Zpetná vazba Diskusia: Válečné hry

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2- musis byt pekne slepy potom ja som full elite lodicka vzdy ked nieco nove daju tak to nafarmi, cize neviem co ty vidis, vela ludi ma full prometheus co ty evidentne nemas,neviem co tu kecas. Mam plukovnika hodnost bez elite vybavy nie je sanca dosiahnut take nieco....
     
    Naposledy upraveno: 29/5/19
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    HYDROGENIUM_FIGHT mimo tému, že? Naviac sa nezmôžeš. Nemysli, že som Ťa v hre nevidel.
    Lietať len s 8 iriskami je fakt full elite lodicka? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Vysvetli mi: načo sú Ti prometeusky keď Ti chýba rýchlosť. Koho tým chceš vo Válečných hrách vôbec dohoniť?
    Tých 500 bodov za enemy hráča vo Válečných hrách, chceš ako získať? S pomalým golíkom?
    - Pozri sa na seba a na svoju loď, si tak zaslepený proti mne, že by Ťa prepral aj motýľ.

    Napíšem to ešte raz a pochopiteľne: A čo v situácii, ak sa na slabých vyrúti tlupa enemy? Kto im pomôže?
    Nech o tom napíšu aj Tí slabí, či sa to naozaj a takto deje.
    A či im vôbec v tomto smere, niekto zo silnejších predsa len pomáha.
    Práve toto, by ma na tom, zaujímalo najviac. Ak už sa hraje vo dvoch týmoch.

    Je to až taká super odmena, pre ktorú, by sa oplatilo 3x rupnúť a čakať ďalšiu hodinu na poradovník?
    - Áno je to otázka na telo, na ktorú si mi, ešte vôbec neodpovedal. A na ktorú som sa pýtal, práve Teba.

    P.S.: - Rozmýšľaš vôbec, či niečo takéto, ešte raz napíšeš? Ako vidím, asi nie. Iba kecáš.
    Len narážky na môj účet v hre, ktorý si ešte nemal možnosť vidieť. Veľmi pekná prezentácia.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/19
  3. Akce úplně zbytečná a ještě nefunkční... Za zabitého hráče, který se mi přičte do deníku a dostanu odměnu v podobě cti a bz nezískám žádné body pokud přiletí třeba i jen 5 flaxová loď a vystřelí do něj raketou. Tak mi prosím pěkně řekněte, jak mám na mapě s dalšími 30 hráči zabít nepřátelského hráče tak, aby do něj nevystřelil nikdo jiný? Navíc si musím nastřelit npc, abych z něj dostal odměnu a body... v 99% případů to vypadá tak, že si jeden hráč nastřelí 5 npc okolo sebe a čeká, že mu ostatní pomůžou, ale ti na to kašlou, protože za to nemají žádnou odměnu. Vyrovnání týmů funguje tak skvěle, že včera jsme hráli v týmu 16 hráčů proti 0 a pokaždé co nás to vybralo jako "žoldáky" jsem na nepřátelské mapě mohli buď zemřít, a nebo farmit npc (samozřejmě bez zisku bodů, protože to by přece bylo nefér :) ). Opravdu pvp akce jak se patří, a proto hodnotím 10/10.
     
  4. Skúsil som,videl som a viac tam asi nepojdem. Zaujímavý úkaz-hráči dokážu rýchlo preklikávať na NPC okolo seba,majú ich stále zamerané,tým pádom odmena je ich vy nemáte šancu pri nich niečo nakliknuť,škoda munície, sepromu a hlavne času. A to nevravím čo sa dialo keď ma to hodilo medzi nepriateľov- jeden proti siedmim.Akosi mi uniká zmysel tejto akcie.
    A lagy,možno za to može moj internet,ale to je už nepodstatné.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  5. mimo temu jasne pretoze melies klamstvo to si ma mozno videl v roku 2010 bohuzial itemy idu hore aj upgrady, ano vyrutia sa mozno na hraca aj na mna 6 lodi a proti tomu nemozem nic aj ked som full pretoze 500 bodov je 500 bodov,kazdy si pomaha ako moze,si nemysli zefull hraci su nesmrtelni, farmi si npc a hotovo alebo mozes utekat alebo nejako sa od fightu vzdialit ak mas stastie, moj ucet je len moj nekupoval od nikoho btw keby si stym chcel zacat mozem ma nahlasovat na podporu kolko chces ak mi neveris https://gyazo.com/5a1b6b2e255e82ab91ffbf1e28110f10
    a co sa tyka odmeny na konci sme dostali cest trojnasobnu nie je to zle to ani na behemotovi tolko cez tyzden nedas, co sa tyka muni je to malo ale co uz, a neviem u nas na GE3 plnka nie je cize hned sa dostanem do brany. Narazky na tvoj ucet nemam len vypisujes kazdy event, ze pre slabych to nie je,ale da sa to u nas su v klane male lode a pomahame im ci na plutusovi nech si nastrielaju dmg staci to hrat skupinovo sam uz vela nezmozes v tejto hre si myslim.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/19
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  6. storm128

    storm128 User

    kaslem na takuto akciu uz 1 hod ma nechce prihlasit stale vypisuje (spojenie za serverom bolo prerusene) tak ma to poriadne stve :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
     
