Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kenny

    Kenny User

    Co psal jeden hráč, tak si vzal citaledu, samý štíty, a nechal se sejmout a měl z toho srandu. Protivník vyplácal tolik munice, že by se to vešlo 4x do odměny 500U. :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Crystal

    Crystal User

    moje sny o rovnocennych superoch sa rozplinuly ked mi tam hodilo generala....

    arena zaujimava, ale vyber superov urcite nieje rovnocenny, mal som par slabsich irisakov ale inak len plukaci podplukaci a podobne...

    ale zabavka docela, len odmena onicom cize skoda muni :)

    inak ak ide o prenosny titul tak ten ti nezobere, niesu tam tituly v TA..skakal som tam dnes s systemovym lordom :)
    o titul sa nemusi nikto bat
     
  3. baty77

    baty77 User

    No, myslel jsem, že tou rovnocenností se myslí, že mi tam dají víceméně stejně silného soupeře (mám aegis + dražitelé itemy - štíty, pohony, LF3 a iris). No a když mi to tam hodilo full havoc spectrum, kterej mi bral cca. 45 k s x4, rezignoval jsem...
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    baty77: Je potřeba si uvědomit, že hráči již dělají speciální konfy pro TA. Žádná lehká a těžká, ale dvě těžké, boostry atd. Pokud tam skočíš s rychlou konfou, je ti to nanic, nikam neutečeš.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Pletu se, nebo už není žádný účko za souboj v TA?
    edit... tak za výhru 500 účka. Tak, že v BP pozdravuji a do TA si můžou za tu odměnu lítat samy třeba na koštatech...:D
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
  6. »OLDBOY« tréninková aréna, jak již název vypovídá slouží především k tréninku a přípravě na Jackpot Arenu. Ne k výdělku. Navíc, když seš na liduprázdném serveru, tak je to možnost, jak si můžeš zabojovat. Odměny byly vysoké jen ze začátku, protože šlo o novinku a bylo řečeno, že je časem zkrouhnou.

    Btw. za to, když sestřelíš někoho z cizí firmy (ne do úkolu) nebo když někomu z vlastní firmy pomůžeš při obraně vlastních map, tak si tím snad něco vyděláš? ;) Jen tak trochu odbočka mimo, ale pořád to se soubojema souvisí. Farmáři ale holt asi radši vystřílí x4 do NPC, aby měli uridium :D
     
  7. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Tak za sestřel na svém serveru mám odmenu aspon ve cti a BZ, ikdyz o to nejde, ale aspon něco. Pokud potřebuješ trénovat boj a plácat x-4 na někom s kým si nemůžeš ani napsat, tak vzhůru do boje... užij si to. Ale dle mého za tu odmenu co je ted z TA, zůstane tato vychytávka prázdná a zbytečná. Ale uvidíme časem.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji.Jo aréna je pěkná a soupeři ještě pěknější.Čekal jsem na soupeře asi 2 hodiny a pak na mě vyskočí naklikaný generál a první rána za 245 tisíc. Dobrý trénink.
    Jelikož jsem farmář a dochází mi úkoly na npc,tak začínám i lovit hráče.Pokud jsem potkal hráče,co je pod ochranou firmy,budiž,mají to těžké,ale klikat na hráče co normálně střílí npc ve skupině a systém mi napíše,že ho nemohu napadnout,protože čeká na duel v aréně?
    Báječně jsem si zalovil a nikoho nesestřelil. A o zóně neútočení raději psát nebudu.
    Akční střílečka se mění na akční sbírání?
    Všichni se přihlásí do ta a když je to tam chce hodit,tak nenastoupí a dále létají po mapě a střílí npc.I kdyby je to tam hodilo tak tam může stát a koukat a o nic nepřijde. Opravdu bezva nápad, Bude se s tím něco dělat?
    Opět podcenili vychytralý český národ. Když jde něco využít, tak na to hned přijdou.
     
  9. Jak uz tu bylo zmineno,vyber hracu neadekvatni (vetsinou),moznost s danym hracem prodiskutovat stil boje a vybavu zadna. Co mam s toho za trening kdyz jako full lf4 hrac na dablech a sepromu skocim do areny,cekam nejakou rezbu a protivnika sundam a on me neveme ani 100k ze stitu. Myslim,ze tohle budou muset hodne prehodnotit jinak tam opravdu nikdo chodit nebude.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Deborka[TVL]: Osobně si myslím, že při výběru hráčů systém vůbec neposuzuje seprom a možná ani momentální výbavu lodi, spíše celkový stav inventáře. Ale možná je to jen dojem, neb jsem byl v aréně jen dvakrát a dvakrát jsem dostal pořádně na "prdel". :D
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL] je to zavedené do hry 2 týždne, nemôžeme očakávať, že to bude okamžite vyladené. V inej hre od BP systém arény nie je vyrovnaný doteraz a to je tam už hodnú chvíľu a má za sebou niekoľko patchov. Dúfam, že sa im to ale podarí priblížiť aspoň na prijateľnú úroveň, v popise je, že to berie na vedomie výbavu, tak dúfam celkovú výbavu, a že sa im to podarí aj tak nastaviť.

