Diskusia: Vianočná súťaž 2016 Fóra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Andromeda.

    Andromeda. User

    Ahoj Piloti!

    V úvodnom príspevku súťažnej témy sú dopísané presné konečné odmeny.
     
  2. pecko

    pecko User

    mňa zaujíma, či bude otázka aj dnes to je v nedeľu, keďže 4tého už je a otázka č.4 bola včera :)
     
  3. Takže ano. Ještě dnes bude. Kdy? To ti nikdo neřekne :D
     
  4. Borat

    Borat User

    pecko v jeden deň môžu byť aj 2 otázky.
     
  5. pecko

    pecko User

    Ani mne neprislo nic mailom
     
  6. svi1

    svi1 User

    Děkuji :)
     
  7. Celkem špatně položená otázka...ale v pohodě..
     
  8. BloCZek

    BloCZek User

    To jo. Řekne z jaký planety, tak čekám na jaké firmě(planetě) hraje zda Země, Venuše nebo Mars.
     
  9. pecko

    pecko User

    Celkem? kto to pre boha je Jessie? Dnes som sa dosť zasmial na Daňovi a teraz toto :) ale dajte link nech si to prečítam som zvedavý
     
  10. svi1

    svi1 User

    Kluci, v tomhle jsem měl trošku výhodu oproti vám, jelikož se pohybuji často na fóru a vím, kde je sekce, Kdo je Kdo - tým.
    Možná je tahle hra dobrá v tom, aby přitáhla více lidí na fórum.
    Držím palce ostatním. Snad to příště vyjde i vám.
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj ★Pajdzino★•cz•

    mám to napísane v profile
    pecko ja :D https://board-cs.darkorbit.com//posts/896770/

    BloCZek no otázka bola z Planéty, takže stačilo si pozrieť môj príspevok na fóre a nájsť to tam, ak by tam bolo napísane Firma tak by som ešte pouvažoval, že to je zlé položené ale aj v tom prípade, bohužiaľ to by nevedel nikto, kedže som moderátor. A v tejto súťaži nejde o hádanky

    svi1 gratulujem :) pozorný na fóre
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. BloCZek

    BloCZek User

    Už jsi opravil Jessie to ocitování tabulky z GG multiplikátorem? Píšeš stále, že je autor neznámý ale autor existuje, tak si zaslouží být citován.

    To mi musíš poslať do mojej témy, na ktorú najdeš odkaz hneď nad tebou, a dodaj aj rovno odkaz o koho ide a dopíšem to tam. inak toto sem nepatrí. Off topic
    Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/16
  13. Aha takže to mám znát lidi na foru?? Já myslel že jde o narozeniny DO..takže budou normální otázky ze hry jako na začátku.Ale teď to vypadá spíš na reklamu Vás moderátorů
     
  14. pecko

    pecko User

  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ★Pajdzino★•cz• nemusí to byť len o hre, samozrejme 99% otázok bude aj o hre, nezabúdaj ale, že ide o našu fórum súťaž takže si môžme dať rôzne otázky. Ešte tam je kopec otázok :) nezúfaj
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. No jako máš v plánu ještě řešit tvoje jméno, bydliště atd?

    Je hezké že je to vaše fórum ale mohlo by být i pro hráče a né pro zaryté čtenáře kteří tu sedí denně
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/16
    ™|Aegis|™|THC|™ tohle ocenil(a).
  17. Smiem sa spýtat prečo nám nechodí upozornenie na e-mail - sledovanie vlákna? Už som sa to pýtala ,no odpoved som ešte nedostala. Ked že bola prehliadnutá musím otravovat znova :D .
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ★Pajdzino★•cz• Stačí jeden príspevok alebo použiť tlačítko Upraviť ak chceš niečo dodať. Ja na súťaži nerobím, takže som si tam tú otazku nedal. Bolo už niekoľko otázok a všetky boli o hre, hádam sa ti nezrúti svet lebo si dostal jednú otázku ohľadom fóra.

    Aθηνa*SK nechodí ti to do spamu? Ja nemám nastavené email notifikácie takže netuším ale skúsim to dnes vyskúšať pre tú tému.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. pecko

    pecko User

    mne to tiež nechodí, ale rád by som vedel kde zmizla tá predošlá vrava ohľadom poslednej otázky. štylisticky ste tu otázku nezvládli
     
  20. Athos

    Athos User

    ★Pajdzino★•cz• Tu otázku jsem navrhl já.
    Otázek je ještě dost, dal jsem ji tam z jediného důvodu, ten je aby ty otázky nebyly pořád stejný, ale bylo tam i něco jiného.
    Cílem soutěže je i naučit hráče (Vás) i hledat na fóru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.