Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. JAJAJ00

    JAJAJ00 User

  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    JAJAJ00 - tak docasne prerusena,ale kedze to trva uz tak dlho,tak to momentalne beriem za zrusene,kym to neobnovia a zrejme to bude trosku ine,aby predisli podvodnikom.Len ma mrzi,ze UBA je v podstate rovnaka a tiez sa tam podvadza a to asi nikomu nevadi no,kedze funguje dalej. :rolleyes: Viem,ze BP sa snazi s tym cosi robit,ale stale nechapem jak je mozne,ze podvodnici su stale o krok vpred.Potom ta UBA za vela nestoji,ked vieme o tomto fakte bo BP same o tom pisalo,preco neni JPA,co je to iste ako UBA,len bez financnej odmeny.
     
  3. JAJAJ00

    JAJAJ00 User

    myslim že v te uba je bug na obyčejnou formaci ja si jednou vzal golika bez lf4 jen lf3 bez havoku a herkulu dal jsem si demony a šel tam s obyčejnou formaci a hodilo my to hrače co nemněl ani zeus a dostal sem myslim 56 bodu zaněj bylo to přez akci helloween
     
  4. Nieje rovnaka. V JPA ti museli výhru vyplatiť a UBA je oničom len virtuálny súboj.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Když před vyčerpáním štítů přepneš na kruh a pak přepneš na druhou konfu a je plná, tak je to bug? To mi nepřijde.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Áno je. A chápe sa to ako hrubé zneužitie bugu v UBA aréne. A práve za to by mali padať tresty + odňatie odmien.
    Pretože práve to vysvetľuje nepriestreľnosť niektorých hráčov. Čo je rozhodne proti pravidlám v UBA.

    UBA aréna má byť na to, aby zvíťazil ten lepší; a nie ten, čo podvádza.
    S pochopením. Vždy musí byť 1 víťaz a 1 porazený, ale zároveň musí ísť o férový a vyrovnaný zápas.
    Pre lepšie vysvetlenie toho, ako by správne mala UBA fungovať.

    EDIT: svi1 bez komentára. Rozdiel je v tom, že na mapách darku je to povolené; ale v UBA
    by to byť nemalo. Máš pravdu, síce ide o taktiku boja; ale v UBA by malo ísť predovšetkým
    o vzájomné strieľanie; bez akéhokoľvek podvodu. svi1 zbytočne sa tu naťahujeme o slovíčka.

    svi1 asi bude lepší to, když budu psát jenom o tom, co důveřně znám. Dík za ponaučení.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/16
  7. Napiš mi na cz1-3, tohle nechápu.
     
  8. -FETTY-

    -FETTY- User

    Zdravím.
    Jak to,že se jeden hráč v boji opravoval petkou?Dost často mi to ukazuje MIMO a jemu plné zásahy..jak to?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Toto čo napísal hráč nieje bug. Ak máš obe konfy nabité na kruhu a s jednou bojuješ a meníš aj formácie a naraz hodíš si znova kruh a prepneš konfiguráciu je jasné, že tá druhá bude plná štítu na kruhu. Takže -baghira2- dúfam, že chápeš tomu nejako ;)
     
  10. Nehraji moc PVP, takže nevím, jestli BP to takto chce, nebo je to bug. Pokud je je to bug, nebudu jej využívat. Prosím o vyjádření admina. Moderátor stačí, děkuji.
    svi1, nešij do něj, on to taky nemá lehký.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/16
  11. svi1

    svi1 User

    -baghira2- opět jsi napsal hloupost a opět si to nedokážeš přiznat. Napsal jsi rezolutně, že taktika, kterou popsal cruenta je bug. Píšeš, že UBA má být o vzájemném střílení. Podle toho co píšeš by tedy stačilo stoupnout proti sobě na jedné konfiguraci, pustit palbu a čekat kdo dříve bude sestřelen. To není natahování se o slovíčka, to je opět jen ukázka toho, jak moc potřebuješ mít pravdu bez toho, aniž by sis to ověřil.
    Kým je to chápáno jako zneužívání bugu? Tebou? No pak věz jedno, jak již napsal i moderátor, na kterého možná dáš, není tomu tak.

