Zpetná vazba Diskusia: Válečné hry

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. •√=PΛCΛN=ΣIC™

    a este nieco kazdy cisty hrac si bude stazovat na event lebo tam su hraci co racej budu mat svoje hracicky lebo tuto hru nevedia hrat ani
    len zamixovat nevedia alebo nakliknut hraca bez svojich veciciek co si platia:D A takyto hraci mozu hrat len farmeramu alebo gastany:D JA TI POVIEM kto si nestazuje presne !!!!!! kto ma tieto pomocky si nestazuju lebo su o krok v predu ako poctivy hrac co to vie hrat :D

    Rozumel si ci ti to mam vysvetlit inak???:D
     
  2. Prosim wargame event aby zrušili vyhadzovanie z brany po refreshnutí však hra sa seká laguje a potrebuješ dať občas refresh no vyhodí ta to z brany a všetky body sa ti zmažu a nemáš šancu spraviť titul.. prosím o vymazanie tohto nezmyselného vyhadzovania z brany .. nas to vyhodilo po novom spojení z brany 2x a vysvetlite mi ako to mame spraviť ked nas to vyhadzuje
     
  3. Septarzx

    Septarzx User

    Ako kúpim si boostre na wargame a nefunguje tak už sa iba stažujem ale tak je pravda prachy brat a hra nefunkčná