Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sandy_Rivers,nevim tedy co myslis tim nestrelci asi jsi spatne pochopil co jsem napsal. Ja vzdy pocitam stim nejhorsim co na me muze hrac pouzit a prodiskutovat still boje a vybavu by preci melo byt v treningu normalni. Co se naucim tim,ze ja nebo nekdo me sfoukne z mapy za par vterin nereknem si k tomu ani buu. Me by treba zajimalo jestli to byl full elitni hrac a pouzil uplne vse co mel a nebo me sundal hrac co nema ani upgready. A klidne bych i po duelu hraci ktereho jsem sundal poradil vcem by se mel zlepsit,pokud to budu vedet tedy.
     
  2. ja som už minule položil otázku ohladom TA a rankinov za zostrel. odpoved som nedostal
     
  3. tak jsem ted vyzkousel jednu teorii o vybave do TA. Mozna to byla jen nahoda podle poctu udelanych TA,ale pokud jsem se prihlasil do TA na slabe zastitovane konfe na herkulesech tak jsem dostal o poznani slabsiho hrace nez kdyz se prihlasim na konfe DMG.plne laseru s havoci. Tak je mozne ze se hledaji souperi podle momentalni vybavy pri prihlaseni do TA.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Kenny

    Kenny User

    Deborko, na tom něco bude. Pokaždé jsem lítal s havoky, a vždycky jsem dostal full havoka..
     
  5. Dalsi problem s TA,jak uz tu nekdo psal pokud je hrac prihlasen do TA nejde na nej strilet na normalni mape,ted takovy hraci utocily na zakladnu a neslo do nich strilet,jen to psalo ze jsou prihlaseni do TA nebo tak neco. Coz je rekl bych docela velky problem.
     
  6. Korben

    Korben User

    O danom probléme sa vie, no skúste na hráča zaútočiť s PETom a potom ho skúste strieľať.
     
  7. Kenny

    Kenny User

    A není to být "zneužívání" bugu?
     
  8. Korben,on je problem v tom,ze pet na nej nezautoci kdyz nestrili me ale modul zakladny.
     
  9. cawte dnes ked som bol v TA tak jeden hrac sa dostal do mojho kruhu pri odpocitavani casu lenze ked ja som sa chcel dostat preč s tade neslo to ja len som vediet ci som jediny komu sa toto stalo ? dakujem za odpovede
     
    Naposledy upraveno: 15/10/14
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    včera jsem lovil a lítám s petem s ochranným modem nebo s kamikazí a nešlo mi zaútočit na hráče,co čekají na duel a oni si ve skupině dělají kuby nebo lítají na uberce? dost problém při velkém nedostatku hráčů na mapách?
     
  11. Tak se také připojím, už se tu našlo dost hráčů, kteří zneužívají TA k boxíkování aniž by do nich šlo střílet. Jak jsem zjistil dá se toho v klídku využívat i na střílení npc a nikdo vás nesundá, kromě samotného npc samozřejmě. Ať tu arénu raději zruší než to dají do kupy. Za mě prozatím palec dolů pro TA .

    P.S. Revolto nic netrvá věčně ;)
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    *•☆Loko☆•*, Deborka[TVL], ZOHAN: S tím PETem to funguje, musí mít nastaven obraný mechanismus a stačí, aby do vás střelilo nějaké NPC a PET začne střílet nakliknutého hráče. V tom okamžiku ho můžete střílet i vy.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. citát zmazaný

    Snažil jsem se dostat nějaké npc na PVP abych mohl střílet boxíkáře, ale nepovedlo se mi to :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/14
  14. TRIXT

    TRIXT User

    *•☆Loko☆•*: Tam to bude s NPC problém. Tam by to spíše chtělo kolegu, kterého nebudeš mít ve skupině. ;)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. Kubino

    Kubino Guest

    *•☆Loko☆•* predošlé posty necitujeme, odpovedaj písaním do textového okna v dolnej časti stránky, nie cez tlačítko odpovedať.
     
  16. Kubino promiň, jsem přeci jen Zelenáč fóra :D a jak přispívat jsem si přečetl až teď.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. Kenny

    Kenny User

    Mám dobrou taktiku :D Vemu si spearhed, nabuŠím si jí, a dostávám rovnocenné goliky..;)
     
  18. Kenny vážně super taktika. Až na to, že ti jí doporučil Cruenta†Ultionem (viz. citace) :D

     
    -baghira2-, Kenny a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. Kenny

    Kenny User

    Já jsem ale troubík. Cruenta†Ultionem
    --------------------------------
    Zmáčkl jsem Enter, a dejde Editovat.. Jsem dvojitý troubík..
    Chvíli jsem se do této sekce nedíval, no..
    Cruenta†Ultionem hezký postřeh :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/10/14
  20. Je to bug?
    Pet se neopravuje !