Zpetná vazba Diskusia: Večný zväzok

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  já mám SPC-XV01: +11% rychlost pro Piranha:)
   
 2. zdarec1234

  zdarec1234 User

  Mně se hodí na bl. Mám jen 11 prometheů a když vezmu schopost, jenž může na 30 sekund skoro zdvojnásobit dmg tak se hodí. Na hráče se mi vyplatí enforcer a jen tak na vetřelce a denní mise mám sentinela.
   
 3. Chtěl bych tu nahrát foto ale furt se mě ukazuje v závorkách IMG ale nikde nic, koukal jsem i na forum jak to vložit a udělal jsem to podle pokynu a taky nic
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 4. CharlieSheppard, Není možné, když to děláš podle návodu od BP, že by to nefungovalo?
  čím to asi bude?
  Tak kdy nám opraví tu restabilizaci? Stihnou to do konce této akce?
   
 5. No stránku co zde byla kde se dá nahrát foto jsem tam nahrál foto, vložil adresu a dal uložit. A pak jsem uložil celý příspěvek a nic jen text (IMG) a nic vic a ani na ten IMG nešlo kliknout tak jsem to radši smazal
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 6. *RimmerH*

  *RimmerH* User

  jo jo je to často hokus pokus, ale někdy se to povede ;)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 7. Zdravím, mám takový problém, udělal jsem si v montáži modul HP-XV01 a nepřiřadil se k žádné lodi, místo toho mi tam píše items.items_fullname. Jedná se asi o bug, je nějaká možnost, jak získat normální modul? Nedá se ani restabilizovat, jen ho mám v inventáři. K tomu jsem si ještě všiml, že mám v inventáři další modul, který je nestabilní a je na loď Mimesis, ale z nějakého důvodu se v restabilizaci též nezobrazuje :) Tak jen jestli je chyba u mě, nebo to mám nějak řešit s podporou. Díky moc za zodpovězení dotazu.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 8. Vím, že tady řešíme hlavně problémy, které se mnohým z nás při akci staly, ale za sebe bych chtěl říct, že se mi tahle akce docela líbila.

  Jasně - je tu opět obdobný nedostatek, na který jsem upozorňoval už v diskuzi k události Průlom Agatusů (tj. fragmenty z bossů získají jen 3 hráči udělující nejvyšší poškození, silné lodě číhající jen na jejich objevení bez pomoci se střílením Lanatum), ale myslím, že i tak jsme i my s trochu slabší výbavou měli dobré šance alespoň na těch "nižších mapách".

  Navíc úkoly bitevní permanentky byly taky docela snadno splnitelné (vyjma těch posledních dvou, pokud tedy nejste neustále na 5-3 a nelovíte sběrače palladia) a odměny za ně taky docela slušné.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 9. No ano slušná akce.Dala se splnit i celkem rychle cca 20hod.odhadem (2x boostry),možná méně.
  Jen ty moduly, beru XT-10, ale nic co by mne nadchlo. Na menším účtu padají skvosty a na hlavním celkem bída,hlavně rychlost orcuse,
  prostě nepadá.Nebo už je ta loďka vyšlá z módy?Asi ano.
  Tak možná příště.:rolleyes:
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 10. Protože vím, jak je obtížné tuto elitní loď získat, tak ti ji posílám :D
  [​IMG]
   
 11. Jak moc je možné aby se této akce zúčastnili i slabší hráči?

  EDIT: Jak moc je to reálné?
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 12. Za sebe můžu říct, že ano, dá se to (samozřejmě nevím, jak moc slabé nebo silné hráče máš na mysli). A myslím, že ty šance budou teď ještě lepší, když odměnu z bossů dostane 5 hráčů místo 3. Rozhodně vítané zlepšení oproti minulému únoru.
   
  -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
 13. ZOHAN

  ZOHAN User

  A proč by se této akce nemohli zúčastnit i tzv. ''slabší hráči''?
  Otázkou je, co z toho budou nakonec mít?
  Tyto npc nejsou jen na mapách x-8, ale i jinde.
  Ale slabší hráči většinou nemají dmg, boostery, munici a ani kamarády, proto se jim BP nezavděčí žádnou akcí.
  Otázkou je spíše, kdy opraví bug v astrální bráně, aby nevyhrávali podvodníci s tichým souhlasem a nic neděláním podpory v této věci ...
   
  FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
 14. otazka hlavne znie ako Velmi si dali zalezat na tom aby tato akcia prebehla bezchybne
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 15. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  ztráta času
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 16. Drift1

  Drift1 User

  Na astrálku se těším. No podle zkušeností vím že na víc jak 12 kol se nedostanu. Buď mi dojde munice nebo mne oddělají npc. Ale samozřejmě zvítězí zas jen někdo se ,,štěstím,, kdy tam dosáhne 40 a více kol.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 17. Sygauras

  Sygauras User

  Ale jo, ty fragmenty padají oba i z těch malých lodí a ne jen z bosů takže v pohodě.
  Už mám 20 000 Job munice a ani to netrvalo dlouho.
   
 18. neneman321

  neneman321 User

  Nemohu si stěžovat, stihl sem za hodinku hraní na x-8 sundat a nasbírat s pár hráči 13 úkolu ze 26, než tam přiletí vláčky a celá x-8 bude nehratelná co se týče těch NPC, poškození NPC a své lodi si dodělám v neděli, až budou všichni v GG na invocích a v podstatě jediné co mě zbývá jsou hráči a jejich poškození, což je na PVE malý problém, stačí kropit saturny a Lanatumy stačí do úkolu dělat na x-2. Akce vhodná i pro slabší hráče.
   
  FrOg!_Is_Back_[SvK] a -baghira2- tohle ocenili.
 19. Sygauras

  Sygauras User

  Které slabší hráče tady chceš jakoby utěšovat ? Ty co můžou na x-2 ?
  Na tu x-2 kde ty akční NPC střílí 8 Full hráčů ve skupině ? A kde je těch skupin 5 ? Aha.
  Šla jsem na x-2 s tím že bych mohla mít klid, když tam musí být odměna velmi malá (jinde si sice něco nasbírám ale v té záplavě elit která se tam pokaždé sleze to není jen tak. Nebýt tu zaplesnivělá kvůli dením ůkolům které se jinde než na x-3, 4 plnit nedají, tak tu nejsem) a asi 5x jsem se připletla k bossákovi kde to do něj tady na té x-2,rvalo 10 elit. Super vědět že pro ty menší a slabší se sice taky něco dělá ale k čemu to je když jevl 16 může plnit na x-2.
  Měly by to omezit levlem jako na x-1