Zpetná vazba Diskusia: Válečné hry

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    a to s cim strelate tie npc? ja ked zamixujem dam 150k dmg a vcera co som tam bol tak zas do 4k bodov som nastrielal :) nerozumiem niekto dostane aj 3x odmenu iny nie? niekomu to zarata za mna ci kde tie body idu? ale pravda je ze vcera sme tam boli len 3ja takze uridium a ta odmena do rebricka je len +
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    A už jsi i sestřelil hráče a dostal za něj body? Pokud jsi útočník, tak tuším, že za sestřel je 200 bodů a pokud sestřelíš hráče jako obránce frakce , tak pokud ti to systém započítá, tak dostaneš 500 bodů. Jenže já občas dostávám jen bz a čest za sestřel hráče a pokud nejsem ve skupině, tak za pomáhání s npc nedostaneš vůbec nic? Proč mám pomáhat ''flaxáčům'' co si poklikají všechna npc ve svém dosahu, sabují to za 8000 a tahají je po mapě a doufají, že jim někdo pomůže? Takto má vypadat tato akce? Plýtvání munice a času.

    Proč se npc nechovají jako na normální mapě a v lowce? Alespoň uber npc a kucurbia?

    Zajímalo by mne, jak měl vypadat původní záměr tvůrců tohoto eventu? Pobavit hráče, nebo je jen trochu zase poškádlit a potrápit nefunkčností, neřku-li snad i trošičku rozpálit do běla nebo jen pořádně nassssštvat...;););):p:eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. pecko

    pecko User

    no ked sme tam boli len 3ja tak sme iba npc davali, samozrejme sa oplatia davat tie ubermale npc takze ta dvojka co len teraz zacala hrat sa trapila s vecsimi npc tak sme dali aj menej faz.
     
  4. neviete niekto prečo mi niektore NPC ráta a niektore nie aj ked su všetky moje????
     
  5. leosacek

    leosacek User

    Za prvé, všechny NPC se počítají .. u těch jsem nikdy neměl problém. Asi si ho nenastřelil první.
    Za druhé, Zohane, to že seš fulka je pěkný, ale i slabší mají právo hrát, a pokud seš normální tak ti nevadí střelit párkrát do NPC co není tvý a pomoct ostatním .. o tom ta akce je, kolektivně střílet NPC, i když prostě z některých nemáš body .. od toho jsou ty PVP. Jen dopilovat, aby za každýho hráče bylo 500 bodů a akce by byla top ... tak si prosím nestěžujte, nebo se na vás BP vy..re a nebudete mít akce žádný.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    leosacek, lepší by bylo, kdyby nebyli akce žádní, takhle by to bylo lepší.
    - Protože každá akce je nějakým spůsobem domrvena. Sám uvádíš, že:
    Jen dopilovat, aby za každýho hráče bylo 500 bodů a akce by byla top ...

    Alespoň vidíš jací hráči opravdu jsou, podle toho, jako se stežují.
    Nakolik mnoho hráčů, co se tady stežují, si tento event takřka nezaslouží.

    Narážky na spoluhráče odstraněny

    I když tým, spíše brzdí načítání dalších vln npc. Které by měli následovat.

    P.S.:
    Jsem také sólo hrač a nakolik nechci spolupracovat, tak raději tam vůbec nejdu.
    Nakolik chci celou odměnu jenom pro sebe, za sestřel npc, tak se spokojím s npc
    na normálných mapách. Protože mi spolupráce rozhodně nevoní. Ale proto ještě
    nebudu odsudzovat "flax" hráče jak se spoléhají na to, že jim někdo s npc pomůže.

    Mě také nikdo nepomohl s npc, když sem byl mnohem slabší, než sem teď.
    Proč by sem právě já, někomu měl pomáhat? Naposled do mě střelili i "flax"
    hráči, jen proto, že sem s rakety ECO-10 zasáhnul útočíci npc, s kterým měli

    problém. Odvtedy mám averzi někomu pomáhat, nakolik si to může, někdo
    vysvětlit také i po zlém.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/6/19
  7. Už je po akci, ale stejně se tu vyjádřím. On možná nebude problém v tom, že neradi pomáháme slabším hráčům, ale v chování daných slabších hráčů. Jeden příklad za všechny. Byl jsem s kamarádem v této bráně a nějaký slabší hráč si nastřelil 2UVK. Chvíli jsme na něj koukali, jak to tam hlodá x1 a čeká naši pomoc, a pak jsem každý přestřelili jinou UVK a táhli je od sebe. Tento hráč se místo toho, aby střílel jednu z nich rozhodl přelétávat od jedné k druhé, aby mu obě zůstali červené. V závěru už jsme byli tak daleko od sebe, že to daný hráč nestihl a nepřičetla se mu ani jedna. Hned na to mi šeptal na chatu a urážel mě :) V tom je možná ten problém, že stačí podat prst a tihle hráči vám ukousnou celou ruku. Nebudu tu tvrdit, že mně nikdo nepomáhal, když jsem byl slabší, ale vždy jsem se snažil střílet co nejlepší municí, být co nejaktivnější, aby se na mě nevykašlal.
    ps. Mě ta munice stála čas a peníze, tak mi tu prosím napište, proč bych jí měl používat na to, abych vydělal urko nějakým hamižným jedincům a sám z toho neměl ani ty hloupé body do akce?
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2- napsal :
    Pokud je toto mířeno směrem na účet na kterém lítám, tak tě požádám, aby jsi tyto sprosté lži okamžitě odstranil (odstraněno moderátorem- mnohem díky) a doporučuji ti opět jenom jednu věc : vůbec si nevšímej mé osoby a přestaň tu psát nepravdy a lži a bude klid.
    A střílet mohu koho chci a jak dlouho chci.;););)

