Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nabudúce skús používať tlačítko Upraviť prosím ťa, než napíšeše 3 príspevky pod seba xD

    1. Samozrejme a do dnes mám s tým problém ak si kúpim tovar a pokazí sa to ho musím reklamovať a niekedy čakať aj 30dní než mi ho opravia a reklamujú. Ani tu to neni inak, nemôžeš chcieť aby sa to vyriešilo len tak, aj BP ma nejaké priority pravdepodobne. Samozrejme, že to je naprd keď UBA je aká je, sám do nej nechodím už len z toho dôvodu že tam každý chodí na 2 ťažkých konfách, ale beriem to tak, že až to raz opravia možno to bude aj pre mňa

    Jednoducho s tým neurobíme nič my ako hráči alebo modi
     
  2. Posledná vec čo napíšem k tejto téme... Prvou prioritou by malo byť, vytvoriť rovnaké regulerne podmienky pre všetkých hráčov a tvrdo postihovať podvodníkov...hra ma zatiaľ aj napriek týmto nedostatkom baví a nebudem si ju kaziť, píšeš, že je tridsať dní na reklamáciu...tak uvidíme ako dopadne...pekný deň a príjemnú hru všetkým....
     
  3. Nejak mi nešlo do hlavy prečo sa tu hráči sťažujú ohľadom UBA. Tak som si tam po dlhom čase zašiel...
    Hral som asi 4- kôl a všetky som prehral. :D
    Šiel som tam s Venomom a výbava (full iris, apis, 3 lf4 (viac ani netreba vedieť)) bez designov na letouny (lebo mám len 2 havoc a 1 demon tak sa mi to neoplatí nasadzovať)
    Všetci proti ktorým som išiel mali tiež golíka...
    Až na rozdiel od toho, že mali 3-4 x väčšiu hodnsť, full hercul, full havoc..... no čo mám dodať k tomu... nemal som ani najmenšiu šancu...
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Není to náhoda, ale ani podvod. :) Jako když si řekne deset hráčů "Hele, budeme mít stejně", tak kde je podvod? Nikde. Zneužití? Nikde. :) Je to prostě možné a ti hráči si holt musí věřit, že jeden z nich do té UBA těsně před koncem neskočí a nepodrazí je. Prostě je to součást hry.
    Mě by spíš zajímalo, jak k těm bodům došli, protože na prvních pozicích tolik bodů nezískají a pochybuju že tam skákali 500 krát a z toho ještě ty boje vyhrály. O to bych se zajímal. :)

    Jessie: Díky.
     
  5. Badmaniak vidíš že bych někde v postu měl napsané že je to podvod? Vidím to úplně stejně, proto jsem psal že dokud se k tomu BP konečně nějak nepostaví a neurčí jasné hranice, tak to bude v pořádku.
    Ale stejně tak z toho asi mají hlavu v perju i v BP, a když nevíme co s problémem, tak ho necháme tak, dokud třeba blesk z hůry neudeří. :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Ahoj, mohu se zeptat podle čeho se v aréně počítá skóre?
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Pretoze v arene je bug na body. je isty sposob ako mozes permanentne ziskavat priemerne 5 az 20 bodov za kazdy duel. Nie je problem dat aj 1000 bodov za den.

    Ak je 10 hracov na jednej pozicii, potom je uplne jasne, ze sa dohodli. Bezny postup je takyto. Klan sa dohodne, vsetci si hladaju superov na X formacii a zneuzivaju bug no body. Vysledok je lahky super a vela bodov. Banovat by sa za to mohlo. No ked sa nebanoval seprom bug, potom sa asi nebude banovat skoro nic...

    Ako som uz pisal vyssie, v UBA je viacero chyb a tie sa neustale zneuzivaju. UBA bola viackrat hlasena, no zatial riesenie neprislo. Mozeme to nahlasit znova, ale ak BP nezareaguje, potom sa nic nezmeni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak to nahlašte znova, pro jistotu. :)

    No mě osobně by to za to nestálo, já si poctivě nahraju teď to 30té místo a stačí. Abych naštval ty v TOP1 bych musel taky podvádět a to se mi nechce. Ale dost bych jim to přál, aby o to pak najednou všichni přišli a někdo je fakt natvrdo předběhnul...
     
  9. Mám dotaz. Bude mi v UBA loď Goliath Sovereign dávat soupeřům +7% zásahových bodů navíc, nebo jen pokud nebude ze stejné firmy? Nebo vůbec?
     
  10. Foяmi

    Foяmi User

    Budeš mít o 7% vyšší dmg pouze proti hráčům, kteří nepatří k tvé firmě. Nejspíš to bude platit i v UBA. Ale jsou mnohem lepší designy, než je ten firemní.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  11. Foяmi, díky. Sbírám bedny na apis a místo dílků mi chodí ty blbosti do montáže, takže jsem ho postavil zdarma a jen tak mimoděk. A může se hodit.
     
  12. Bugla mi arena, po kazdom prihlaseni mi odpocitava 30 sekund a potom to zostane na nule (uz som sa odhlasoval v hre a aj z hry, pouzil ccleaner, ale nepomohlo). Taktiez mi zmizli okna pre skupinu a okno kde mam informacie o lodi (stit, zivot...) a premiestnili sa mi okna na odhlasovanie, celu obazovku, pomoc... k vsetkym ostatnym. Kedze v UBA bojujem o 1. miesto prosim o opravu. [​IMG]83068505

    + Nejde mi menit hangar a vyzbrojovat lod ani po odhlaseni.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/16
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    A zkoušel jsi rupnout dvakrát? :)
     
  15. Tusim prave 2 krat som pukol, ale uz som pisal na podporu.
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Myslím tím, když jsi tam zaseklý sám, třeba pod sebe hodit miny, atd...
     
  17. Niesom zaseknuty v arene ale som permanentne na cakacke (ked sa skonci odpocet zostane to na nule a po dalsom prihlaseni sa to opakuje znova) a preto nemozem nicit hracov, nic zbierat, menit hangary... a samozrejme chodit do areny.

    EDIT: Ako je mozne ze hrac hodnosti Generál-začiatočník (2. najcennejsia hodnost) dostane za mna v UBA arene ked mam hodnost Šéf kapitán az 9 bodov a ked som ho so stastim pukol ja dostal som 2 body, podla coho sa udeluju tie body?
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
  18. Jsem astronaut začátečník a tyhle hodnosti dostávám taky a stejně tak i body.
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    SKGPS: To víš, oni na to maj různé taktiky. :) Myslím, že je to něco s formací, já nevim. Zkušenější to asi vědí, ale na forum to asi nenapíšou.
     
  20. Na hodnosti v UBA vůbec nezáleží, je nesmysl porovnávat hodnosti napříč servery. Jediné na čem při boji opravdu záleží, je výbava. A z té temnější stránky, jakého soupeře to tomu, co využívá bugu, najde.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).