Zpetná vazba Diskusia: VIP Obchodná Výmena

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jaká bude šance? Jednoduchá matematika. Vyděl číslo 100 počtem lodí ve hře a zjistíš to a ještě doufej ve větší šanci, když padne modul na větší počet lodí. Ta zvýšená šance v poslední době nějak moc podle mne nefunguje, jelikož na jednom účtu už čekám cca. 2 roky na modul na čest na orcuse na zeleném, či modrém xt10:(((( Plním permice, vyrábím moduly x2,vyhrávám i moduly a stále nic.
    Balíček si kup se surovinou, kterou nelze snadno získat a kterou jistě využiješ a hlavně se podívej, kolik stojí ty moduly uridia a jestli se ti ta nejistá loterie vůbec vyplatí.
     
  2. dotar5eP

    dotar5eP User

    Tak jsem to zkusil a padlo to na orcuse a goliath X, takže od těch nestabilních modulů dávám ruce pryč , naštěstí včera byl modul v bráně :) co se týče tý jednotky do brány je lepší si jí vyrobit :) taky jsem čekal, že budeme moct měnit suroviny (kabely,kameny atd...) ale většinou je to směna uridia,munice. Rinusk ‍♂️ někde jsou zanedbatelný částky a dalo by se o tom přemýšlet jinde jako u tý jednotky je to fakt k smíchu tenhle nápad jim pošlete zpátky k jednání. Myslím, že tohle moc lidí nevyužije ‍♂️ A pak tu jsou lidi jako já, my to zkusíme a už nikdy víc ‍♂️✌️
     
  3. A my ostatní ti děkujeme, že jsi nám sdělil, jak se věci mají. Takže další skvělá věc od nemocných (myslím že Slovensky se řekne "chorých") lidí kterou nevyužiji. Díky moc, jako vážně :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ono tohle někoho ještě překvapuje? Nesmysly vládnout této hře :D. Třeba těžce a draze vyrobit fragmenty nebo special klíče, a pak dostat 20 energií:eek: nebo 10 kyhalon apod., když jsou jich potřeba tisíce??? BP jen každým novým výmyslem odrazuje od hry.
     
    maronon a -baghira2- tohle ocenili.
  5. 555stein

    555stein User

    Tak tato VIP obchodna nabidka je to najhorsie co som kedy videl,nie len ze si to zaplatis,ale este aj nezmysel uridia a surovin stoji uz len taky modul :D hlupost nad hlupost.
     
    Cruenta†Ultionem a maronon tohle ocenili.
  6. neneman321

    neneman321 User

    opět nám dali největší zlodějinu co BP dává, dokonce i ukradený titul ze sezonní je pod tím :D nejen že to stojí Urko, zdroje ale je to naprosto nevýhodná nadídka, modul co dostanu v bitevní za hubičku je tady předražen tak o 200%, laser prometheus který se dá udělat za den,dva hraní to samé zajímalo by mě jesti si tohle někdo dobrovolně zakoupí a ještě si to dovolí nazvat VIP :D:D kdyby tam teda radši dali nejnovější lasery co lze dostat jen z některých bitevních permic a jen 1 na akci a ne 4 roky starý laser co má prakticky každý
     
    pepan70 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.