    leosacek napsal
    Jak poznáš, že jsem fullka na mapě? full ani zdaleka nejsem a netuším, jak se to pozná na mapě? Pokud mi vadí, že si slabší hráč nastřelí všechno kolem sebe a kouše tomu za 8000, tak to opravdu vadí a když mu chci pomoci, tak nebere ani skupinu? Co si mám o takovém hráči myslet a ještě třeba vím, že je to nějaký malý účet hráče mimo mou alianci ?
    A proč mám plýtvat boostery, kameny, munici a čas pro takové účty, které se evidentně nechtějí dělit ?
    A hrát pro dobrý pocit, tak z toho už jsem časem hodně poučen a jsem dnešní a každé dobro musí být po zásluze odměněno zlem.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 8/6/19
  9. Septarzx

    Septarzx User

    Dostal som odpoveď k tomu že som sa nemohol dostať do brány wargame po 5 dňoch uspokojujúca správa :) asi sa nejdem rozčulovať (pred 5 dňami)

    Dobrý den, (pred 1 hodinou)
    bohužel už je několik dnů po akci, tudíž by již mělo být vše v pořádku.

    Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

    S pozdravem,

    Michal

    Váš tým zákaznických služeb Bigpoint
     
    Naposledy upraveno: 4/6/19
  10. pecko

    pecko User

    :) normalka mne nechcu zmenit payment z NL na SVK vraj ze ho mozu menit raz za rok. Je to dost slabe od spolocnosti co vlastne ponuka sluzby, sluzby su slabe, tato akcia sa mi nakoniec pacila ale to sme museli byt v brane max 5ti :) uz ani auta mi nevadia to beriem ulohy a pomalicky si ich robim, moznoze aj tu 10 000ku dam, uvidime ci DO vydrzi tak dlho
     
  11. Septarzx

    Septarzx User

    pecko ja mám ten istý problém akurát USA :D v živote som tam nebol :D
     
  12. Gree

    Gree User

    Mám otázku ohledně těch bodů co dostávám za sestřel. Na anglickém foru píšou: "Player kills will grant 800 points if you are attacking an enemy map and 250 if you are defending your own."
    Sestřelil sem 2 astronauty když jsem útočil a dostal jsem možná 200 bodů víc ne, tak prosím o prověření, co je špatně, jestli připočítávání nebo popis na foru, děkuji
     
  13. pecko

    pecko User

    aj ked s odstupom casu tato akcia sa im nevydarila. ja som pukal jedna radost a pisemze som nedostal body za npc ani za hracov
     
  14. Septarzx

    Septarzx User

    WARGAME NEFUNGUJE VSTUPIT"! _/
     
  15. Arya

    Arya User

    A tohle má znamenat co, za nick? S tímto účetem tady přispívat nebudeš.
     
    -baghira2- a Marvel-Black-Panther tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Opět nefunguje tento event? v 21:11 hod. dnes mě to vykoplo a nejde tam skočit zpět.
    Teda skočit tam jde, ale po proskoku na tu mapu, vás to kopne zpět na domovskou.
    server GE-2
     
  17. jetecha

    jetecha User

    Válečné hry (když jsou) končí v 21.00 h. Ty ocenění jsou super:p
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    A proto tento event na GE-1 skončil ve 22:00 hod. přesně podle informací na hlavní stránce?
     
  19. A z akeho dovodu nebyva nikde oznamene ze kedy a o kolkej budu valecne vojny?... ani na fb o tom nic
     
  20. •√=PΛCΛN=ΣIC™ TY na koho si tu stazujes ? na baghiru? chlapce ty sa uvedom nic zle tu nepise len sa snazi pomahat slabsim hracom ako si ty :D Tak si to vaz :D a nerob sa tu dolezity lebo si obycajna lama aj s tvojim kamosom HYDROGENIUM_FIGHT si zapametaj , toto mam najracej flaxac a ide sa tu prsit na niekoho co nieco dosiahol na forume , chlapce ty mozes bhagimu len ruky nohy bozkavat a nabuduce pis k veci a nie urazat baghiho ok???