Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. No, ještě bych docela zapracovala na výběru soupeřů. Pravidelně dostávám o dost silnější soupeře, než jsem já. Jinak, i když výběr soupeřů trvá dost dlouho, myslím, že TA je na dobré cestě.
   
 2. Belgam

  Belgam Guest

  Arena je na pocet hracu omezena a postupne se bude pridavat. Proto cekate dlouho na soupere.
   
 3. NoTimer

  NoTimer User

  Já jsem i přes tyto počáteční problémy s arénou spokojen. Vždycky jsem doufal, že se něco takového přidá do hry, chtěl jsem i podat nějaký návrh. Akorát by se časem mohla přidat možnost vyzvat soupeře - zadáte jméno, dáte vyzvat a pokud je hráč online, může buď přijmout nebo odmítnout. vyřešilo by to hodně problémů mezi hráči, už by nezůstali jen u keců ale doopravdy by si to mohli rozdat a nemuseli se hledat na mapě.
  Měl jsem teď asi dvouměsíční přestávku s Darkorbitem a když sem uviděl tuto novinku, řekl jsem si, že by mě to možná zase mohlo přitáhnout.
  Každopádně když sem se přihlásil do hry a podíval se na chat, každej na to nadával, že to nehledá soupeře, že v aréně uvízli apod. Tak sem se rozhodl to taky vyzkoušet. Zapl jsem vyhledávání a do pěti minut jsem měl soupeře. Byl to celkem nevyrovnanej souboj a já v pohodě vyhrál. Takhle proběhly i další dva souboje, takže jsem během patnácti minut bojoval se třema hráčema. Byl jsem opravdu nadšenej, obrovská odměna, která určitě všem musí udělat radost a doufám, že ji nesníží :)
  Pak jsem musel odejít. Za hodinu jsem se vrátil zkusit to znova a půl hodiny sem hledal soupeře - marně. A když sem přišel nyní, soupeře hledám už 45 minut a stále nic, už končím...
  Takže doufám, že tyto problémy rychle vyřeší.
   
 4. Nene nikde sem neuvázl v půl pátý sem chtěl jít do TA 10 minut sem čekal na hráče.To bylo docela v poho. Klikl sen na zelený "boj" oběví se tam přesýpací hodiny s nadpisem "Počkej na svého soupeře" a pod nima odečet času.No a to je ten problém.Čas vypršel a do týhle chvíle na ty hodiny koukám.A chache sem vymazal.Relognul sem celej prhlížeč a vidím tam při načtení hry a nebo proskočení portem jak se tam oběví odpočet od 25 a nic.

  Belgam: Na toho soupeře čekám už 2 a půl hodiny.A na TA vidím jen přesejpačky.Neni to jen o čekání ale je tam ještě nějaká jiná chyba.


  No mně to nic jinýho nepíš mám tam jen hodiny na 0:00 a nejde s tim udělat nic (odvola,zkusit znova,odmítnout a td.) prostě nic :)
   
  Naposledy upraveno: 10/10/14
 5. .stzdrha.[•R•] tohle se mi stalo už asi 3x, akorát mně to po nějaké době, třeba 15 minut, napíše, že soupeř odmítl souboj a zase mi to začne vyhledávat a pak se buď situace opakuje nebo se konečně dočkám souboje.
   
 6. Belgam

  Belgam Guest

  Jine info neni a chybu nehlasi. Jen je omezeni na pocet hracu.
   
 7. souper neklikne na boj tak mas dve hodiny presejpacky. mam to stejne
   
 8. Asi jsem to zakřikla, čekám už hoďku s přesýpačkama :( Asi to bude tím, jak říká *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G*, že soupeř neklikne na boj... Další věc, co by se měla dopilovat :) Aspoň můžeme normálně lítat a nejsme v karanténě ;)
   
 9. nemužeme warpovat skakat a na pvp ti to vypise hlasku a pak muzes dat jen zrusit ;-)
   

 10. No tak by ste ji mohli nahlásit vi.Péč já to jako chybu vidím.A taky by mně zajímalo (protože díky omezení budou určitě vznikat nějaký čachry) podle jakýho "klíče" se tam ti hráči dostávaji.Protože i to omezení je dvousečný a i kdyby jim server nespadl přetížením,Tak by k němu došlo.Jinak by asi už ani MHH z Uridia nic nevybrali.Takže to sem čekal hned,jak sem to uviděl.Ale proč je to (teda pokud je tento stav podle vás normální) že někdo čeká na další TA 5 minut,někdo 10 minut a někdo se soupeře nedočká po 2 a půl hodině? Nezdá se vám tenhle přístup diskriminující pro hráče???

