Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Placka

    Placka User

    Já se teda nechci hádat Korbene,ale kde jinde bych měl vložit hlášení o problému ve hře,než do technických dotazů? Já přece nechci diskutovat o úkolech,jen upozornit na možný bug. Tak jaké duplicitní téma? :)
     
    mascha(Altblau) tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Placka mieniš zaplacať túto tému s OT alebo sa budeš vyjadrovať konkrétne k veci a konkrétne napíšeš o čo ti ide ?
    Ak je problém s úlohou , tak to prediskutujeme tu a ak tam bude chyba, tak ju nahlásime. K tomu nieje potrebné otvárať ďalšiu tému. Prečo máte stále za potreby komentovať pokyny moderátorov , či už tu alebo na chate?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Placka

    Placka User

    Tak teda ještě jednou specialně pro tebe Korbene.Víc konmkrétněji než sem to vložil tam to ale vážně neumím :) "Při plnění úkolů na 2 mapách (mapy 1-4 a 1-3) se mi několikrát stalo,že po splnění části úkolu na jedné z map se celý úkol označil jako splněný ,aniž bych ho dodělal na druhé z map. Btw.Měl sem za to,že když je nějaký problém ve hře,slouží k jejich nahlášení sekce technické dotazy.Zdá se že příště budu muset pročíst celé forum,abych se přesvědčil,jestli náhodou někde někdo neotevřel všeobecnou diskusi o nečem úplně jiném.Díky za upozornění,příště si na to vezmu dovolenou ;)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tento prístup si odpusti, môže to dopadnúť aj tak, že problém nebudeme riešiť vôbec, ale to nechceme, že :)

    Môžeš byť konkrétny o akú úlohu sa jedná? Presný popis a podmienky splnenia? Dáta prehliadača a FP mažeš pravidelne?
     
  5. Korben

    Korben User

    Placka prečo plácaš nezmysli ? Tebe nielen že robí problém nasledovať pokyny moderátorov, ale máš problém aj konkrétne popísať problém.
    1.Popis problému
    2.názov úlohy
    3. server

    3 úplne základné veci.
    Držkovať viete všetci ale spolupracovať len veľmi maličká skupinka hráčov. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Placka

    Placka User

    server CZ 2 problém sem myslím popsal srozumitelně a těch splněných úloh mám jen za dnešek a včerejšek asi 60 a dodatečně hledat které z nich se ukončily předčasně fakt nemám čas.Všeobecně ale jde o úkoly kdy mám třeba na mapě 1-4 sestřelit 15 mordonů a na mapě 1-3 2 devolaria a po splnění části úkolu na mapě 1-4 mi úkol zmizel jako splněný.Tohle se mi stalo při více takových úkolech.Pokračování diskuse nejspíš večer :¨)
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Ty chceš niečo riešiť a nemáš čas? My ten čas máme mať?

    Aspoň si schopný odsledovať a dohľadať, či si dostal odmenu? Čo tie dáta?
     
  8. Placka
    Ahoj,tento "problém" jsem před časem taky řešil.
    Taky jsem se divil,že se mi po splnění části úkolu tento označil jako splněný.
    Potom jsem si všiml,že v zadání těchto úkolů je napsané "splň jeden z následujících úkolů" (nebo tak nějak),takže tam si vlastně můžeš vybrat,jestli budeš střílet např. 10x saimon na x-4 nebo 2x devo na x-3.Stačí splnit jen jedno z těchto zadání.
    A pozor - je to i u úkolů na ubermapě a na pirátech...;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    HΞℓℓ•Câηηση Ďakujem, no a tak sa pomaličky dostávame k tomu, prečo to riešime tu a nie v technických problémoch.;)
    Nakoniec sa dostaneme k tomu že bol vlastne zle prečítaný text úlohy.:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Preto som žiadal názov úlohy a popis, takýchto úloh je pomerne dosť - splniť jednu z možností. Hlavne, že sa na to prišlo a počkáme si ešte na odobrenie od autora.
     
