Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« Ved v tej misii svietia vsetky 3 podmienky ako otvorene, nikde tam nemas napisane spln v poradi. Takze mozes s kludom zostrelit evil you.

    Osobne som ju robil cca rok dozadu a evil you som tiez zostrelil este pred falconmi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. dakujem velmi pekne :)
    nech sa dari v hre :) Marko45 ;)
     
  3. Ahojte, chtěl bych se zeptat na věc kolem úkolu ,,Pod vlajkou Marsu".Někdě na foru jsem dříve četl, že pro odemčení těchto speciálních úkolů se nemusí plnit extra těžké úkoly před nimi (např. s UKristallony atd..). Teď, jak přibyli ty nove Masque úkoly, tak mi před Vlajkou Marsu zbývá už jen ten, ve kterém jsou ke konci za úkol 5x UVK a k tomu nesmím zemřít, do čehož se moc nechce. Úkol Pod vlajkou Marsu je ale stále neodemčený. To se systém za takovou krátkou dobu změnil ?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ЯΔΙΞ-MΛИ úkoly MASQUE s touhle misí nemají nic společné. Pro to aby se ti odemknul, musíš splnit předchozí požadované úkoly daného levelu. Seznam se ti ukáže když si u úkolu najedeš myší na tlačítko Přijmout.

    obrazok.png
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Děkuji za odpověď, teď už jsem přišel na to, proč mě to tak zmátlo.
    Když si seřadím úkoly tak, aby byly ty s nejmenší odměnou dole, tak úkol ,,Pod vlajkou Marsu"
    mám hned nad úkolem od Masque, když je ale seřadím od shora, tak už skoro první není.
    Zmátlo mě to seřazení :)
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Nema niekto z vas problemy s ulohou Hlásí se Scaramouche ?
    Konkretne:
    [​IMG] Spůsob škody lodím Lordakia 0/50000
    [​IMG] Neznič žádné lordakia
    Pretoze raketkujem tie lordakie a stale mi nechce pripisat,ze som ich poskodil a znicit ich nemozem,tak neviem.Bolo by to otestovat,ci to funguje vobec ako ma.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Raketami to nie je možné spraviť... Škody do úkolu sa pripisujú len škodami, ktoré spôsobujú laséry.
     
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ano je to tak.Dik za radu,sice musim vybrat lasery,aby som ju nedal na ranu a je to zdlhave,ale funguje to len lasermi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. jaritko

    jaritko User

    Dohodni sa so spoluhráčom, nech ju nastrelí raketou(nesmiete byť v skupine) a ty do nej normálne vystrel. Tak jej síce spôsobíš škody, no zničenie sa pripíše jemu. Bielou som tú úlohu spravil na jednej lordakii.
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    jaritko - ako si mohol na jednej lordakii,ked musis sposobit skody vo vyske 50 000 ? Da sa aj tak,ze spoluhrac jej sabne dole stity a ty len dotuknes HP,takze pohodicka.Ale aj samemu sa to da,len treba davat pozor,aby niekto nedorazil lordakiu,ze sa ti pripise bo uloha kaput ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jaritko

    jaritko User

    Ono to zrejme berie do úvahy silu výstrelu.
     
  12. kiklop81

    kiklop81 User

    moze my prosim niekto poradit s ulohou zbieraj rudu zo znicenych goliath. myslia to tak ze ja ho nemam zostrelit ale cakat alebo hladat niekoho kto ho da dole a zobrat mu cargo box. Dakujem
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je ľahké musíš zobrať z npc boxík ktorý nepriateľský goliath zostrelí.
    Pre istotu si zapni v nastaveniach, zobrazovanie cudzích boxov. Ozubené koliesko vpravo hore.

    - Ak zostrelíš goliatha, tak Ti jeho cargo sa počítať nebude.
    Táto misia platí len na boxíky, ktoré vypadnú z npc, ktoré nepriateľský goliath zostrelí.
     
  14. kiklop81

    kiklop81 User

    ale ja potrebujem rudu iba z goliatov nie z inych npc takze sa to tyka boxov zo zostrelenych goliatov ktore nezostrelim ja.Dakujem
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zoberieš cargo (rudu) z npc, ktoré zostrelil práve nepriateľský goliath. Tak som to myslel.
    Len neviem ako to pôjde teraz, pretože z bývalých dizajnov goliatha sú teď samostatné lode.
    Iba ak by si vymákol niekoho, kto lieta na základnom goliathovi a uchmatneš mu boxy z rud,
    ktoré získal po zostrelení npc.
    Tento úkol je mazec v tom, že musíš zobrať cargo z npc, ktoré predtým vypadli od nepriateľských golíkov.
    Btw. zostrelením goliatha si to ešte viac sťažíš. Stačí ho sledovať a to čo zostrelí, mu vyfúkneš spred nosa.
    A tým splníš svoju misiu. - Pokým to zostrelí golík, malo by Ti to riadne zarátať do úkolu. V tom je pointa.

    Furt je to lepšie ako zostreliť goliatha a potom hľadať ďalších golíkov podľa počtu boxov z rud.
    To by si mal ten úkol veľmi na dlho, a fakt by si sa kvôli tomu nalietal. Mne stačí 1 nepriateľský golík,
    ktorému uchmatnem boxy z rud priamo pred jeho nosom, čo zostrelí. A bez väčšej námahy mám lacne
    získanú ako aj splnenú misiu. Podmienkou je aby to zostrelil golík, ktorému to vyfúkneš. Veľa zdaru.

    Alebo stačí sledovať lovcov, ktorí strieľajú golíkov a potiahneš im boxy z rud. To máš
    potom bez námahy splnený úkol. Bez toho, aby si musel Ty sám zostreľovať golíky.
    Aby Ťa nesundali, skús použiť mask, mať zapnuté obsadené boxíky z rud a promérium v rýchlosti.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/16
  16. Ako sa ta uloha volá? Kuknem na nu, že čo to presne chcú.
     
  17. kiklop81

    kiklop81 User

    misia sa vola pod vlajkou zeme.bagira my sa nerozumieme alebo to ja nechapem ja si myslim ze nepotrebujem boxy z npc ktore goliath zostreli ale zo samotneho golitha.Dakujem
     
  18. kiklop81

    kiklop81 User

    priklad eic zostrelil goliath vru zobral som box zo zniceneho golitha vru a ruda sa my nezapoicitala.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    musí to byť nepriateľský goliath, to je asi tým. Keď si vru, tak to asi nepôjde.
    ďalším dôvodom je asi to, že z bývalých dizajnov goliatha sú teď samostatné lode.
    Musí to byť zrejme základný typ goliatha, ale na tom lieta asi málokto.
    Pokým viem, túto chybu BP ešte stále neopravil. Musíš počkať kým tento problém nevyriešia.
    V poslednej dobe sa to ťaha až podozrivo pridlho. Tu nepomôže nič iné, len mať s tým strpenie.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/16
  20. Přehled:
    [​IMG]Popořadě:
    [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/30
    [​IMG] Sbírej rudu ze zničených Goliath 0/200
    [​IMG] Znič Saboteur 0/40
    [​IMG] Znič Annihilator 0/30
    [​IMG] Ukořisti cargo boxy z nepřátelských lodí Goliath 0/30
    [​IMG] Znič Melter 0/20
    [​IMG] Na mapě GG Zeta 2, GG Zeta 3
    [​IMG] Znič Devourer 0/2
    [​IMG] Na mapě GG Zeta 3

    Takže najprv musíš zničiť hráčov (skús golikov) a zbierať z nich cargo a až potom ďalej ma kradnúť cargo boxy.