Diskusia: Velikonoční akce 2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim chcem sa spýtat za tento dizajn ze ci je to pre všetky stihačky alebo len pre jednu lebo sa píše ze všetkým tvojim stihačkám

    Green Enigma
    Toto je vizuálny design stíhačky, ktorý mení len vzhľad stíhačky.

    Pomocou tejto inovatívnej technológie dáš všetkým tvojím stíhačkám tajomný vzhľad a to vďaka povoleniu od M.A.S.Q.U.E.!
     
  2. dolikt

    dolikt User

    kdy nám prosím prodlouž to premium ?
    1uprava
    děkuji za odpověd a ja s chci kupvat ormace s 5% slevou a chci ab mi všlo kdž bude sleva na ormace
     
    Naposledy upraveno: 29/3/16
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK A ta hlavna veta nad tym? ;) Toto je vizuálny design stíhačky= 1 design stihacky, 1 dizajn stoji 100.000U, cize 1.000.000 na full green enigma.

    Vsetky dizajny na stihacky v obchode sa vzdy predavaju len po jednom.

    dolikt Trosku trpezlivosti by nezaskodilo, az to pripisu, tak to pripisu.
     
    -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  4. unudenej

    unudenej User

    rád bych se zeptal... letos nebudou velikonoční vejce,akce a s tím spojené jistoty určitého náznaku zábavy a zisku. letošní rok je postup BP absolutně jiný a maximálně ziskuchtivý tak jsem zvědavej
     
  5. na zajtra je naplánovaná nová akcia, nechaj sa prekvapiť.....zrejme ešte dnes tu pribudnú ku tej akcii informácie od moderátorov
     
  6. unudenej

    unudenej User

    jj,děkuju.vejce,tykve a darečky jsou takovej folklor co pamatuju a letos furt nic.zvědavost mě přemohla :)
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Už zítra? Já ji čekal až od pátku. :)
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som v práci takže to bohužiaľ nemám čas teraz počas dňa vyhodit a predpokladam že aj orome preto FAQ k novej akcií uvidíte na fóre až k večeru kedže tam je potrebné aj preložiť a doupraviť niektoré čísla, ktoré sa zmenili po preklade.

    Verím, že každý je ochotný vydržať pár hodin do večera :D

    A kto sa ešte stále potrebuje ohrádzať "Ale na EN to už majú" tak môže ale asi nechápe tomu, že základny text je anglicky a ten sa upravuje, následne sa pošle v BP na preklad a to sa pošle nám. Ak sa zmenia % a čísla tak to už nerobí predkladateľ ale my, z anglického FAQ v ktorom to upravili. Takže anglické forum jedine čo potrebuje je to skopírovať a dať na stránku zatiaľ čo my to musíme všetko prejsť a pomeniť si čísla a skontrolovať čo zaberá nejaký čas-
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vidíš, a já to na EN foru právě nenašel. :D
    Tak nevim. :)

    EDIT: Ale je to na německém. :) Tak kdo chce... čísla a názvy NPC jsou stejně univerzální.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.