Diskusia: Vianočná súťaž 2016 Fóra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andromeda., 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. community managery odišli do svojích krajin za rodinami

    No tak se ještě asi nevrátili, naděje umírá poslední. Na horách je spousta sněhu, lyžování je príma :D.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tieto odmeny pripisuje naše ICM ktorý bol na sviatky doma a až ďalší týždeň to bude môcť pripísať. Je potrebné strpenie, každý svoju odmenu dostane toho sa báť nemusíte myslíme na to a vieme o tom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. BloCZek, zavolej Ducháčkovi, ten to zařídí :D.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. svi1

    svi1 User

    *Firefox1* tak to že jsi skončil na pátém místě a já na čtvrtém je jedno, jak jsem se právě dověděl :) :) :)
    Je tam na začátku totiž nenápadná věta, že:
    Inu nikde není sice napsáno, kolik hráčů se musí zúčastnit, aby bylo vyplaceno čtvrté a páté místo, ale z podpory mi napsali, že se to týká jen prvních třech míst (holt bylo nás málo:D). Škoda, docela jsem se na slevák těšil :).
    Možná, příště (pokud něco pro nás opět uspořádáte) by bylo fajn dopředu říct/napsat/specifikovat, kolik se musí zúčastnit hráčů.
    Nicméně díky i tak za soutěž. Alespoň jsem se bavil a za to dík.
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    svi1 no tušil jsem to že asi ostrouháme, hned jak byly oznámený jen tři výherci. Na druhou stranu, počet zůčastněných hráčů v soutěži tohoto tipu, je dost diskutabilní.
    Každý nemá čas celý den tady na tom ležet, proto ta zdánlivě malá účast :)
     
    -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  6. svi1

    svi1 User

    *Firefox1* ba, pravdu díš, neb neočekávat jest cesta ke štěstí :D:D:D
    Nechť překvapí nás budoucí zápolení, zda staneme "vítězi" či poraženými :):):)
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  7. BloCZek

    BloCZek User

    Já si myslel, že bude také 5 výherců a ze začátku jsem měl plán dostat slevu klidně na ty 2 týdny. Aspoň, že jsem si šel pro vyšší odměnu, když bylo snadné odpovídat. Nenápadné věty jsou zrádné a hlavně ty, kterými může zadavatel měnit výhry na konci hry aniž by předem určil stav, kdy daná věta bude platit či nebude.
     
    svi1 a *Firefox1* tohle ocenili.
  8. BloCZek

    BloCZek User

    Mohu se zeptat, zda už jste vy -Neptun- a sharpmz dostali výhru? Na podporu jsem napsal a odepsali mě 18. ledna, že ticket předají kolegyni (to jest Andromedě?) Navíc je psáno, že odměny budou připsány do 20. ledna. Děkuji za odpověď :D
     
  9. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ja tez nic.Asi cekame na toho 3. at se pripise vse od razu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.