Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, vypni a zapni herné okno.

    Tiež si prečítaj Jak správně přispívat na forum.
     
  2. Korben

    Korben User

    Badmaniak Ak niečo podobné chceš, tak ID máš vložiť automaticky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Už sem to vyřešil, jen jsem to sem zapomněl napsat. Po pár dnech bylo zase vše v pořádku. Nevím čím to bylo, ale nic jsem mezi tím nedělal. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. doufám,že jsem ve správném "vláknu" - mám dotaz :
    v nyx okýnku MISE AKCÍ byly úkoly = už tam nejsou
    smím vědět proč ? (úkoly pro nižší levly)
    děkuji
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

  6. Drift1

    Drift1 User

    Zdravím vás..dělám ukol,,POD VLAJKOU MARSU,, a nevím si rady s jednou věcí..než začnu dělat anihilátory kteří spouštěj 5 hodinový stroj času.:D...tak tam je napsáno že mám posbírat ,,prometium,, na mapě 1-4,3-4...endurium též..endurium chápu ale prometium??...jak ho mám sebrat nebo spíše kde ho mám sebrat když tam není?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Asi chyba Matrixu :) Zkus sbirat terbium na tech dvou mapach, pripadne prometium na x-2, uvidis jestli se to zacne pricitat.
    Edit. Jeste muzou myslet prometium z carga, ale to by tam asi bylo napsany..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Drift1

    Drift1 User

    Zkusím a uvidím...ještě se zeptám kamaráda ten už ho má hotový ale dojede až za týden...to snad přežiju.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Zbieraj surovinu z boxov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    presne ako napísal Korben,tá surovina je z boxov npc
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Zdravím.Nedaří se mi spnit úkol: mocenské vakuum- konkrétně : upgraduj laser pomocí prometid. Dělal jsem ho tuším 2x a ted zkouším po třetí. Údržba cp provedena a nejde to plnit. Na jiném účtu v průběhu akce Dominance jsem tento úkol splnil. Začal jsem to v neděli tady a nejde to. Nejsem si zcela jist, nebylo tam kdysi upgraduj rakety místo laseru?Zkoušel jsem do laseru všechny suroviny a nejde mi to splnit?
    id 6302397 - server cz1 nick HEROBRINE
     
  12. Korben

    Korben User

    HEROBRINE skúsil si to dať do rakiet ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Nezkoušel. Mám tam hodně sepromu.Ale na jiném účtu jsem ten úkol dělal v sobotu a splnil jsem ho bez problému a dával jsem prometid do laserů. Myslím si,že je chyba v tom popisu,že se to má dát do raket-proto ten úkol nemám splněný a čekal jsem, až tam nebudu mít seprom.Až dojde seprom, tak to zkusím, ale brzy to nebude, mám tam víc jak 700 k. raket pod sepromem.
     
  14. Korben

    Korben User

    HEROBRINE Túto úlohu nemám ani ja , taktiež mám v seprom v raketách a rušiť ho preto nebudem. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    já jsem ten úkol taky dělala, je to asi pár týdnů zpátky (kdy mi právě docházel seprom v laserech a ve štítech..) a normálně jsem ten úkol spnila,žádný problém s ním nebyl.

    Můžeš ještě zkusit dát tam jen ty šutry,který jsi zušlechtil a nebo tam dát jen ty,který jsi vzal z npc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj plnim ted ukol "Pod vlajkou zeme"
    a mam problem s timto podukolem: Ukoristi cargo boxy z nepratelskych lodi goliath 0/30.
    Kdyz sestrelim goliath a seberu cargo tak se mi bodik nepripise, a uz si nevim rady, muze mi prosim nekdo pomoci?


    uz sem to udelal :D pardon
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Nemáš ho náhodou ukrást? Místo z od?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    lorduriel ty mu máš ukoristiť kargo box, ktorý patrí lodi goliath. To znamená že táto loď zostrelí NPC a ty mu musíš box ukradnúť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. TRIXT

    TRIXT User

    lorduriel: Zapni si zobrazování obsazených boxů. Jakmile nepřátelská loď sestřelí NPC a box co vypadl z NPC je zobrazen modře, ty ho ihned vezmi. Až úkol splníš, tak si raději zobrazovýní obsazených boxů vypni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. lorduriel

    lorduriel User

    uz sem to pochopil;-) pouze matouci popisek ukolu;-) diky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).