Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ahoj,
    ty úkoly mě dokonce vytočily, teď jsem se sekl na úkolu (největší oběť), neboť silně nechápu, proč když hraji na českém servru je úkol napsaný v angličtině, alespoň konec tohoto úkolu je a já nevím co s tím(překladač vyhazuje blbost), já angličtinu neumím, je to jak já bych vyžadoval aby to bylo v ruštině. Nezlobte se , ale tohle beru jako pořádný podraz a měli by jste to rychle napravit
     
  2. Sid

    Sid Guest

    bezpenězstáležý hledat, číst a věděl by jsi, že na zmiňované mapě musíš zemřít.

    Mimochodem na souhrnném seznamu úkolů se neustále pracuje, toto je závěrečný úkol desátého levelu, v dohledné době (asi týden) dojde na uveřejnění.
     
  3. Zafod

    Zafod User

    bezpenězstáležý já ti ještě vysvětlím to co silně nechápeš. BP pracuje v en jazyku, v něm celou hru i programují. Následně nastupuje překladatel, který překládá. Nu a úkoly jsou sice do hry implementované, ale ještě nejsou kompletně dodělané. Proto můžeš něco mít i v angličtině, to samé platí pro čísla místo názvů úkolů.

    Na druhou stranu tady máme mody, kteří si dávají tu mravenčí práci a pěkně všechny úkoly postupně zkoušejí, přepisují, překládají aj. sem na fórum.
    Dík za jejich práci.

    Trpělivost růže přináší ;).

    Je to vše, nebo tě u úkolů vytáčí ještě něco jiného?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Apokalipse

    Apokalipse User

    Budu niekedy aj tie ulohy zoradene podla tych cisel ako by mali byt? bo tie ulohy su poprehadzovane napr: 1904, 1908, 1905 atd.
     
  5. tak to tim pádem už máš nějaký hotový , protože já to mám normálně posloupně tak , jak to má být - pokud jsi ty úkoly nedělal a nejsi spokojen s uspořádáním , zkus zmáčknout v NYXu ty dvě svislé protilehlé šipky úplně vpravo ve výběru běžných úkolů
    (uspořádání podle levelu ti snad dopomůže k tvé radosti)
     
  6. Apokalipse

    Apokalipse User

    ani ne praveze stale je to rozhadzane, ako ptm ide system poradia tych uloh? pretoze par som ich uz spravil a su rozhadzane uz stale
     
  7. Korben

    Korben User

    Apokalipse Úlohy sú dané podľa poradia a čísiel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    Apokalipse nehodlám zpochybňovat tvé tvé tvrzení, jelikož, anýbrž, protože, jsem ty čísla nikdy nesledoval. Vždy mě zajímal daný úko,l který pod nějakým číslem je.
    Jinak řečeno:
    úkol č.654321 znič 1 Streuner.
    úkol č.123456 znič 2 Streuner.
    Splním oba dva úkoly a je mi jedno jaké mají číslo.

    Btw: prý jsem puntíčkář, ale tohle je mi fakt šumák ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Kenny

    Kenny User

    Ty mise se takhle nebudou jmenovat napořád :D
    Hráči to chtěli, tak mají takovou betu :D
    Pracuje se na překladu, a pak bude asi update..
     
  10. Zafod

    Zafod User

    A to mě právě štve, žádnej update bych nedělal. Osobně, bych zrušil ,,trapné,, názvy misí a udělil bych jim jen čísla. A jen pro klid duše, čísla misí bych zvolil náhodně.

    např.
    1 mise: stará mise 9
    2 mise: stará mise 956
    3 mise: mise orákulum 89
    4 mise: mladá neorákulum 9999999
    atd.

    (pro ostatní: původní návrh zahrnoval pouze čísla, pro Kennyho všechno)


    bájo ne?
    :D

    edit: Kenny jen pro tebe jsem původní verzi upravil :D:D.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Kenny

    Kenny User

    Taky se mi popravdě líbí typ "nová mise 19 23" atd :D
    Je to přehledné, ale jen bych pozměnil to "nová mise" třeba na nějaký jméno, odpovídající k levelu... Třeba : "orákulum 2025" (To je dost ulítlé :D)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sid

    Sid Guest

    Apokalipse víš o tom, že se úkoly dají seřadit podle posloupnosti? Vytvořili na to speciální tlačítko, to s těmi šipkami.

    Pánové být vámi, noc bych nespekuloval a nespamoval fórum, ono se vám to nemusí vyplatit. pokud chcete diskutovat, diskutujte k tématu bez spekulací. Děkuji.
     
  13. Kenny, prosímtě kteří hráči ty mise tak za boha chtěli? Já teda skoro nic před jejich implamentací neslyšel, po ní jen zpravidla nadávky a beránkovské pochlebování modů
     
  14. Kenny

    Kenny User

    Moderátoři za to ale nemohou :S A mě se ty mise líbí, aspoň je více lodí na mapách, a né pld :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sid

    Sid Guest

    OT smazáno, téma si na svůj pláč najdi sám.
     
  16. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ahoj, dělám úkol Nová mise - priorita alfa: 14. Dodělal jsem protegity 7/7 a jako další bod je Leť k řídícímu centru. Doletím tam, kliknu na značku a nic se nestane. Nevíte někdo co s tím? Děkuji
     
  18. »vojta«

    »vojta« User

    zkus na jiný mapě
     
    -baghira2- a Dark*Goliath tohle ocenili.
  19. Sid

    Sid Guest

    -baghira2- a Dark*Goliath tohle ocenili.
  20. Pokud je tam psané k řídícímu centru a bez uvedené mapy , vždy je to hlavní řídící centrum na domovské X-1 mapě