  11. Placka

    Placka User

    Tak jsem opět tu a můžeme pokračovat. :) Nejprve bych ovšem Korbena chtěl požádat o to,aby se trošku krotil ve svých výrazech.Možná se jen špatně vyspal,možná má celkově špatný den,ale za to já mu nemůžu a proto bych ocenil,kdyby si příště odpustil výrazy o plácání nesmyslů a držkování.Já se taky vyjadřoval slušně a bral sem to celé s nadhledem a s úsměvem (viz.smajlíky).Co se týče tvé výtky Kubino,musel jsem před tou 14 hod. ukončit naší debatu z důvodu odjezdu do zaměstnání.Jistě chápeš,že brát si dovolenou kvůli hře nemůžu,byť jde o hru Darkorbit. :) Co se týče samotného problému se splněním-nesplněním některých úkolů,dal jsem si po příchodu ze zaměstnání tu práci a prošel jsem si všechny dosud splněné úkoly.I když si tím nejsem úplně 100% jistý,je dost možné,že HΞℓℓ•Câηηση na to kápl a že v tomhle bude zakopaný pes.Tímto mu děkuji za dobrý tip a všem zainteresovaným děkuji za ten čas ,který jste tomuto věnovali.Příště si předem pořádně vyčistím brýle a pokud by to bylo přece jen z jiného důvodu, než je moje nepozorné čtení,máte mě tu znovu :)
     
    mascha(Altblau) tohle ocenil(a).
  12. Zafod

    Zafod User

    1) Tak to je mi tě vážně líto, jelikož je to velice jednoduché a zvládne ti i primitiv. Spíš myslím že nechceš, ale tj asi jedno.
    Ukáži ti jak na to: juknu do faq (Popisy/glosář) a tam hned na první stránce na mě zírá Seznam nových úkolů , snadno na to klikneš a můžeš okopírovat daný úkol (např. Propaganda! Propaganda!) v případě že si nepamatuješ název, najdeš ho jako ukončený v deníku. Pokud máš průměrné IQ je to otázka pár minut, netřeba si na to brát dovolenou. Stačí jen chtít, tobě se nechtělo, tak tu prosím nemel bludy a napiš to příště na rovinu.
    Ono napsat ,,támhleto nefachá je to nějakej úkol s mordonama,, je sice hezké, ale ničemu to nepomůže. Myslíš že mod skočí do lodi a začne všechny ty úkoly plnit aby našel chybu? Blázínku...

    2) Zdá se ti špatně, moderátor tě jednoduše nasměroval na správné téma i s odkazem na dané téma. Stačilo okopírovat původní post a kliknout na odkaz. Následně samozřejmě doplnit to co požadují moderátoři. Netřeba k tomu mít podobné průpovídky, to opravdu ničemu nepomáhá :).Pokud se ti nelíbí nějaká pravidla, založ téma a v něm můžeš slušně o nich diskutovat.

    3) hmm, jasný ono bude lepší mít 50 témat, se stejným problémem. Pak budou modi všude spamovat stejnou odpověď a běda jim pokud na jedno téma zapomenou... Faktr chytrý...



    1) to jsme rádi.

    2) možná jsi se špatně vyspal ty, já v Korbenovo postech také vidím smajlíky. Hleď:
    3) ona se ta výtka netočila okolo toho, že nemůžeš hned odepsat. Zde jsi na fóru a je to naprosto normální. Nevykládej si posty jinak než jsou psány, nečti mezi řádky :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User


    Placka My sa v niektorých prípadoch krotíme až moc a ako tu už napísal Zafod , tak smajlikov používam aj ja a boli v mojom príspevku. Ako vidím tak máš problém čítať aj text na fóre. ;) Použil som smajlika.:D

    Ak si v tom príspevku prečítaš moju vetu znova, tak možno zistíš že posledná veta je moje konštatovanie a nie urážanie.
    Konštatoval som chovanie sa hráčov a prispievateľov fóra.
    Keďže môžem tvrdiť že mám rozhľad a skúsenosti na fóre, tak z nadhľadom môžem konštatovať, aký je prístup hráčov na fóre.
    Neber to tak že by som sa nad teba povyšoval , ale jednoducho moderátor tu je na to aby ta upozornil a naviedol na správnu tému a ty ako užívateľ fóra máš nasledovať jeho pokyny.:);)

    V príspevku 180 som ti vysvetlil dôvod prečo som ťa sem presmeroval, no aj napriek tomu musíš zbytočne argumentovať , napísaním ďalšieho príspevku ktorý je opäť bezcenný , keďže neobsahuje žiadne konkrétne informácie.
    No a k tomu prišiel môj príspevok a moje konštatovanie, ktoré nemá nič spoločné so spánkom (okrem toho už bolo po obede a na spánok som už dávno zabudol:D).
    Tak že na budúce poprosím , nasledovať pokyny moderátorov a bez zbytočných omáčok popísať problém čo najpodrobnejšie.
    Ak by si to urobil , tak by táto stránka nebola zbytočne popísaná mimo tému a problém by bol dávno vyriešený.

