Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Teď jde o to, jestli to tak zamýšlejí ponechat, nebo jde o ještě neopravenou chybu. :)
    Osobně si myslím, že to časem změní a nebo spíš udělají zela nové úlohy opět, jako před pár lety a staré smažou.
     
  2. svi1

    svi1 User

    Badmaniak tak to je přesně to, čeho se potají taky obávám. Tohle už tady bylo, tak proč by to neudělali zase. Ale nechci zbytečně vířit vody a tak jsem si to nechával pro sebe :) Ale když už jsi to nakousl ... :) Tady je možné vše, ale víme, že pokud to nebude oficiálně, nebo pokud to někdo neoficiálně nevytáhne ze zdrojáku a někam neumístí (víme o čem a o kom je řeč), tak to jsou jen dohady.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ale já jsem pro. Kromě pár veg a citadel mám všechno. A já bych klidně nové ukoly bral. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. svi1

    svi1 User

    Mě by mrzelo, že bych to nedodělal, pokud to mám více než z poloviny rozděláno (vegety a city, jak píšeš :)) Nicméně, než čekat, to opravdu asi raději nové, ať je co dělat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    No mě to nijak nevytrhne ta odměna z toho, takže klidně bych dělal zase něco, co mě baví, úkoly pěkně od nuly, na všechny npc, lodě atd. Takhle to vždy jen zakufruju na cubech a třeba spolupráce na 4-5 mi celkem chybí. :)
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ono je to chyba, rozhodne to nie je zamer. BP to aj spominalo vselikde, aj na streame. Chcu to riesit, no zatial nejako riesenie neprislo. udajne nechcu rusit rozrobene ulohy u hracov a to vraj celu vec komplikuje..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Ja si myslim ze je to spravne proste goliath je teraz goliath a nie venom. :D Naozaj to chce tie nove misie, potom by sa plnili nove misie pekne od lahkych a za splnenie misie je rank co viacery privitame. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No mise by se musely celé předělat. Stejně nechápu co tam sedí za exoty, když ani nedokáží předem odhadnout, co se stane, když jednu loď rozdělí na 20 lodí. ŽE ukoly budou neplnitelné. Na to člověk nepotřebuje ani test, jen selský rozum. Stačilo předělat ukoly. Zařadit do výpočtu lodě co si jsou podobné, stejně jako to je v odměnách na ranky. golik je furt dolik, at je to obyč nebo surgeon, stejná odměna, stejně to měli udělat do ukolů, ještě před vypuštěním.
     
    Mamina71, -baghira2- a oops.eu tohle ocenili.
  9. Mamina71

    Mamina71 User

    V tomto naprosto souhlasím s Badmaniakem. Věřím, že to nemůže být velký programátorský problém nastavit to, že kde je v úkolu Golik, tak aby se započetl sestřel všech lodí, které principiálně z Golika vyšly v době, kdy to ještě byly designy.
    To samé Vegy - tam by se započetly všechny verze, včetně Pusatu.
    Citadely, Aegisky, Spearheady - započetly by se jak základní lodě, tak i Veteran a Elite.

    Nemám představu kolik celkem lidí tvoří programátorský tým, který má v BP na starosti DO. Ale opravit tu chybu o které tu píšeme je práce na chvilku, max. jeden den. Můj skorošvagr je IT machr, co programuje umělou inteligenci pro automatické obchodování na burze. Trochu jsme o tom diskutovali a má podobný názor, toto je prý spíše triviální programátorská záležitost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Neviem co ma pusat spolocne s vegou (to potom aj tartarus?) a rozhodne toho programatorsky tim nema malo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 1980milan

    1980milan User

    teraz už nič ale pred zmenou hangáru skoro všetko :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    SKYPS: Podívej se do tabulky ranků. Tam uvidíš jaké lodě patří k sobě. Dříve byl surgeon golík, a pussat vega. Sice s jiným počtem slotů, ale šlo o adaptaci na původní loď.
    A i kdyby, ať si z toho klidně surgeona vyškrtnou a pusata taky. Při přendávání výbavy systém pozná, jaké lodě patří do stejné skupiny, tak klidně to můžou aplikovat i do úkolů. Kategorie stále existují...
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Ahoj ,zapnul jsem úkol Mocenské vakuum a je tam navštiv mapu 3-2 jsem tam proskakuju portem a nic další část úkolu nemohu dělat ,protože v této fázi nemohu splnit a netuším proč ...musím vypnout úkol ..Poradí někdo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pozri: kompletni-seznam-novych-ukolu

    Píše sa tam, že na 3-2 musíš pozbierať 10 žltých bonusových boxov a až tak môžeš prejsť na mapu 3-3.
     
    Naposledy upraveno: 10/6/17
    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ tohle ocenil(a).
  15. Citát zmazaný.


    Nic sbírám jak ***** a nic něco je špatně už to první zadání navštiv mapu 3-2 by mělo zbělat jako splněno a nic
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/16
  16. Borat

    Borat User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Mamina71

    Mamina71 User

    Tak tento starý úkol asi taky nedokončím, nezruším si kvůli jeho dokončení upgrady laserů denně posílaným sepromem, asi 15,7 mega.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mamina71 - ja mam rovnaky problem,ze mam par mega sepraku,ale robim brany strielam NPC,hracov a ono sa to casom spotrebuje,ked hrac pravidelne lovi alebo toci brany,ci NPC.Ved som mal okolo 8 mega a uz len 2 mam behom par tyzdnov a to nehram kazdy den,skor vikendy.
     
    -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže paráda. Někdo si nastřílel 150 citadel nebo mu chybělo 10 lodí na 5-1 a teď aby jel znova 150 až 200 lodí?
    A možná že dostane kompenzaci nějakej pitomej booster?
    No tak to pěkně děkuju!!

    Dřív se dělaly běžně resety ze zálohy třeba 3 dny zpět. Teď se na nás vykašlou a omluví se boosterem nehledě na to, že nás to stálo třeba 4 roky sbírání těch lodí!
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
    -Neptun- a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Nepředjímal bych s těmi kompenzacemi. Uvidíme v pondělí. Osobně jsem přišel třeba o 400 veget z 500, ale popravdě, v této podobě je dnes úkol nedokončitelný. Obyčejné vegy na mapě nepotkáš. Beru to momentálně tak, že se mi uvolnily nějaké sloty na úkoly. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).