Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-, celý náš klan hraje jen UBA, takže zrušit ji nechceme, jenom opravit :D. Jenom čekám, jestli si to #820 přečte administrátor a jestli je to bug, nahlásí to nahoru. Nebo to bug není a přepíše FAQ.
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  3. Jack.K

    Jack.K User

    Dokud bude BP podporovat podvodníky, tak nemá smysl se tu o nic snažit. Fér hrou se proti nepoctivcům hrát nedá. Přitom jsou mechanismy, kterými by se daly nepoctivci snadno vyřadit ze hry, ale to by musel chtít sám BP. A ne že mi tu někdo bude tvrdit, že to nejde, když to jinde jde. To, že někdo zneužívá chyb svědčí o nedokonalosti hry. Nevím, jak by jste se tvářili, kdyby Vaše banka měla SW který lze snadno obejít a někdo jiný si s Vaším účtem dělal co chtěl.
     
  4. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Táto hra nikdy férová nebola a ani nikdy nebude :cool:
     
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Udelejte si pro zajmavost třeba takove Nostromo -dejte si tam LF3(LF2) s BO2 -zadne Herkuly/Havoci a skocte si na cca 10x zapasu 5x dostanete frajera co kope na goliku za 180k. No a podruhe dostanete hrace co zacina na bezstitovce na leonce a dava za 100k mixem.Nekde sem cetl ze UBA prirazuje podobne hrace dle vybavy -Jak se s nostromem produkuje dmg 180k ??? nebo o dmg na lod tu nejde ? Pote co se bere v potaz když hrac proti ma Havoc/Herkul -to se nepocita bonus z dizajnu ? Asi ne -otázka je ma to pak vůbec cenu když to funguje jako před 6 mnesicema -Vždy vyhraje ten chytrejsi viz bany na bugovani ledove brany ale to je uz OT ze ?
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    _mnemonic_- tu s tym aj tak nic nespravia.Modi a admini su to skor pre informovanost hracov a riesenie roznych problemov,ale za system hry zodpoveda BP a zial uz nefunguje to,co kedysi,ked sme mohli nase otazky pisat orakulovi a ten vzdy vyzreboval 3 na ktore odpovedal.Asi vedia,ze preco to zrusili,kedze dost otazok bolo ohladne botov :/ Tu UBA vylepsuju,ale stale nie je doladena.
     
  7. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    To vím ze programovaní hry nedělají zdejší módi ale cekal sem spis reakci ze strany hráčů jako ze co si tu vymýšlím ze to funguje jak má po té co byla pauza od UBA ale ono to nebude asi jen u mne o_O
     
  8. Dal som pár duelov v UBA. Môj postreh je, že buď dostanem chudáka s pár flaxami a raz dva je po boji, alebo plukovníka a raz dva je po boji, rovnocenného súpera som ešte nemal, takže nechápem podľa čoho sa to páruje.....
     
  9. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    ja som mal 1 duel a dalo mi to generála keď som poddôstojník tak som sa na to vykašľal
     
  10. CZ1, první místo má nachystané tři vítěze, to nebude náhoda. Prosím o kontrolu.
     
  11. -Neptun-

    -Neptun- User

    Dnes jsem zas po nekolika mesicich skocil do UBA...zacinal jsem s 0 body 2 duely jsem vyhral a pri 3. duelu kdy jsem prohral tak souper dostal 93 bodu...to porad nechapu jak on muze dostat tolik kdyz ja mam max 5. Kdyby zacinal od 0 a ja byl 1. tak nereknu, ale ja byl nekde 70. Meli by s tim fakt neco udelat este. Jedine vyber souperu se mozna zlepsil z 5 duelu sem dostal zhruba stejne protivniky.
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Výběr protivníků je určitě lepší. Já dostával skoro stále plukase a lepší. Ale to možná je i tím, že to bylo ke konci UBA, kdy už tam nikdo jiný ani neleze.
    Ale ty body, to je pořád bída. Já nikdy nedostal z prvního duelu víc jak 30 a s dalšími to šlo 10 5 až ke 1-2, občas 4. Takže se divím, že jiní dostávají okolo 50-70 někdy a pochybuju, že by byli v duelu poprvé a měli kliku (navíc když jsem ani ne TOP50).

    Taky už tam radši nechodím a hlásit jednotlivce nemá cenu, pokud je tam nějaká celková chyba a navíc odpověď je vždy stejná: "prověříme, uvidíme"
     
  13. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Jessie??? Ahojki. Tady někdo někdy něco sliboval a zase se na cz 1 schyluje k velké výhře? My si to pohlídáme?? Myslím si, že je určitě zase nejvyšší čas s tím něco udělat? Tak kolik bude výherců se skore 423? 7 či 8? Nebo ještě více?
    A BP o ničen neví a vyplácí výhry za nic a bez trestů za podvod?
    Někdo má bug a někdo ho nemá?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  14. 123812

    123812 User

    Jo, ze mě jednou generál taky dostal tak vysoké číslo, vůbec to nechápu... Já vždy 1, z prvního 23... Kdybych dostal 70 tak jsem na CZ2 6. Moc velký zájem tu o to není. :rolleyes:
     
  15. 1.│└_┘│423
    1.†•☠†Ŧђє☠†ADOLF†☠•†423
    1.#Pоhоda423
    1.†★Vęηa★†423
    Takže už tu na cz1 budou 50 000 U brát zas nejméně 4 vítězové, a nikdo s tím nic neudělá.
     
  16. Borat

    Borat User

    Hneď ako bude nejaké BA online dám im to prezrieť.
     
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pavlinka1a ty si myslíš, že ja ani žiaden iný moderátor nič iné nerobíme len čumíme na vaše rebríčky a pod.?

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► podaj si žiadosť o moderátora a môžeš to začať riešiť, čo ty na to?

    Ak si tu každý z vás myslí, že nič iné nerobíme len sledujeme každý pohyb hráčov tak ste na omyle prrtože každý z nás má svoj život.

    Na rebríček sa pozrieme a uvidíme čo budeme riešiť ďalej. Nabudúce stačí oznámiť o čo ide bez zbytočných komentárov okolo toho.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/17
  18. Dobry den
    nevím jak je to možné já třeba vyhrál někdy jsem dostal 1 až 18 bodu
    a tady tenhle borec ze mně dostal 82 bodu https://ctrlv.cz/NgFd
     
    Naposledy upraveno: 3/5/17
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    :D Koukám čím dál větší čísla se tu objevují. :D
    To vyhraje jeden duel a má výhru jistou.
     
  20. Nikde není psané..kolik může být hráčů na prvním místě ne? :)