    TRIXT to je práveže fajn, ak by to posudzovalo inventár ako celok. Keby to berie len konfu môžem spraviť to, že nahádžem LF2 do lode a dá mi slabšieho súpera pričom na druhej konfe budem mať svoju výbavu, hrať na 1 konfu si niekto dovoliť môže. Takže dúfam, že to berie/bude brať minimálne výbavu celej lode + lvl, ak nie celý inventár + lvl.
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Kubino: Souhlasím, že by systém měl posuzovat aktuální loď jako celek (obě konfy), ale s tím inventářem je to trochu složitější. Pokud bych chtěl mít šanci na vítězství, asi bych musel postavit loď speciálně pro TA. Já si spíše chtěl pilovat své umění využívat maximálně loď s níž létám. Samozřejmě, pokud vezmu, že se jedná o trénink na boj o Jackpot, pak je vše v pořádku. Já jen doufal v širší využití, ale i stávající stav se mi docela líbí.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. Jak už jsem psal, jedná se o trénink do JPA. Myslíš, že tam budeš dostávat jen srovnatelné soupeře? Ne, většinou tam jsou ostřílení matadoři s plnou výbavou a vyhrát může pouze jeden. Myslíš, že tam snad někdo bude diskutovat styl boje a výbavu? :D ... To není, jak vs většiny těch nestřelců (mezi které patříš - můj tip), kteří si píšou: "já nemám tohle, tak to nepoužívej, ok? Dobře, ale ty zase nepoužívej Spectruma, je to škoda munice," atd. ... Tady si holt musíte zvyknout, že tam ten hráč, proti kterému stojíte použije všechno, co může, aby vás sundal ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Odin

    Odin Guest

    Ja si myslim ze to je Trening na JPA kde mozes dostat flaxaca aj super elitaka.A odmeny by som tu vobecne neriesil TA nebola postavena na to aby ste tam zarabali.Ani ked zostrelis lod na mape nemas uridium preco by malo byt na TA?!Ide o to ze si kazdy znas moze zabojovat s ludmi s inich serverov co doteraz nebolo na orbite mozne :)
     
  15. Odin tak ale zase alespoň ta malá odměna je nutná, aby tam nalákali více hráču. Jinak by tam opravdu chodila jen hrstka lidí, protože když už tam jdeš, tak se přece jen trochu připravíš, a pak tě to stojí více munice, EMPů, min (na ISH, popř. smartku), atd. než na normální mapě. Jinak s tou tvojí poslední větou nesouhlasím. S lidmi z jiných serverů sis mohl zabojovat i dříve. V JPA. Jak u TA, tak u JPA výběr soupeře neovlivníš, resp. nemůžeš si ho vybrat. Takže si můžeš jen s lidmi z jiných serverů zabojovat častěji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Odin

    Odin Guest

    Sandy_Rivers
    Presne tak som to myslel ze si si mohol zabojovat len raz za mesiac aj to ty nemusel vyhovovat cas ci den a teraz mas tu moznost si to skusit kedy kolvek.Ked ides strielat po mapach tak predpokladam ze si nachystany (emp,ish,seprom atd.) tak ze motivacia by mal byt boj nie uridium.Uridim si mozes nafarmit stale.
     
  17. .HumliK.

    .HumliK. User

    je to blbost dává mi to generály a vyplácam tam tolik munice že se mi to za 500 uri nevyplatí a stejně prohraju
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    .HumliK.: A máš loď speciálně vybavenou pro TA, nebo tam skočíš s lodí, kterou točíš NPC?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. Odin

    Odin Guest

    .HumliK.
    Asi si si neprecital co som pisal TA neni o zarabani uridia ani lovit nechodis koli urku.TA je od toho aby si si vyskusal JPA.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak je to s tou ochranou hráčů na mapě co čekají na duel v aréně? Oni střílí npc a lovec do něj střílet nemůže? Nějak tomu nerozumím?