Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    ono hrac asi nemyslel tu prvotnu mapu, ale tie ulohy ktore sa zobrazia novacikovy hned po prvom prihlaseni..kde sa moze ziskat napr LF3ky,stit, pohon atd. asi tieto veci myslel

    ale ako som pisal ani tieto ulohy nemozes porobit ak mas starsi ucet s vyssim lvlom, su len pre novacikov
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Uspech dokonci tutorial, je ta prvni mapa, nic jineho to nikdy nebylo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. No, ale pak je tu plno lidí, kteří nemohou nikdy dosáhnout zmíněného ocenění a to si myslím, že není spravedlivé. Nicméně na druhou stranu ti, co např. v roce 2012 nebyli registrovaní, tak nemůžou určitě mít ocenění třeba za zimní úkoly v tomto roce, takže se asi nedá nic dělat i s tímto.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Tyhle starosti bych chtěl mít... Osobně stránku úspěchů navštěvuji jen tehdy, když nějakého dosáhnu, u nicku ve hře mi naskočí titul a já potřebuji zaškrtnout tl. ,,bez názvu,,.

    Btw: jsem narozený ve špatném ročníku, o pouhý měsíc a 3 dny mi po revoluci utekla možnost zúčastnit se kupónové privatizace. Mohl jsem ji střelit Kožakovi. Docela mě to hněvá... :D
    O nemožnosti splnit úkol mocenské vakuum, ani nemluvě. Když já chudák mám v laserech 2,5mega sepromu, tak tam to promérko prostě nenaperu ani kdyby mi dávali 10k urka. Taky mě to hněvá...

    Život není fér, chlape. A ve hře to je podobné, nemůžeš mít prostě všechno. Herdek, kde je zeď nářků???
     
  5. Zdravím.
    Mám otázku. Mám otvorenú úlohu "Operácia Alcatraz" čo je bonusová úloha za tie najjednoduchjšie začiatočnícke úlohy. Odmena nieje síce bohvieaká ale padne z toho celkom dosť uridia a x2 munícia a je tam aj odmena stíhačka Flax. Tak sa chcem chcem opýtať, že ak to splním a mám plný počet stíhačiek, ako je to s tým flaxom??. Obávam sa totiž toho že by bola nejaká elitná stíhačka nehradená týmto flaxom. Alebo jednoducho ak mám už stíhačky tak ten Flax nepadne?? Nerozumiem tomu celkom
    Ďakujem sa odpoveď
     
  6. -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. loputa97

    loputa97 User

    Úlohu splníš, ale myslím, že flax dostaneš ale můžeš ho umístit, jen když máš volné místo, tj., máš možnost umístit 9 letounů a aktivní jsou například jen 4, tak si flax můžeš nahodit, ale jinak samozřejmě ne :) A určitě když máš 8 iris a 8 míst pro ně, tak o iris každopádně nepřijdeš, abys měl 7 iris a 1 flax, to by mělo být logické ;)
    PS: podle mě flax dostaneš, ale neboj se, nic se ti nezmění :D
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    loputa97 Když má hráč 8 letounů, tak volné místo pro obyčejný letouny nemá,protože maximální počet obyč. letounů je 8, tudíž žádný flax nedostane.
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    loputa97 to by ten flax musel být schovaný v inventáři a já tam žádný letoun nemám...
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Chlape ty jsi se do toho nějak zamotal. Četl jsem to několikrát a ich verstehe nicht...

    1) máš možnost umístit jen 8 letounů. Pak jsou sice další dva (apis a zeus), ale ty nenahradí iris či flax.
    2) nemůžeš si nic nahodit. Pokud máš místo, nahodí se ti sám ať ho koupíš, nebo obdržíš za úkol. Pokud místo nemáš, nekoupíš ho a ani neobdržíš.
    3) pokud máš 8 iris (stejně tak 8 flax, nebo mix), nedostaneš nic. Jinak řečeno, ta část odměny v podobě letounu, propadne červí dírou.

    To •Яєđ_βuℓℓ•_[√ΞШ]: prostě ho nedostaneš, propadne. ;) Ale to nevadí, energetický drink nám dává křídla, budeme místo flaxů lítat okolo lodí my. :D
     
  11. Díky Zafode.. pýtal som sa lebo mám full stíhačky a nikde som nevedel nájsť odpoveď.
     
  12. 123812

    123812 User

    Mám v úkole : Ukořisti cargo boxy z nepřátelských lodí GOLIATH.. zabil jsem goliatha a ukořistil jsem cargo box, ale pořád mám 0/30 nevíte proč?
    Konkrétně mise "Pod vlajkou Země"

    EDIT: už mám odpověď ..
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    123812 načo píšeš súčasne na 2 miesta? Aj keď vytvoríš duplicitu dokedy ju kolega nezamkne nepíš inde, potom zbytočne spamuješ.
     
  14. 123812

    123812 User

    Ja jsem to sem poslal, protože mi napsali odkaz tu.. tak jsem napsal tady a potom jste mi to tam zamkli..
    A ještě bych měl 1 dotaz k tomu.. Proč je tam napsané Z GOLIATH když se tím myslí z npc které zničí?
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože to tak tým v BP preložil, ak nepochopíš znenie úlohy na to je fórum aby si sa opýtal.
     
  16. 123812

    123812 User

    Jj, děkuju za poradu :)
     
  17. Úkol Kauza VRU jsem splnil zastřelením hráče EIC. Jak je to možné? Je pravda, že jsem ho našel na VRU mapách. To to hra bere podle map na které se hráči vyskytují, místo podle firemní příslušnosti, nebo to byl jen malý bug?
     
  18. Sentiero

    Sentiero User

    DeadlyMageCZ je to podle firemní příslušnosti, takže správně jsi měl sestřelit 5 golíků firmy VRU.
    Když jsi sestřelil hráče z EIC nesplnil jsi tím třeba jiný úkol? Nebo nesestřelil jsi třeba za sebou 2 hráče jednoho od VRU a dalšího od EIC a odměna se ti objevila až po sestřelení hráče z EIC

    Měl bys to mít v deníku, zkus to sem vložit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Byl to jediný PvP orientovaný quest který jsem si picknul, kolik golíků mi zbývá jsem počítal s každým sestřelem a měl jsem otevřený úkolové okénko. Tady máš výtah z deníku:
    07.07.2015 - 21:26[​IMG]Mise „Kauza VRU“ byla úspěšně splněna! (22)
    [​IMG]
    07.07.2015 - 21:26[​IMG]Obdržel jsi 1000 cti
    [​IMG]
    07.07.2015 - 21:26[​IMG]Obdržel jsi 512 cti
    [​IMG]
    07.07.2015 - 21:26[​IMG]Obdržel jsi 51200 BZ
    [​IMG]
    07.07.2015 - 21:26[​IMG]Obdržel jsi 7387000 BZ
    [​IMG]
    07.07.2015 - 21:26[​IMG]Sestřelil jsi astronauta surowwy (EIC).
     
  20. Sentiero

    Sentiero User

    A co máš v deníku před tímto?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).