Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dá se to vzít dvěma způsoby. Buď bereš všechny servery celkově, tudíš je prvních, druhých a třetích míst více. Ale když to vemu, že to budu řešit server po serveru, tak na každý server může být jen 1 hráč na první, druhém a třetím místem. 1 server=1 první místo.
     
  2. Borat

    Borat User

    Co když bude mít víc hráčů stejné skóre?
    V případě shodného skóre obdrží hráči stejnou odměnu.
    Pokud tedy se na prvním místě sejde pět hráčů, všech pět obdrží odměny určené pro první místo. Následující hráč s nižším skóre obsadí druhé místo atd.

    Toto je vo FAQ, ale už by to trebalo zmeniť. Stane sa že viac hráčov bude na prvom mieste, ale keď sú stále tí istý tak tam už náhoda nieje, ale účel.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    NAvíc to není pravdivé ani tak, jelikož "následující hráč s nižším skore" (šestý hráč) neobdrží druhé místo, ale šesté místo. :)
     
  4. ★ANDRE★ to je přece jasné. Pokud prohrál třeba 20 zápasů, má nízkou hodnost a dostane třeba majora, který žije jen v bránách a neumí si ani nastavit konfy na boj a nemá munici, potom když vyhraje, dostane takovýhle ranec. U tebe to půjde těžko aby si dostal někoho o 10 hodností nad tebou, ale já mám hodnost astronaut.
    Jessie, děkuji, že se tím zabýváš.
     
  5. Borat tím by se muselo zabivat BP to že se více hráčů sejde na 1 místě není žádný PODVOD ani BUG. Tento problém byl už dávno v řešení několik sezon arény zpět, a sami admini prohlásili, že to není žádný podvod, to že se nás sejde více na stejnim skoré přece není náš problém, každý z vás má možnost nahrát ty samé body jako mi, každá sezona UBA nás stojí mnoho munice boosteru a času.

    Je tam třeba chyba že korunka kterou máš mít po výhře tak se ti nezobrazuje nikdo to neřeší, ale to sem nepatři[/QUOTE]

    No já si myslím že o hodnostech to nebude když jsem šel do UBA já jsem General a dostal jsem šefa astronauta a nechal jsem ho vyhrát a ten borec dostal jen 5 bodu to nebude hodnosti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/5/17
  6. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    A proč jsi ho nechal vyhrát?
     
  7. VOP

    1.2.7 Zákaz pushingu je platný pro účty různých uživatelů. Účet nemůže být používán pro získání nekalé výhody pomocí účtu jiného uživatele, převedením položek nebo herní měny nebo záměrným prohráním bitvy („boosting“).

    1.2.9 Zneužívání programových vad a/nebo chyb k osobnímu prospěchu je přísně zakázáno. Nalezené vady nebo chyby by měly být neprodleně ohlášeny vyplněním kontaktního formuláře pro podporu.

    7.9 Žádná záruka. Bigpoint nezaručuje uživatelům výhry.


    9.3.6 Uživatel se bude řídit nařízeními společnosti Bigpoint, jejích zaměstnanců, pověřených osob a zástupců, zvláště administrátorů a moderátorů fór, které případně náleží k příslušné hře a/nebo službě.

    Takže, je otázkou, zda například 5 vítězů v UBA není možno postihnout za neoprávněné získání nekalé výhody, neoprávněného prospěchu. Protože, aby měli stejné body musí někteří použít záměrné prohrání bitvy („boosting“).

     
    Naposledy upraveno: 5/5/17
  8. Ahoj
    1. Testoval jsem kolik dostane bodu když jeden frajer dostane 82 bodu a flaxik dostane 5
    2. Jaky program žádný jsem nepoužil a žádná chyba tam není nebo oni nevím protože jsem lajk v IT
    3. Já dodržuji to co tu píšou sám admin napsal že to není žádné porušení že mohou byt více vyhercu

    A kdybych se měli vyrovnat body tak stačí vyhrávat tak dlouho až budu mít stejně bodu.
    A to že si sláby hráč a nedokážeš se umístit za to já nemůžu.
     
  9. Zdravim ako je mozne ze na CZ2 hrac Autista dal za necele 2 hodiny cez 200 bodov? My sa snazime 4 dni aby sme boli prvy a on za par zapasov da 200 bodov? .. Vazne ?
     
    Stastnej tohle ocenil(a).
  10. Stastnej

    Stastnej User

    ja som ten udajny hrac Autista a zde je moje ID: 161526003 overte si me jestli se vam chce :cool:
     
  11. Dufam ze sa ti odmena ktoru si ziskal asi 5x ;-) A vzdy ferovo
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já vím, že dřív na to byl postup. Jak získat násobky bodů v dalších vlnách.
    Něco tu zaznělo tak před rokem, že se to už opravilo, ale očividně asi ne.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Samozrejme my vieme ze existoval pomerne zaujimavy sposob ako permanentne ziskavat velke mnozstva bodov, dokonca viem, ze vznik alebo objavenie tohto bugu pochadza z globalnych serverov... Kazdopadne nie som si isty ci konkretne toto este funguje, skusime to otestovat.