  7. pecko

    pecko User

    no akcia dobra len na par detailov. hraci asi 40% niesu na mape aktivny a ked tak len cakaju kym ta neda npc aby si mohli nazbierat body a su to dobry hraci, niekedy nezarata body za zniceneho hraca, prehadzuje hraca z timu do timu. viem ze je to na hracov ale par hlupakov zas kazi akciu :) no co uz mali davat body za nastrelene hp nie takto nedomyslne a dnes som uz davno stratil 3 zivoty a stale som tam A este dodam ze akcia nic moc :) hanba BP hanba
     
    Naposledy upraveno: 29/5/19
  8. tak hej pecko nie je to top akcia, ale da sa to len je to nudne ked to strielas dookola, radsej keby dali vortex a nevymyslali nove nezmysly :D
     
  9. pecko

    pecko User

    nie dnes som tam bol 2 hodiny a asi 5 npc a 5 hracov mi nezaratalo takze akciu si mozu strcit
     
  10. lezec123cz

    lezec123cz User

    No já nevím jak vy, ale mě to přijde docela zajímavé. Byl jsem tam teď asi 20 minut se odreagovat a odměna není ani tak špatná, nápad dobrý, něco takového tu ještě nebylo. Za mě palec nahoru :)

    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (13.988)
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (13.988)
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (13.988)
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 16173625 BZ
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 16173625 BZ
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 16173625 BZ
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 4371250 cti
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 4371250 cti
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 4371250 cti
     
    -baghira2- a leosacek tohle ocenili.
  11. Septarzx

    Septarzx User

    Ked sme vyhrali ostali sme 4 v brane všetkych ostatnych sme vystrielali prečo sme nedostali 3x ? ako to funguje?
    Vyjadrenie niejakého moderátora?
    Trošku tie strany ako nedomysleli načo su tam tie body jednej strany a druhej ked to môže rozhodiť teamy na druhu stranu..



    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (55.996)
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 17498750 cti
    [​IMG]
    29.05.2019 - 21:00[​IMG]Obdržel jsi 64745375 BZ
     
    Naposledy upraveno: 29/5/19
  12. pecko

    pecko User

    ja by som rad vedel ze za 20minut kolko si toho nastrielal ja za 2hod som mal tolko co ty za 20 minut :) toto fakt neviem ako funguje, ale myslim si ze tato akcia nestoji za to
    netreba tm liezt kedze tak na 100% nebude kompenzacia za tie preslapy
     
  13. leosacek, už začínáš být pomalej, snad ještě víc než já, poloslepý padesátník.
     
  14. lezec123cz

    lezec123cz User

    Promiň, ale pokud si za 2 hodiny sestřelil 5 npc a 5 hráčů, jak to píšeš o 4 posty hore, tak vím zcela přesně, kde je problém... Kdyby lidé místo stěžování si, jak je všechno špatně, investovali čas do svého pokroku tak místo hráčů co si tu jen stěžují jsou tu plukovníci či podobně.
     
  15. pecko

    pecko User

    ty by si mal prepacit bud sa zle vyjadrujem alebo nechapes kontext mojich prispevkov :) pisem ze som tam bol 2h. ale asi 5 npc a 5 hracov mi nezapisalo, nie ze som ich pukol :) skus napisat kolko si mal za tych 20min. bodov
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Akce probíhá, je plná chyb a nejasností, odpověď z podpory trvá více než 48 hodin (mimochodem zase jsou neutrální a zábavné, jako vždy Marvine že?) a naši forum moderátoři a admini se raději ani nevyjadřují k problémům hráčů s eventem.
    Chápu, že chodíte do školy, do práce, máte rodiny a že to děláte ''úplně zadarmo'' , ale to nás hráče vůbec nezajímá, ale to, co nás zajímá, je odezva z BP a váš výkon zde na foru a ne jen dodržování pravidel fora, ale i nějaký zájem o komunitu....
    Jsme rádi, že vás tu máme a chválíme vás za vaše výkony zde na foru hry a za vaše neoficiální vyjádření zde ve vláknu, za váš zájem o názor hráčů a jejich zpětnou vazbu, která padá na úrodnou půdu a jsme rádi, že zodpovědní pracovníci neví, co mají dřív dělat pro naše uspokojení a vyváženost a hratelnost této hry.;););););)
     