  Prosím o nahlášení chyby (mé otázky - mého protestu)
   
 11. SauronL

  SauronL User

  Čekal jsem 50 minut a více , pak jsem se na to vykašlal. Hráč zhruba stejně silný to zapnul a koplo ho tam po 10 minutách.

  Nevím v čem je problém ale jak to vidím já tak můžeme dělat pouze jednu věc. Tedy čekat.
   
 12. Mě to spíš připomíná přísloví "Všichni sme si rovni jen někteří sou si rovnější" A nebo je to dost velká chyba s kterou by tam měli dát zpět,že se odklzej trosky a začít makat na jejím odstranění :) a nebalamutit tu falešně hráče. Ono když ti tam běhaji hodiny,tak tě to tam "může" hodit kdykoliv (nepřipraveného) nebo když budeš dělat úplně něco jiného.Tak na co mám z boosterama a se sepromem na portě čekat???
   
 13. Zafod

  Zafod User

  Problém bude v tom, že se jedná o novinku. Vyčkejte než se doladí a půjde to určitě v pohodě.

  Btw: Stando ty tu větu o rovnosti máš vyrytou někde na monitoru ne? Se mi zdá, že ji tu používáš nějak moc často. :D

  Jo a dávej pozor na bany, je mi tu pak bez tebe smutno. :D:D
   
 14. Zafod

  No tak co se na to dá jinýho říct.Ono takovejch případů,který by k tý větě pasovali je tu bohužel ještě mnoho.Samozřejmě že sem tu ještě neviděl na poprvý 100% novinku.Toto bylo na zkušebním serveru.Včera to skolabovalo tak,že nešlo načíst ani přihlašovací okno do hry.Den to bylo mimo provoz a teď abych se modlil aby mě to tam nehodilo,kdy třeba se mi to hodit nebude. AAA víkend na krku.Takže tam ty hodiny budu mít asi ještě v pondělí ráno :D Jasně je to novinka a já to nekrityzuju já jen plním funkci tohoto vlákna (zpětná vazba) hlásím problém (konkrétní) který by se měl nějakým způsobem řešit.Pokud někdo chce vychytávat problémy,tak o nich nejprve musí vědět :)

  Teď ho mám na tejden na chatu tak mě tu uvidíš častěji :) sry za OT :)
   
  Naposledy upraveno: 10/10/14
 15. Korben

  Korben User

  .stzdrha.[•R•] Prosím ťa nepíš tu o nejakých prípadoch, bez toho aby si to presne konkretizoval. Okrem toho stačí ak chybu nahlásiš raz a nemusíš o tom písať dookola . :)
   
 16. Korben


  Jo já tu napíšu neco konkrétního a dostanu banána jako na chatu. Pushing je problém třeba :) A když na to upozorním.Protože někteří z nás,(kteří hrajem poctivě sme oproti těmto hráčům v nevýhodě) sme ruzně po chatech a forech oceněni bany. Přitom ty hráče a jejich druhé účty postávající permanentně na jednom místě (dokonce se stejnými nicky) potkáváme denně.

  sry za OT ale reagovat sem musel
   
 17. Korben

  Korben User

  .stzdrha.[•R•] Pre nahlasovanie slúži podpora a nie chat a na fórum si ešte ban za nahlásenie nedostal. :)
   
 18. Belgam

  Belgam Guest

  Poslal jsem dotaz na BP, pokud to chyba neni odpoved bude az v pondeli. :D
   
 19. Už to jede "v pořádku" (zatim) i když dle mého názoru to zkrouhli až moc :) nvm,jestli někdo ze "středních" hráčů bude riskovat munici ku 20 ti U Ale pro začátečníky je to určitě dobrý a zajímavý.Já osobně sem s nimi zkončil.Páč na bílou se těžko vydělává a RSB je drahej špás.A na to,že mně tam špicne někdo "z pochybnou minulostí" :D Tak za to mi těch 2 U nestojí.Ale jak sem psal.Je to jen muj názor.Ale pro začátečníky je to super :)
   
 20. myslím že vybirání souperu je s moc velkou toleranci nakolik jsem kapitan s apiskem a hadze mi to full herculy sef plukovniky ;-) jinak v pohode akorat zaprehru mohli dat alespon 200urka kdyz uz placame tu munici