli je to generál nebo kapitán. Když jednou puknu, pak dvakrát vyhraju, bodíky se sbírají. Zatím mám úspěšnost kolem 75-80%, takže jsem spokojený.
     
  6. Orome právě teď sem si dával v UBA soboj a sem znechucen. Já skoro FEG golath dostanu plukovníka full havoc, tlustý s dmg na x1 15k,
    já sám dávám sotva 3-4k x1. to je dost nefér. A žádný warpy sem nedělal, oni si rostě daj prianhu a jedou.
     
  7. Filthy16

    Filthy16 User

    Tak co se týče warpů v UBA , jestli mě moje znalost angličtiny a oči neklamou , BP už tohle napravilo takže by nemělo jít si změnit lodičku v UBA z fénixe třeba na super duper nadupanýho golíka. Nevím jestli někdo zaznamenal že by se někdo warpl , ale od té doby co to snad opravili jsem nikoho warpovat neviděl.
     
  8. PaiMei

    PaiMei User

    Teď jsem narazil na tohoto hráče: †┼Holy_Knight479┼† . Na první duel se z ničeho nic objevil v mém prostoru, na druhý, když jsem ho puknul se vrátil a ještě mě věnoval salvu z raketometu. Dostal jsem za něj docela dost bodů (8), tak by mě zajímalo, jestli není problém i tady.
    Jinak to s tím, že hráč se objevil u mě nebylo poprvé.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Filthy16 Tak potoms som trochu neaktualny, hold nemal som teraz moc casu an hru a uslo mi to. ;)

    PaiMei To sa obcas stane a hrac zato nemoze, obcas to sekne pri odpocitavani, aj mne sa to parkrat stalo. Neda sa to ovplyvnit.
     
    -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  10. Dost jistě nechápu smysl TA ... mám Seržanta a 4x z 5 souboji v TA dostanu majora + celkem by mě zajímalo jak ti vybírá protihráče .. mám sotva full Iris a Full LF3 a jak mám asi obstát proti hráči co má full LF4 ... nějak nedomyslené ..
     
  11. sufuzky

    sufuzky User

    Budem verný tomu čo som napísal :) . Inak som šef kapitán a dnes som dostal plukovnika ten ma za 3 sekundi rostrielal na šrobi.
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Ano, jak tu bylo již zmíněno, někteří hráči nehrají v TA férově např.když warpují.

    Ale co si budeme povídat na vině je i systém.
    Třeba situace, kdy systém vybral do souboje kapitána, jehož max dmg je cca 50k a hráče, který měl hodnost astronaut začátečník, neměl žádný brány ani letouny a dmg 2000. Já být na jeho místě, tak do TA už nevlezu.

    Zkrátka systém někdy vybírá soupeře opravdu špatně. Kolikrát jsem dostala generála s full výbavou, který mě do 5 sekund sundal.
    Myslím, že tohle není ten nejlepší způsob výběru soupeřů.
     
  13. Sentiero tak tady si musím taky trochu postěžovat: systém v mém případu nevybírá ''někdy'' příliš silné - já jsem za posledních ca. 100 duelů (chodím tam jen pro trochu Sepromu, takže mi to stejně nevadí, protože se chci nechat sestřelit, jen mi to přijde podivuhodné) měl 2x(!) soupeře proti kterému jsem měl šanci. Jinak nejčastější hodnosti jsou: šéf-major, plukovník začátečník a plukovník. Pro porovnání - na tom účtu jsem šéf-důstojník, 3LF4, 3Havocy, komplet dražitelná výbava...
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. -Neptun-

    -Neptun- User

    Co s tou UBA zas delaju?Jsem poprve dostal vic bodu (73) tak cely stastny ze nemosim po 1 bodu furt skakat v zebricku ted zas prijdu naloguju body a duely nikde tak to co je?Zebricek to same tam je no data a poradi hracu nikde.
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  16. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jako ze je dnes novy mesic a tim padem nova sezona?To vim to sa vynuluje po pulnoci ne?Ted by sa to melo pocitat uz do zari.
    Jinak ted sa divam zebricek uz jede ale trochu divne :D 1. hrac ma 9223372036854775798 bodu a druhy 96 toe chyba zobrazeni doufam :D kdyztak aj screen hodim.
    CZ1
     
  17. PaiMei

    PaiMei User

    Mě spíše zarazila jiná věc. Stalo se mě, že jsem dostal plukovníka, puknul jsem ho a dostal jsem jeden bod. Pak jsem ho dostal hned znovu, puknul on mě a dostal za mě 16 bodů. A to jsem podplukas.
     
  18. táto aréna ma veľa nedostatkov aspoň podľa Vašich prispevkov,jednoducho ju na nejaký čas ignorujte a BP sa možno spametá.Je nezmysel aby kapitán dostal majora a pod.Takže ju budem asi dlhší čas ignorovať,kým tam pojdem po nakladačku od neporovnateľne silnejšieho súpera.Ozaj nepripomína Vám to Jack P. arénu.
    Veľa šťastia.
     
  19. Porušil som svoje predsavzatie nevstupiť do arény.Prvý super približne rovnako silný ,kde som uspel a
    druhý neporovnateľne silnejši.Do10 sekúnd po po paráde.Pre porovnanie moja hodnosť poddôstojnik a súper major,full havok,dmg skoro
    2x väčšie.Pokiaľ nebudú súpery v aréne v aréne porovnateľný nemá zmysel tam chodiť a niekomu lacno pomôcť ziskať titul.
    Prepracujte to.
     
  20. Foяmi

    Foяmi User

    Také se mi nelíbí přidělování soupeřů, hlavně třeba když si vezmu bigboye nebo nostromo a dostanu generála. Horší je to ale když si vezmu například goliatha, to mám sice většinou navch i proti hráčům s vyšší hodností, ale za cenu, že za ty 2 souboje vystrílím 1000-2000 RSB munice mi to opravdu nestojí.