Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zafod

    Zafod User

    Kdyby jste alespoň četli co se zde píše:

    Btw:
    Stejně jako každá novinka ve hře je doprovázena problémy. Musíš vydržet než se vychytají všechny mouchy.
     
  2. Jsem zaseklý v TA nejde ven. už asi 20 minut. Co mám dělat?
     
  3. Čau. Taky jsem zůstal seklej v TA, poradte kam a jak se obrátit? Vím že minule se psalo tuším na Podporu hry. Předem děkuji za odpověd.
     
  4. INDEPENDENT třeba můžeš jít vynést koš, nebo na procházku... ;) Nebo prostě jen čekej, až se problém vyřeší, případně napiš na podporu hry.
     
  5. Odin

    Odin Guest

    Keby ste citali cele vlakno tak viete.
     
  6. Napsal jsem na podporu... Odpoved byla ,,vase lod byla premístnena" ... naloguju se a bud mam vidiny nebo potrebuju brýle.. lod je porad v TA se stejnym hracem .. a v jakem stavu? Porad zaseklá.. takze nevidim zpusob jak se odtud dostat :)
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Vymazal jsi historii prohlížeče?
     
  8. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Též jsem komunikoval s podporou. Vytáhli mě ven a zase mě to šouplo z5 do TA.
    Pak podpora napsala,že je to nahlášeno sys. administrátorům...

    Tak holt zase budeme čekat...njn jak jinak:-(( Mám chvilku klid od dětí a nemohu si zalétat já se na to vyprnu:-((

    Ju a nalogovat po odpojení přes jinou lod nezkoušejte...nalogoval jsem se přes lod na 2-8 a hodilo mě to do TA znovu apuvodní lod a u hal mi to píše už i druhou lod v TA:-((
     
  9. Zafod

    Zafod User

    DJ-METRIX tak tam nahaž všechny lodě, bude to aspoň zajímavé :D.

    Btw: neměla ta věta znít takto:
     
  10. To mně ani z TA nevytáhli, jen napsali, že je to nahlášeno syst. administrátorům. Tak prostě nezbývá, než mít trpělivost a jít dělat něco užitečného ;) Určitě to brzy spraví, žádnou paniku :) Tentokrát mně to aspoň nechalo něco vydělat :D
     
  11. Korben

    Korben User

    Tak ja sa ani nečudujem, keď tam opäť skočili všetci hráči. :D
     
  12. mikifu

    mikifu User

    jsem na tom stejně. Vypnu zapnu a jsem pořád v aréně, i když jsem dotyčného porazil
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Vždyť to tu píše Korben, pokud tam naskákalo spousta hráčů tak to chce svůj čas. Ono na to není jedno kouzelné tlačítko :).
     
  14. Dobry den mám problem s tou arenou išiel som na duel a prehral som a nevyhodilo ma z tej mapi a ked sa odhlásim a prihlásim stale som v tej arene aj s tím hráčom
     
  15. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    ZAFODe ne nemělo:-D vypnu PC až mě budou žádat děti:-D Ale ta podpora by mě mohla vytahnout:-D
     
  16. Leon

    Leon Guest

    chyba byla nahlášena, musíme počkat na její opravu.
     
  17. som v treningovej arene a som tu uz dost dlho a nemozem sa s tade dostat vyhral som 1. kolo bolo druhe to som vyhral a trčime oby 2. stale v arene odpočitavalo to v zone neutočenia počkali sme pokym to vyprši a nič sa nestalo čo s tym ani na chat nemozem napisat
     
  18. Leon

    Leon Guest

    Pokud si přečteš toto, tak to asi nepomohlo.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. Tak jsem se tam sekl.. asi problém přetrvává CZ2 ID: 72033433
    btw: Omylem jsem se tam znova nějka dostal... mužete prosím ještě jednou ? Děkuji moc
     
    Naposledy upraveno: 9/10/14
  20. SorathTomy

    SorathTomy User

    Též se přidávám visím v TA. ID: 57593967 , myslel jsem, že po týdnu už to pojede ale myslel jsem špatně. :)