Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu co jsem sylšel,tak odměny zkrouhli o dost...za výhru 500 rka a za prohru 20 urka,tak newm newm...a stejně se čeká i 3 hodiny na soupeře a nic:-D
     
  2. metrixi ja za prohru uz dostal i nic ;.)
     
  3. NoTimer

    NoTimer User

    Na to, jakou jsem z toho včera měl radost, tak teď jsem zklamanej. A to hlavně proto, že zkrouhli odměnu - z dvou tisíc uridia za vítězství na pouhých 500??
    Takže teď se mi to nevyplatí a končim s TA...
     
  4. Pokud vám zustanou presýpačky, odlogujte i z hlavní stránky(nezavírat) odlogovat. a opetovne se prihlaste. pak to bude v poradku.
     
  5. Prostě je to tréningová aréna a po 5 lvl už máš mít natrénováno :D Potom i to U už neni pro nikoho zajímavý.20 U je v jednom boxe :) a nyní to soupeře hledá dlouho spíš proto,že ve stejné kategorii se srovnatelným score systém těžko najde protivníka než pro to,že ba tam bylo přecpáno :D prostě to trochu zabili.Ale dalo se čekat,že ty odměny zkrouhnou.Jen nechápu takovejch študovanejch lidí tam sedí a nedovedou přemejšlet dopředu? A nastavit odměny rovnou vyváženě.Byl sem v první TA a bylo mi hned jasný,jakej prů.. to pro BP je a že jen hloupej by této jejich chyby nevyužil.To byla první chyba.Následek: kolabs serveru.Teď chyba šíslo dvě: strhli odměny tak,že jim tam nikdo chodit nebude a Průměrný hráči na to budou nadávat jak na scoremegadon.No doufám že napotřetí ty "študovaný hlavy" vymyslej nějakej kompromis a povede se jim něco mezi.Aby se to vyplatilo hlavně těm začínajícím.Právě o ty by BP měl (aspoň si myslím) nějakým způsobem bojovat. :)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    No brej den.Mam otazecku jak dlouho nesmim bejt pod utokem kvuli moznosti skoku do TA?.Ono kdyz mne nastreli npc na x-7 ja sem vedle portu -doletim port a naskoci zona neutoceni -repne mne robot ,dotecou stity a stale mne to hazi ze sem podle systemu TA v rezimu PvP a stihnu jeste skocit na x-5 a sem stale v rezimu pvp je teda nutne (nehrat) jak dlouho pred zahajenim pozvani do TA ?
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Vazeni odmeny jsou v poradku, pouze kvuli startu TA byli odmeny zvednute. Ted jsou takove jake maji byt.
     
  8. v tom prípade by som už len rád vedel či sa zostrely v TA počítajú do rankinov
     
  9. Nebolo by lepšie keby v TA neboli odmeny, ale munícia, ktorá bola vyplytvaná v TA by sa po výhre či prehre vrátila späť na konto ? napr. vystrieľam 2000 x4 a 1000 x6 (ostalo mi napr. 24.000x6 a 24.000x4) a po ukončení a opustení TA by sa to vrátilo na konto (z 24.000 by bolo 25.000x6 a 26.000x4) ak by to viacerým vyhovovalo, založím anketu :)
     
    hejtmus-prvy tohle ocenil(a).
  10. Foяmi

    Foяmi User

    Mohu se zeptat, zda někdo neví, za jakým účelem jsou v TA ti žlutí "šmíráci"?
     
  11. Foяmi, že vraj sú to kamery, vďaka ktorým sa zapíše skóre a výhra/prehra
     
  12. Foяmi

    Foяmi User

    Mě to spíš přijde jako nějaký grafický doplněk, ale budiž.
     
  13. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nevíte někdo jak se náhodou dostat z čekačky na boj? už asi 2 hodiny tam mám přesýpačky a nic se neděje...zkusil jsem relog,čistku PC,atd...a nic naplat...:-/
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím, že nezbývá než dál čekat...:)
    Co jsem si všimla i u nás na servru, tak ta arena bohužel nejede asi tak jak by měla...Takže můžem jen doufat ,že to ještě upraví
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  15. 1980milan

    1980milan User

    :) no je to sila dnes som to prvy krat skusil a ze rovnocenny super vtipny su bol to dvojhviezdickovy hrac full elite poznam ho s 1s on je v prvej 10 top a ja na 580 :)
     
  16. keby ste čítali príspevky a nielen písali našli by ste odpoveď.


     
  17. Zdravím, když tam půjdu s titulem za sestřel a sundají mě, zůstane mi, nebo ho dostane ten co mě sundá? :D
     
  18. zustane. tituly se nedaji prenaset mezi servrama ;-)
     
  19. Kenny

    Kenny User

    Imperátore, řekl bych že ti zůstane.
    Protože tituly se nedají "převážet" ze serveru na server.. A v TA je více serverů..
    Je to jenom domněnka, ruku do ohně bych za to nedal.
     
  20. SauronL

    SauronL User

    Včera jsem jen tak ze srandy počkal na portu a čekal až mi to načte soupeře. Schválně jsem tam šel s 2mi tankovými konfiguracemi a řekl jsem si že budu používat x1 ať je soupeř jakýkoli. No hodilo mi to generála začátečníka. Tak jsem ho nechal at si zabojuje a šel jsem ven :D