Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Je to jak mlátit mrtvému na vrata. Fakt oceňuji, co pro UBA děláte, ale žádná odezva od BP.
    Prostě, člověka nebaví utrácet drahou munici na nesmyslné soupeře, toť vše. Nebo nepřichycené botaře, ale to je nekonečný příběh.
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    No říkali že tohle opraví, místo toho udělali kosmetické úpravy aby tam neskočil nikdo dvakrtá po sobě, takže si "poctivci" musí počkat jeden boj. BP rulez. :) :D
     
  3. UBA Matchimaking zmeny
    Previedli sme nasledujúce zmeny pre UBA arénu: Všetci hráči musia mať základny level výbavy (v porovnaní
    s plne vyzbrojeným Leonov po tutorialy) aby sa mohli zúšastniť v UBA zápasoch. Hráči, ktorí nespĺňajú túto požiadavku sa nebudú môcť zapojiť.

    Tenhle hráč skáče do UBA na phoenixu. Je to další věc kterou v UBA nechápu. Dal jsem ho snadno, přišel mi dokonce 2x (s mezerou). Takže mu stačí dát do phoenixe 10x LF3 a štíty?

    http://int8.darkorbit.com/index.es?profile=69dhH&profileCheck=FuvzQ&lang=cs
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo, však leonov po tutoriálu toho víc nemá. :) A už vůbec nemá irisy, které tomuhle hráči nahradily sloty leonova.
     
  5. Už vím jak na ně, nejlepší střelivo a jdou... A body za ně jsou super 10 a 8, kde to najdeš za majora, plukovníka :D. Jenom jsem myslel že UBA opravili.
     
  6. Formes

    Formes User

    Je tohle normální!?
    [​IMG]
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Normální to není...Ale je možný, že testovali jak funguje UBA a padlo to zrovna na tebe. Divím se, že po tobě střílel a ještě s takovým dmg. To mi nepřijde fér. Nu alespoň vidíme, jak to tady chodí. Předpokládám, že jsi teda prohrál? Pokud ano, tak je to jen frajírek co si honí ego a ještě k tomu zneužil vlastnosti APS. Škoda, že jsou mezi modama i tací...
     
  8. Formes

    Formes User

    Předpokládáš velmi dobře.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Formes Čo som zistil jedná sa o anglického moderátora, ktorý vyhrál moderátora mesiaca, ako odmenu môže hrať UBA ako admin. No nemá žiadné špeciálne výhody na lodi, je ale pravda, že tam má celú výbavu vyupgradovanú, takže viac menej si stretol full elite hráča, akorát bol Ačko no, neviem či s takýmto spôsobom úplne súhlasim, boh vie aký majú A účty UBA matchmaking či rovnaký alebo čo, pretože ty mi neprídeš full vyupgradovaný.

    Ale ten matchmaking je tak pokazený, že podľa mňa ak by si nechytil jeho tak chytíš iného full elite :D
     
  10. Formes

    Formes User

    Nemám dokonce ani full havoc, pouze 5 LF4 a letouny upgradnuté na 2. level.
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Formes hej viem... a chápem ťa nvm či s tým mám čo urobiť, EN módom som poradil že to moc zábava pre hráčov nie je, hoc to myslia v dobrom. Hádam to nebudú robiť ďalej. Ešte to oznámim ICM aby si prehovoril s ich.
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    To že máš FEA, jak píšeš, tak stačí na to, aby si dostal UFEGa.
    Jako sorry, ale co čkáš, to že máš FEGa za pár dní, když dřív se na to hrálo rok? :) Ono bejt FEA už je dost samo o sobě. Stačí koupit boostery a mít munici a ten rozdl mezi FEA a UFEGem není zas tak markantní.
    Kdybys chytl full leonova, tak si předpokládám nestěžuješ a to rozdíl je větší...

    Je potřeba si uvědomit, že boostery a munice se do matchmakingu nepočítají. Jde jen o to, jestli si to pořídíš kvůli UBA nebo ne.
    Sice nesuhlasím s tím, že je tam takhle velký rozptyl, ale kdyby nebyl, tak by žádnej lvl6 s full LF2 si ani nezahrál. :)
     
  13. Nějaké rozdíly musí být, jinak by byly v UBA jenom remízy. A určitě je těžké naprogramovat, jaký rozdíl ve výbavě je pro hráče ještě přijatelný.
    A ten angličan, vždyť je dobře, že kontroluje arénu, jestli zas někdo nezkouší nějaké bugy, to by mi za -1 bod stálo. A jasné je, že se musí smazat z TOP 50, kde jsou výhry.
     
