Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ja mam podobne jak vt spearhead akurat mam leonov. 1 confa full dmg, 2 fill stit (lod aj iris). Ak sa prihlasim na 1 dmg konfe da mi supera flaxaca. Ak na druhej stitovej da mi kludne aj full havoc goliath. Mam pocit ze supera vyhladava podla poctu laserov a poctu stitov. 1 confa ja 24 laserov, on max 25 (goli ma o 9 laserov viac ako leonov co sa vyrovnava s prevahou mojich laserov v iris). Pri tej drujej mam 6 laserov a 24 stitov a kludne mozem mat supera co ma 15 laserov v lodi a 16 stitov v stihackach. Takze asi tolko moj postreh, sorry ak to uz niekto pisal. Skusal som aj nostroma ale davalo mi silnejsich superov, predpokladam ze pri phoenixovi by som mal este slabsich ale do toho nechcem ist bo nemam hustotu stitov tak ani neskusam
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Musím říct, že je to zábava. Náročné na munici i hlavu, ale sranda. :) Velká pochvala BP.
     
  3. problém, párkrát si zabojuju v TA a pak když se chci přihlásit do dalšího souboje tak mi to odpočítá čas do nuly a nic se neděje, můžu se odlognout, změnit loď, prostě cokoliv ale ten den už se do TA nedostanu , odpočet a nic se neděje a navíc pak nefunguje Warp , stalo se mi to včera a teď zase... je to nějaký problém ve hře protože druhý den to zase funguje
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Tak po tom co jsem to pochválil už tak nadšený nejsem. Je fajn, že protivníka mi to najde hned, ale Goly full Herkuly, co mi dávají pecky za 80 000 fakt nedávám. Vážně vyrovnaný boj, když jim sundám půlku konfigurace. :( Škoda munice...
     
  5. odloguj aj z hlavnej stránky. ale odloguj zavret ju nestaci. po opetovnom logu do hry by problém mal byť preč.
     
  6. Tak vážení to už je ale moc..Vlezu si tam s golikem kde nemam ani full lf2 ani štíty a co mi tam dají ?? :D Normálně mi tam dali aegisku s hrubýma a bublinou :D sakra ale že to byl boj trvalo to 8 minut :D a 1 kolo jsem vyhrál díky empum a ish :D Jako nečekal sem že mi tam dáte tohle když mam nahráno ani ne 6 hodin -_-
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    °°Keď_Łietam_Ja°°: Zamysli se nad tím, co píšeš. ... trvalo to 8 minut ..., ... 1 kolo jsem vyhrál .... No řekl bych, že systém ti našel naprosto ideálního soupeře. Já tam vlítnul též a za 30 sekund jsem byl dole, přesto si nestěžuji, neb vím, kde dělám chybu. Ve tvém případě bych naopak řekl, že systém výběru funguje výborně. Je mi jasné, že by jsi chtěl pořád vyhrávat, ale to opravdu asi nepůjde. ;)
     
  8. -Neptun-

    -Neptun- User

    No ja bych rekl ze to vybira podle lodky :D kdyz tam skocim s golikem nebo citadelu tam dostavam same plukase sef plukase...ale kdyz sem si dal vegetu tak sem vyhral uz asi 10x po sobe to me tam haze tam kapinaty nejsilnejsi tam byl nejaky sef major ale toe v poho kdyz to kope do tych 50k :)
     
  9. Kenny

    Kenny User

    Musím říct, je to super. Vyhrál jsem 100x, prohrál 38x.
    Odehrál jsem 138 her, a nepřestává ně to udivovat a bavit. Pokaždé jiný člověk, jiná taktika. ;))
     
  10. je to v pohode az na obcasne zabugovani presejpacek s casem 0:00
     
  11. Crystal

    Crystal User

    ta taktika s spearhedov je blbost, polka hracov co mi tak hodilo boli full havoc, hercules s hodnostou podplukovnik

    skor si myslim ze je to uplne nahodne, hadze mi tam vselico, od generala az po kapitana juniora...je to asi len nahodny system
     
  12. pouzívam inu taktiku a najsilnejsieho hráča som dostal 8 irisa bez designe na letounech.
    jinak receno, 20 vyher po sobe. az se mi bugli presejpacky :D
     
  13. .KanaK.

    .KanaK. User

    Dobrý večer, chci se zeptat , jak je možné že dnes večer okolo 22:35 se mnou v TA bojoval hráč s nickem LEWEK831 od VRU který nemá žádný profil ,tedy není ho možné nalézt a ani ignorovat v Kontaktech kde se mi jeho nick ukázal , vypíše mi to hlášku ,že takový hráč jménem LEWEK831 na tomto serveru nebyl nalezen
    server CZ1
     
    Naposledy upraveno: 19/10/14
  14. pretože super moze byt z ktorehokolvek servru na svete TA je spoločná pre všetky servry. ja som už mal v TA dvoch hracov od nas z klanu ;-)
     
  15. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    presne, to je aj dovod preco hodnost v tomto pripade nehra ziadnu rolu. Na jednom serveri moze mat plukovnik vybavu taku ako major na inom takze..
     
  16. Crystal

    Crystal User

    cruenta neviem ako ty, ale proste ja som full hercules a polka hracov co som tam mal su komplet fullky, s rsb a max. municiou :) a bolo jedno ci som si dal dole herculy, alebo tam isiel s spearhedov

    skor mas len stastie na superov :)

    mozno pri slabsej vybave ti dava inych superov, ale skusal som vselijake variacie a vzdy mi skor ci neskor hodilo zase full hercules
     
  17. Foяmi

    Foяmi User

    Já tam teď už chodím taky spíš na spearce, ale občas mi to tam hodí i toho full HAVOCa.
     
  18. Crystal

    Crystal User

    aha tak potom je to jasne, lenze ja si tie irisy a lvl 21 nemozem zmazat cize tam musim takto liezt
    liezt tam s flaxacom nema pre mna vyznam

    ale arena ma uz moc nezaujima, sice zaujimava, uznavam, pekne suboje, ale jedine tam prerobim municiu...neoplati sa tam chodit :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Crystal

    Crystal User

    mna len mrzi ze tam nieje odmena v podobe BS cti a ranku

    predsa len je to suboj ako vsetky ostatne, a a vacsinou dost narocny, casom arena zapadne prachom lebo jak opadne pociatocny zaujem hraci zistia ze tam akurat prerobili kopec municie a drahych veci...

    osobne by som pridal normalnu odmenu za zostrel a pridal by som aj niake uspechy s titulom typu, zvitaz v arene 1000x a podobne uspechy...
     
  20. Mam vybavu s ktorou uberam 4,5k bez sepromu a moji protihraci su elity ktore uberaju od 30-90k, takze si myslim ze toto je trosku blbost.

    Cital som niekde ze nestratim ziadne zdroje.. municia je obed?
     
    Naposledy upraveno: 21/10/14
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).