Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pár VRU hráčů, ale ne golíků. Tenhle mě otravoval na lovu, tak jsem ho odstřelil ať dá pokoj. To jsem zrovna hledal toho posledního.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Ono to mozno reaguje na VRU mapy.. ak ano, tak to bude asi chyba.

    Je to divne, malo by to ratat len hracov VRU, vecer az budem mat cas sa nato pojdem pozriet a skusim ulohu otestovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    A že by ses podělil o výsledek? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Začni sa chovať ako sa patrí, resp. sa to nauč. Nikto s kolegov nie je pre teba hej počkaj a ani nie je povinný ti čokoľvek dodať. Posledná výstraha pre teba.
     
  5. Kubino, on nechce nic dodat sobě. Jen, že Oromë před týdnem řekl, že otestuje úlohu Kauza VRU, tak by mě zajímalo, jak test dopadl (pokud tedy proběhl), jelikož se k tomu doteď zatím nevyjádřil.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    V poriadku, ja to akceptujem, ale keby čítaš všetky posty od daného hráča všimol by si si akým spôsobom s nami, moderátormi, jedná. Ja komunikujem slušne s vami a o to žiadam aj ja vás, sme ľudia, nie dobytok :)

    Kolega výsledky dodá ak ich bude mať, pripomenúť tému je fajn ale ono existuje slovíčko prosím, mohol by si, ďakujem. Nie raz sa aj mne stalo, že som niečo mal testovať a buď som zabudol alebo som nemal na testovanie čas, hocičo môže prísť človeku do cesty a potom idú takéto veci bokom. Najviac skúseností s tým ma asi »†prchlik†« nie raz mi pripomínal čo som sľúbil resp. sme sa venovali nejakému problému, ale po slušnej komunikácii som to dodal.
     
    »†prchlik†« tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Schvalne som si pozrel tvoje posledne prispevky a vyzera to, ze silou mocou chces do nas rypat....to hovori za vsetko

    DeadlyMageCZ Testoval som to, len nemam teraz moc casu a mam dost prace, takze som sem zabudol hodit vysledok. Staci len slusne napisat a pripomenut to. Ulohu som zapol a schvalne som letel na VRU mapy, konkretne na 3-6 som zostrelil 1 EIC vegu a 1 EIC gola, do ulohu sa golik nezaratal(samozrejme inu ulohu som nemal zapnutu). Neviem preco ti to zaratalo EIC, system mohol zle vyhodnotil hraca a chybne ho mozno povazoval za VRU, tazko sa to uz zisti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Tak nevadí, důležitý je, že úlohu mám udělanou.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kdyby jste nerýpali vy do mě a jednali se mnou slušně není problém. Ale mám pocit, že ze mě neustále děláte blba a ani nečtete co píšu, i když se vám snažím pomoct hledat nesrovnalosti v nápovědě a podobně.

    A samozřejmě budu vděčný za výsledek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Už to neriešme všetci sa budeme chovať slušne a je to :)
     
    PetriCZech™ tohle ocenil(a).
  11. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdar,dnes jsem prijmul ukol cisarovrazda(sejmut emperor VK v hadesce).No hadesku jsme pred chvilku dodelali a npc sa me do ukolu nezapocetlo.Ukol sem mel samozrejme zapnuty nerupnul jsem ani raz odmenu jsem dostal v bilanci a v deniku ho mam take zapocteneho ale v ukolu ne.V cem je problem?Nebo to ho mosim kliknut jako prvni?
    [​IMG] 53621636 CZ1
     
  12. Korben

    Korben User

    No vypadá to tak že ho musíš mať nakliknutého prvého.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak to je pekne na nic :p no co uz tak bude dalsi hades...diky.
    EDIT:Tak hades hotova ukol take bylo to tim ze mosim prvni klik.)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/15
  14. svi1

    svi1 User

    Ahoj. Jen technická poznámka. Pokud v prvním příspěvku této diskuze kliknu na prolink Seznam nových úkolů tak mě to háže na úvodní stráknu anglického fóra, místo na opravdový seznam úloh. Buď mám něco špatně já, nebo je jen omylem nastavena špatně cesta. Nic závažného se samozřejmě neděje, jen to občas mate.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    svi1 také mně to hodilo na en fórum, záhada jak se tam ten link dostal. No teď už by to mělo být v pořádku.
     
    -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  16. trubort

    trubort User

    Vévodovo doupě ... předposlední čas úkolu.... požij 3 min 0/3 ... ale co mám dělat ?
     
  17. Ak je tam predpísaná mapa, tak na nej musíš vyhodiť tri míny. Ak mapa nie je predpísaná, tak kdekoľvek.
    Niektoré z týchto:

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. trubort

    trubort User

    aha to jsou 3 miny ja že 3 minuti :D
     
  19. ahojte robim ulohu deus ex managment...25batleraye mam ale nemam 3falconov,chcem sa opytat ci mi zarata ked skocim do kronos a dam evil you ked nemam spominanych falconov...mam pocit ze pred tym som to mal tmavym oznacene...prosim vyjadrite sa ty co mate ulohu za sebou
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ahoj mělo by se normálně započítat, není tam podmínka spln postupne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).