    Celkovy problem UBA areny je, ze v nasom internom systeme nie je dostatok dat na kontrolu, napr. my nemame zaznamy ako a kedy hrac ziskal jednotlive body, jednoducho o UBE nie je v systeme dost informacii, preto sa nam tazko dokazuju podvody.

    Kazdopadne rychle zisky bodov nie su v poriadku. Ako som slubil davnejsie, problem spiseme a preposleme na BP, tentoraz to skusime popohnat nech to riesia lebo ocividne si to hraci buguju alebo chcu bugovat pravidelne...

    PS: Ospravedlnujem sa za moje neskorsie reakcie, ale tieto mesiace su premna dost narocne a mam minimum casu na hru.
     
  14. Sezóna 04.2017    ANDRE
    Sezóna 04.2017†•☠†Ŧђє☠†ADOLF†☠•†
    Sezóna 03.2017    ANDRE
    Sezóna 03.2017-»POWER«-
    Sezóna Christmas 2016†υиιvε®źдlиι†vøjдĸ3†
    Sezóna Prometheus 2016    ANDRE
    Sezóna Prometheus 2016™▓K▓A▓R▓A▓M▓B▓A▓№
    Sezóna Prometheus 2016KontaktujPodporuHry
    Podle mého je naprosto v pořádku, když v UBA vyhraje zkušený hráč, který je generál. Má munici, výbavu atd.. Ale když má opakovaně spoluvýhru s nějakým kamarádem, nebo kamarády, to už ne. Jak píše |Oromë|, to už v pořádku není. Začne se to tedy někdy řešit? Nebo to prostě nejde?
    |Oromë|, takhle to vypadá, že se bojíte potrestat generála ★ANDRE★, nebo si tehdy myslel svými slovy něco jiného?
    Nemám nic proti nikomu, i já jsem dostal odměnu, kterou jsem si zasloužil, jde zde o to jestli je to morální a v souladu s pravidly hry.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  15. Borat

    Borat User

    Cruenta†Ultionem určite to chceme vyriešiť, ale je tu jeden problém, že log hráča ohľadom UBA arény obsahuje málo informácií.
    Kolega exploit bodov už aj nahlásil lebo skoro každý druhý zápas dostávať 40+ bodov je asi nereálne.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Tak to právě je. Mě stačilo 50 bodů na umístění v první 30 a s odměnou jsem spokojen, nemám nic ani proti generálovi ★ANDRE★, ale fakt už moc dlouho se tu mluví o tom, že už jste to odeslali:
    no a to už je zas pár měsíců, proto chápeš moje rozčarování.
    Fakt nemám problém prohrát s lepším hráčem. Jde o to, aby se tu řeklo jasně: prostě nemáme dost údajů, abychom mohli trestat ty hráče, co něco "asi" zneužívají, potom ať je klidně 20 prvních míst. Až budete mít dost údajů, že to zneužívali, tak je zabanujete zpětně generál negenerál. Protože pak si všichni dají pozor a nebudou kvůli odměnám chtít přijít o účty.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/17
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Takze developeri odstartovali setrenie UBA areny, dakujeme za spolupracu, uvidime co vymyslia, snad to daju dokopy. Ak budu nove informacie, dame vam vediet.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Stačí čítať o príspevok vyššie.
    "developeri odstartovali setrenie UBA areny"
    A z tých screenov, ktoré si dodal si šiel do UBA:
    po prvé) s liberátorom
    a po druhé) s phoenixom, kde Ti hodilo veľmi slabého súpera.
    Vzhľadom k Tvojej výbave: full iris, full apis a full výbava v nich.
    Tak Ti to stopli. Nerob z toho až takú tragédiu. ;)

    Buď trpezlivý a počkaj pokým to neopravia.
    S takou silnou výbavou akú máš na palube, to mohli brať ako neférové
    jednanie a ne-kóšer voči tomu, že si schválne do UBA nasadil liberátora
    a phoenixa. Čo kľudne môže byť proti novým opatreniam v UBA.
    - Máš len dva možnosti.
    1) Počkať, pokým to úplne celé neopravia.
    2) alebo. Vliezť do UBA so svojou najsilnejšou loďou.

    Neber to v zlom. Ale viacerí FE a UFE hráči to v UBA zneužívali, že si zvolili slabšie typy lodí.
    Nauč sa to rešpektovať. Nemusí sa Ti to páčiť. Ale iné Ti neostáva, pokým mieniš naďalej hrať v UBA.
    Asi im fakt ide o čistotu hrania. Ale to sa zrejme ukáže, až postupom času.