    EDIT: můj předchozí příspěvek byl smazán i přesto, že jsem vyjádřil svůj názor a podal v něm informaci, že se nejedná o chybu.

    Cruenta†Ultionem dobrá. Kvůli Tobě na něj od teď kašlu. Zkus mu to vysvětlit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To sa stáva, keď začínaš v danej sezóne. Ide o to, že ak hráč má prehry a ty máš na konte výhry, a na koniec on vyhraje a ty prehraješ, on dostane oveľa viac bodovm pretože je v rebríčku nízko a zatiaľ čo ty si vysoko. Tj. sundal teoreticky lepšie prípadne lepšie umiestneného hráča. A to, že prepol na plnú konfu no neviem čo je na tom, hovoríš akoby hneď podvádzal a pritom mohol lepšie využiť ISH, štíty a pod.

    Nejedná sa o bug. Každý z Vás si môže predsa nabiť štíty na kruhu. Následne v boji, ak ste na srdci a prídete o štíty tak prepnúť na kruh a následne na druhú konfu a budete mať plné štíty. Veď to takto funguje od začiatku, sám som s týmto lietal od začiatku.

    Nehádajte sa tu prosím vás a nerýpajte do seba.

    Vyjadril si názor rýpaním, dá sa to slušne napísať a vysvetliť čo na tom neni bug a pod. nemusíme sa tu hneď hádať :) Chce to kľud, rozvahu kamoši.
     
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    A preto som pisal,ze su v podstate rovnake.Navyse si asi necital vsetko,pretoze som jasne uviedol aj toto:
    Inak odmenu nemuseli vyplatit kazdemu,ak sa zistilo,ze hrac pritom podvadzal a aj sa to dokazalo,tak mu nemuseli vyplatit vyhru.Tak isto ako aj pri UBA nemusia uznat umiestnenie hraca,ak sa mu dokaze,ze si pocinal proti pravidlam,tak ho skrtnu z umiestnenia a neziska po konci sezony odmenu tym padom.
     
  14. -FETTY-

    -FETTY- User

    Zdravím vás.
    Jak je možné,že než začal boj a uvolnily se kruhy,hráč byl u mě v kruhu? Mám i fotku,ale nevím,jak ji sem dostat.
     
  15. svi1

    svi1 User

  16. 1. Tak na to má v pet mechanismus, pokud zrovna nestřílí, může opravovat. Kombo mechanismus opravy lodě
    2. Má mechanismus CPU na přesnost střelby lasery. CPU zaměřování 2
    3. Má z techcentra vyrobenou přesnost na rakety.
    Přesnost raket. Přesný zaměřovací systém, který na určitou dobu zvýší pravděpodobnost zásahu u běžných raket na 100%.
     
  17. -FETTY-

    -FETTY- User

    admirál,pokud vím,potřebuje uplynout nějaký čas,aby tě začala petka opravovat třeba 15s a ne hned po EMP.
    CPU a přesnost mám taky.Nejsem tady tejden. :) Čéče :-D
     
  18. Já ti jen odpověděl.
    Zdravím.
    Jak to,že se jeden hráč v boji opravoval petkou?Dost často mi to ukazuje MIMO a jemu plné zásahy..jak to?

    Z toho moc nevyčtu. Tak používá nějaký hnůj, no.
     
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To je taká chyba, keď skočíš do uba, a máš to na myške nejako divne kliknút tak ti to zaletí mimo zónu. Pár krat sa mi to už stalo.
     
  20. JAJAJ00

    JAJAJ00 User

    tady je napsano že z upgradama tam nemužu https://board-cs.darkorbit.com//threads/aktualizacia-pre-41-tyzden.107701/
    UBA jsem testoval a zjistil sem že když si dam design veteran na golikovi tak mě to tam pusti i z upgrade lf4,štity,letouny ale z designem např. spektrum mě to tam nepustilo je to bug ? možna to funguje i na jine designy ale ja testoval jen veterana
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16