Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sid

    Sid Guest

  2. Hector

    Hector User

    Cože? Pokud udělám 20 úkolů z 1 levelu (18**; 16**) otevřou se mi Epické mise?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sid

    Sid Guest

    Hector žádné epické mise, jde o to, že pro každý level úkolů je nějaký závěrečný nebo finálový, který se ti zpřístupní většinou až po splnění předchozích úkolů daného levelu.

    Co vše musíš splnit zjistíš, když si klikneš na zámeček u úkolů (bude svítit žlutě) a poté najdeš nedostupný úkol na který klikneš. Když najedeš myší na neaktivní tlačítko přijmout úkol, vyskočí ti v tabulce kolik a jakých úkolů musíš splnit, aby se ti úkol zpřístupnil.

    Doporučuji nastudovat Řídící centrum - Stanice plná úkolů a čas od času zkontrolovat

    Seznam nových úkolů
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  4. Dana2404

    Dana2404 User

    Ahoj potřebuju poradit dělám ůkol Nové mise: priorita Alfa 18 je tam popořadě sestřel 30 goliath a potom sbírej rudu ze zničených goliath. Kterou rudu máme sbírat? Ze zničených lodí se nám nic nepřipisuje děkuji za odpověď
     
  5. Joe

    Joe Guest

    Dana2404 Zdá se že s tím má problém více hráčů, nahlásili jsme to a čekáme na vyjádření přímo od BP, zda je v úkolu chyba, případně jak a jakou rudu správně sbírat. Buďte trpěliví, je víkend.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Dana2404

    Dana2404 User

    děkuji za odpověď mezitím mi to sebralo 23 kusů rudy, ale pro změnu nevím jaké :)
     
  7. Joe

    Joe Guest

    pokud tedy někdo zjistíte o jakou rudu se jedná, tak ne že si to necháte pro sebe :) ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Dana2404

    Dana2404 User

    to se neboj ale doteď jsme na to nepřišli :)
     
  9. Korben

    Korben User

    OT posty zmazané , prečítaj si Jak správně přispívat na forum?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Sid

    Sid Guest

    OT-smazáno.
     
  11. -vlk18-

    -vlk18- User

    Dobrý den
    Omluvte moji neznalost (nechápavost) ale když je u úkolu napsáno zůstaň kratší dobu než 5 mim, nebo 10 min. (například nová mise priorita alfa 17 ) kde mám zůstat tu kratší dobu ?. Na fóru sem se to nedočetl. Předem děkuji za odpověď .
     
  12. Sid

    Sid Guest

    -vlk18- je to jednoduché, na splnění tohoto úkolu máš kratší čas než-li 5 nebo 10 minut.
     
  13. PEGAS

    PEGAS User

    Zdravím, dnes som dokončil ulohu "To je pasca" kde okrem normálnej odmeny bolo napísané aj 10 emp výboj avšak po dokončení ulohy som nedostal žiadne EMP a nepomohol ani relog či prečistenie PC. Nie som prvy čo sa mi to stalo, je to chyba alebo ako ?

    Dakujem
     
  14. Spartakus

    Spartakus User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sid

    Sid Guest

  16. EnZet

    EnZet User

    Udelal nekdo ten ukol priorita alfa 18 uz? Ja nemuzu udelat to druhe sbirej rudu ze znicenych goliathu a to jsem jich sebral aspon 50 vcera pri spaceballu a furt mam 0/200..
     
  17. Sid

    Sid Guest

    EnZet ten úkol se jmenuje priorita alfa 18 , problém s úkolem byl hlášen, snad se s tímto problémem v BP zabývají a v brzké době chybu odstraní.
     
  18. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, udelené body. Vôbec ma nezaujíma či to bolo 3 dni , rok , alebo mesiac.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. PAKA

    PAKA User

    Dvôvod si nenapísal prečo mam zmazaný post Korben.
    A chcel som ti len dokázať že to hrám a že niesom iba decko.
    Mal som iba problém pri úlohe Alfa 16 a založil som vlákno s mišlienkou že mi tu niekto pomohne ale čo sa stalo? zrazu sa to otočilo nato že ako je možne biť za rok 20 lvl.

    Za pomoc ďakujem
     
  20. Korben

    Korben User

    Dôvod som napísal a bolo to OT teda offtopic , čo znamená mimo témy . Tak že si prečítaj Jak správně přispívat na forum? Odpoveď k úlohe si už dostal a v téme ktorú som ti uzavrel je jasný dôvod toho prečo sa to tam otočilo a viac sa k tomu nemienim vracať.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.