  14. Formes

    Formes User

    Nepíšu, že mám FEA, nevím z čeho jsi to vydedukoval. Nevadí mi ani to, že dostávám UFEGa nebo jak jak to mám pojmenovat abys tomu rozuměl. Vadí mi to, že leze s APS do UBA. Pokud jsem si vědom, tak velmi používaným argumentem na chatu od moderátorů nebo adminů, když chtějí hráči například něco pomoc sestřelit od APS, že APS není na běžné hraní.

    Další útočné komentáře si nechte pro sebe. Kdo tak neučiní, je smradlavá fusekle. Konec konců jsem se jen zeptal, zda je normální, aby APS hrála UBA.
     
  15. Formes hoď pořádně okem na screen, je tam obyčejný spectrum, kde vidíš APS? Kdyby tam ta loď neměla místo hodnosti A, absolutně nepoznáš že je to admin.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. no moc nebral koukal jsem že tam ma neco okolo 42tacu tak to bylo fer presně 42 366dmg
     
  17. Na cz1 nebude poctivá UBA, dokud v TOP 10 budou potencionálně nepoctiví hráči, kteří svou výbavu nezískali povoleným způsobem. Potom poctiví hráči nemají šanci získat odměny. (odehrané hodiny).
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Máš 5 LF4, počítám tedy že máš full LF3 (pokud ne, tak jsi s prominutím lamka. :) Dneska je FE každý po pár týdnech či dnech.
    Netvrď mi teda, že nejsi FEA. Možná bude problém v tom, co si pod tím představíš. FE je Full elite loď s Full LF3, ty jsi na tom ještě lépe.

    A jak tu psali jiní, 42k není tolik, sám bereš skoro stejně. Těch 20k co ti to ukazuje je za laser, kdežto od druhého vidíš součet. Takže jen s raketou a Petem na x4 můžeš brát prakticky totéž (i s LF3 ve všem). 21k jsi bral, vidím že 5k raketa, kdybys házel červené i víc (jak vidím hážeš šedé), PET full LF3 bere na x4 nějakých 7k? Nevím. On ani full Peta nemá. Tedy on bere tobě 41, ty jemu prakticky 33k. Vážně v tom vidíš takový rozdíl? Ten hráč možná ani nemá všechny LF4.
    Dostal jsi jen o něco lepšího hráče než jsi sám.
    Ještě je pravda že má kruh, tak možná bude full, nevim. Každopádně jaké rozdíly by sis představoval? Kdyby se aplikovaly menší rozdíly tak si hráči s lvl6 ani nezahrají, protože by nemohli dostat ani hráče o 20-30% silnější než jsou oni (a ty jsi plus minus takového dostal).
    Zbytek je o skillu.

    Cruenta: To máš pravdu, ale s nabotovanými učty už nikdo nic neudělá. Kdo to získal a už nebotuje, těžko se to bude dohledává, i když jak sjem psal jinde, šlo by to podle záznamů.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Sa pozrem na profil hraca a uz vidim odkial vietor fuka a tvrdenie, ze ja rad zbieram boxy denno denne vkuse uz x rokov neberem. :D Dohladat by to slo, tie nastrielane npc, nahrane hodiny, nazbierane boxy a neviem co vsetko, to nezvladne realne ani Chuck Norris na lietadle Arnolda Schwarzeneggera. Bohuzial spetne sa uz nic trestat nebude.

    K samotnej UBA, stale to je naprd a stale nefunguje ako ma, vieme to a budeme to posielat BP aj nadalej. Snad to casom uz poriadne vyriesia.

    Formes Trosku neskoro odpovedam, sice tam je obycajna vybava, no normalne to rozhodne nie je. Aj ked len obycajne vybavena lod,stale je to A-ucet a ten nema okrem testovania v UBA co robit, uz vobec nie hrat si tam pre zabavu. Toto bolo od ENG dost nezodpovedne a dufam, ze sa to nebude opakovat.
     
    -baghira2- a Formes tohle ocenili.
  20. No asi to pochopili a teď se drží krapet stranou :D. Jde o to, juknout se na pořadí půl hodiny před koncem a 5 minut před koncem UBA a hodnotit, zda tam najednou nebyl nějaký "zázrak". Ostatní si dokážeme odbojovat sami.
    Dnes jsem potkal "řízek" »┼★вσυřкσνý★řízєк★┼« v UBA CZ1, teda ten bere jak berňák a jede x4, jo holt má zásoby. Tohle beru, když je souboj, alespoň na první pohled, poctivý. Prostě vyhrál ten lepší. Díky za souboj.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/16