Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kiklop81

    kiklop81 User

    kradnut boxy je 5 bod mna trapy druhy.

    bagira asi mas pravdu lebo to je prakticky nemozne
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/7/16
  2. No hovorim najprv musíš brať cargo s golikov ktorých znicis
     
  3. kiklop81

    kiklop81 User

    zbieraj rudu zo znicenych goliath neznamena ze ho mam znicit ja.ked zostrelim nepriatrlsky goliath a zoberem box ruda sa nepripise.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Stačí zobrať rudu z golíka, ktorého zostrelí niekto druhý. - to je rýchlejší spôsob.
    Kradnúť cudzie boxy z rúd, nie je krádež; pokým tým neokrádaš vlastnú firmu ale cudziu.
    pre vysvetlenie.
    Myslel som pod tým lovcov druhých dvoch firiem. A nie tých z vlastnej firmy.
     
  5. "Znič nepriatelskych hráčoch"

    Tak chcú aby si ich zničil a zároveň si z nich zobral aj cargo.
    Ale neviem či ti to pojde keďže systém ešte asi stále nevie že napríklad taký surgeon je goliath.
     
  6. kiklop81

    kiklop81 User

    porad mapu.Dakujem
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    skús x2 mapy nepriateľa, potiažne x3. Alebo na pvp mapách maskovaných.
    Do misie sa Ti započítajú len dizajny na základného golíka:
    Amber, Crimson, Goliath, Iron, Jade, Razer a Sapphire.

    A zistíš to tak, že ich odmaskuješ. Jednoducho musíš vedieť o aký dizajn alebo loďku ide,
    len to rozhodne o tom; že sa Ti to započíta. Aspoň zatiaľ, pokým túto zásadnú chybu BP
    neopraví. Inú možnosť momentálne fakt nevidím. Veľa zdaru.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/16
  8. kiklop81

    kiklop81 User

    baghira dik za trpezlivost mas to u mna.Cau
     
  9. Mamina71

    Mamina71 User

    Co tohle je za bug?
    Dnes jsem šel dokončit jeden rozdělaný úkol "Pod vlajkou Marsu" je to ten závěrečný pro 17. lvl, za který je odměna LF4.
    Měl jsem všechno odstříleno, nasbírány suroviny, sundáno 10 nepřátelských hráčů. Navštívil jsem na dané souřadnici mapu 3-1 a pak jsem letěl na 2-4 k řídícímu centru na 2-4.
    Až když jsem letěl zpět po 3-3 jsem si všimnul, že u úkolu ubíhá čas (jak je tam napsáno zůstaň méně než 5 minut) a při proskočení portem z 3-3 na 2-4 jsem dostal hlášku, že jsem úkol nesplnil (dokončil neúspěšně či jak to tam bylo napsané).
    Není to divné ? - u všech bodů tohoto úkolu je podmínka, že to musí jít popořadě - tak proč se ten časový odpočet spustil dříve než jsem se dostal k Řídícímu centru na 2-4 ?
    Asi to budu muset dělat celé znovu, ale nechci aby mne potkalo znovu to samé. Prosím poraďte.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Podle mého je tam naopak, že musíš na té mapě ten určitý čas zůstat. :) Pak je logické, že jsi to portací nesplnil. Už si přesně enpamatuju ten popis úkolu, ale mám dojem, že to tak bylo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Mamina71: Tvým úkolem bylo doletět k řídícímu centru za méně než 5 minut viz. Pod vlajkou Marsu. Do těch pěti minut jsi musel otevřít okno NIX na mapě 2-4. Pokud jsi tam jen doletěl a okno NIX jsi neotevřel, pak jsi úkol nesplnil.

    Badmaniak: Nešlo o to zůstat na mapě 5 minut, ale do 5 minut otevřít na dané mapě okno NIX.
     
    -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    TRIXT: Aha, já to pochopil tak, že se mu úkol přerušil během toho limitu během portace, proto jsem tak uvažoval. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Ak mám v úlohe odmenu 1 flax stíhačku a mam full iris, apis, zeus po jej splnení sa mi zruší 1 iris a budem mať flax?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Nie, jednoducho ten flax nedostaneš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Rovnako ako je to v drazbe. Stihacku proste nedostanes. Urcite sa nemusis bat, ze by sa ti zmazala iriska.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Na malém účtu jsem měl 6x Flax a 1x Iris. Dělal jsem ten úkol na Flax a domníval jsem se, že Flax obdržím. Úlohu jsem splnil a nic jsem nedostal. Možná to bylo tím, že jsem měl již jeden Iris, ale znovu se mi to nechce ověřovat. Moc práce. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Mamina71

    Mamina71 User

    TRIXT - asi to je u toho úkolu tak je jak píšeš. Měl jsem to okno s úkoly minimalizované, takže jsem neviděl, že ten odpočet času 5 minut začal hned v okamžiku dosažení souřadnice na mapě 3-1.
    No nic, za chyby se platí, budu muset celé znovu a lépe... :)

    P.S: on i ten popis úkolu není ideální, resp. asi je to úmyslně, aby to trochu hráče potrápilo jako quest. Někde výše je to tu již zmíněné, jak je to s (ne)výskytem prometia na 1-4, či 3-4 :)) Předem jsem to nečetl, a ručně resp. s Petem jsem začal sbírat šutry endurium, už jsem jich měl cca 760 a teprve potom jsem se dozvěděl to podstatné (o čem popis úkolu mlčí :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. S velkou pravdepodobnostou sa tu o tom z pisalo, ale mozete mi vyvratit alebo potvrdit ze misie v ktorych je za ulohu znicit goliath musi byt ten pravy goliath+dizajny nan... pretoze mne venom, enforcer a vsetky ostatne teraz uz lode nezapocitava.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    Áno písalo sa o tom a loď goliath musí byť základný. Enforcer, venom atp sú už samostatné lode.