    Mimochodom , aj my sme zamestnaný a fórum spravujeme vo svojom voľnom čase. Nie sme zamestnanci BP.;)

    Tak zjednávam poriadok a ďalšie OT už mažem a pripájam Jak správně přispívat na forum
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Placka

    Placka User

    Korben- Mám za to že sem díky HΞℓℓ•Câηηση přišel na to,kde udělali soudruzi z NDR chybu. :) Abych se ještě naposled vyjádřil k tomu přesměrování Já měl problém o kterém jsem si myslel že je to bug.Kouknul sem se tedy na fórum, kde vlastně se tyhle věci řeší a dle své zřejmě pokřivené logiky sem usoudil,že takový problém se má napsat do technických dotazů.Bohužel to bylo špatně,což mě nemálo udivilo,páč bych nečekal,že problém ve hře se má správně řešit na všeobecné diskusi o nových úkolech.Na takové diskusi bych spíš očekával probírání jednotlivých úkolů,jejich lehkosti či těžkosti,odměnách za ně atd.Proto jsem si do tebe v prvním příspěvku trošku rýpl.Tvá reakce ale byla z mého pohledu dost neadekvátní.Neřešil sem ani tak to držkování,jako to o plácání nesmyslů.Já si nevšiml,že bych mluvil z cesty.Ty si mě přesměroval,tak sem tu znovu napsal jaký mám problém a pod to sem napsal jak to s tím přesměrováním vidím já.Nic víc,nic míň.Nebylo třeba hned startovat.Tolik můj pohled na celou věc a myslím že je načase to uzavřít.Vše potřebné už myslím bylo napsáno. ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
    mascha(Altblau) tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Placka Soudruzi a NDR už dávno nieje , tak ako nebola ani tá chyba.;)

    Čo sa týka mojej reakcie tak som ju jasne vysvetlil a niečomu podobnému sa hovorí, akcia>reakcia.
    Keď píšeme na fórum, veľmi dobre si musíme uvážiť čo napíšeme, osobne zo skúsenosti už viem predpokladať aká reakcia príde a viem že aj na tento príspevok by si chcel určite reagovať , ale nerob to. Už tu bolo popísané viac OT ako je potrebné a preto nebudem rozpisovať a konkrétne reagovať na tvoj príspevok.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, už sa ukludníme, možno by si niečo rád povedal ale jednoducho si to už len pomyslíme :)
    Btw. diskusia nemôže byť uzavretá keď ide o oficiálnu diskusiu, preto OT musíme mazať, znehodnocuje to vlákno.
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tenhle týden se měly prý zrušit staré ukoly a již nebude možné přijímání nových. Já měl už teď jedny z posledních ukolů (těch nových) a měl jsem jich vzato 5. Teď jsem jedden a pak druhý dodělal, přesto když doletím na NYX, tak tam vidím pouze ukoly které mám vzaté, tedy 4, momentálně 3 aktivní. Nevidím ani denní ukol, nevidím ani splnené ukoly, ani ještě nesplnené, ani uzamknuté, prostě jen ty aktivní.
    Není možné, že jste omylem vypli možnost přijetí i nových ukolů?
    Nevím jak dlouho tohle je, protože jsem na NYXu nějakou dobu (víc jak týdne nebyl).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. »vojta«

    »vojta« User

    Já vidím všechny, neodškrtnul sis náhodou tlačítko "zobrazit aktuálně dostupné mise" vlevo nad seznamem úkolů?
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nejsem blbej přece. :)
    Sem jasně napsal že nevidím žádné ukoly, ani splněné, ani nesplněné, ani nedostupné, ani denní misi, prostě nic. Jsou tam jen ty tři zvolené mise a další ne. Ať klikám na co klikám. Na všech lodích, i po restartu...
    Takže pomoci typu "udělej restart, promaž tohle a tamhle" fakt neberu. Prostě nevím co se s tím děje. Mohl by se na to někdo mrknout když pošlu ID?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Jostik37

    Jostik37 User

    Ahojte

    Tak som sa konečne dopracval k tej dennej ulohe ale najskor som musel otravovat Korbena. Korben prepač mrzi ma to už to ide

    ďakujem