  17. lezec123cz

    lezec123cz User

    Jaké nejasnosti? Jaké chyby? Jaké blbosti si ještě vymyslíte? Máte akci, zpestření hry, proboha, buďte rádi že vůbec něco máte.
    Já třeba žádné chyby ani nesrozumitelnosti neshledávám, základní informace máte a zbytek se dozvíte během samotného hraní tak sakra lidi... buďte trochu soudní.
     
    pavlaplán119, leosacek a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Septarzx

    Septarzx User

    Zohanek ja som sa do brany ani nedostal..nepustilo ma ..to som prišiel z prace že si idem zastrielať .. začal som asi okolo 17:30 no 2 a pol hodky do konca a už to nešlo dnu bug a čo ti poviem prišiel som o jeden deň = rankingové body 300k minimalne + boostre..

    a ešte bohvie či mi to zajtra pôjde kedže odpoveď ako vravíš dostaneme až do 48 hodín. Akcia super dobre vymyslené aby sa nepartičkovalo. a oceňujem afk vyhadzovanie.. čo neocenujem až 6 druhov wargames. stačilo 2max 4 kedže event ktorý tam je nieje možné splniť body čo sa týka 30k na toľko hráčov..
    po dalšie lagy.. na ktoré si musíme zvykať.. a nejasnosti okolo eventu skoro žiadne info .. napríklad akoto že raz dáva 1x a potom niekomu 2x 3x..

    Ocenil by som o eventoch rozprávať jeden deň dopredu .. Takto nič nevieme a skončí event a zistíme že sme mohli to a to lepšie spraviť ale bez informácii to nejde. Po evente informácie sú nám zbytočné. Danke
     
    Naposledy upraveno: 30/5/19
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    lezec123cz napsal : Jaké nejasnosti? Jaké chyby? Jaké blbosti si ještě vymyslíte? Máte akci, zpestření hry, proboha, buďte rádi že vůbec něco máte.
    1.Jsem obránce, potkám útočníka, nakliknu ho, mám ho červeně zaměřeného, žádný jiný hráč okolo není, (sice mi to neuvěříte, ale toho hráče i sestřelím? ) a dostanu pouze bz a čest, body v postupu ''0''.
    2. Díky vyrovnání ve hře jsem uprostřed souboje s npc vržen do jiné frakce eventu. Aniž bych něco střílel, jsem okamžitě vržen na jinou mapu, tam mne ihned střílí skupina 6-ti hráčů, aniž bych já mohl do nich střílet)podotýkám pro rýpaly, že jsem neměl skupinu), jsem sestřelen , čekám až spadne ta opona před opravou, dám opravit a opět mě střílejí hráči a opět umírám. Čekám chvíli, než se opravím, dám opravu a zase mě střílejí hráči, do kterých já nemohu kupodivu střílet a zase umírám a najednou se objevím na 3-1, odměna nikde a zpátky se ani po hodině nemohu dostat?
    Co více si může člověk od této propracované akce více přát?
    A toto je jen zlomek těchto záhadných věcí v tomto eventu nebo, že jeden tým má 16 hráčů, druhý tým má jednoho hráče, event je vyrovnaný a stává se z něj jen farma na npc bez pvp fajtů, co potom dělat?
    Nebo jsem zůstal v mém týmu sám a protivník je 0. Co mám potom dělat? a aniž bych jedinkrát umřel, tak mě to stejně nakonec vyhodí a naskočit zpět mi ani za hodinu nešlo vrátit. A odměnu jsem nedostal. A odpověď z podpory po dvou dnech byla opět zábavná a úsměvná.
    ;););)
     
  20. Septarzx

    Septarzx User

    No predvčerom sme 2 ja posledných 8 vystrielali s bluestar a ostali sme 4 v brane proti nikomu :D no to bola pekná .... :D a proti nám nikto.. a zbieraj body do eventu skončil som na 14k bodoch :D aspoň zato že sme tam ostali posledný a mali sme viac bodov sme mali dostať 3x ale prd dostali sme odmenu 1x .. good však vravím načo sú tie body ked to nijak neovplyvnuje či dostaneš 3x alebo 2x alebo 1x

    a ked už to chceli tak dať že sa tam časom nikto nedostane mali by sa zvyšovať počet bodov za hrača vždy ked tam je menej a menej hračov..-_- dúfam že ešte bude táto akcia ..

    samozrejme to vyrovnanie je naprd.. zase menej bodov a rýchle odhalenie ..30k nerealne
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19