Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Podle mě dobrá akce,odměny jako muni a rakety ušly, adrenalinu si člověk taky užil a ještě v klidu vydělal U. Díky BP, aspoň něco se povedlo.
     
  2. Lachtan332

    Lachtan332 User

    Dobrý večer, platil na ty boxíky s municí a letouny zdvojnásobovač bonusových boxů?
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ano. I profil i Pet. :)

    EDIT: Ale rád bych doplnil, že to bylo minulý rok a to tam nebyl Kyhalon ani Olej. Takže buď tam bude vyjimka, nebo to nebude platit na nic (protože to nesebereš Petem jako to co padalo z pirátů - nebude to bonusový box) a nebo třetí možnost, bude to platit i na kyhalon a olej.

    Takkž se prakticky budeš muset nechat překvapit. :)
     
  4. axilom70

    axilom70 User

    Prosím nedávejte o halloweenu Vortex od Terror a dejte místo něj zpět Tunel of terror všichni se na něj už rok těšíme a je to už taková tradice tak to prosím nepokazte a nezmastete
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    axilom70: Rozhodnutí co bude je na BP a obávám se, že pokud se na tuto akci připravovalo, což je vidět z upraveného FAQ, tak asi najednou nezmění rozhodnutí. Je za tím spousta a spousta práce. Osobně si myslím, že díky změněné odměně a odstranění neviditelného PC , ta brána bude docela atraktivní.
     
    -bahgira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. axilom70

    axilom70 User

    Vím ale podle 90% lidi co tu hru hrají je po každém updatu hra horší a horší. Vortex od terror je 3x těžší než tunel a nedá se tam za ten týden vydělat 1 milion uridia a RB + X4 munice
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Borat

    Borat User

    VoT bude 25.10.2017 a bohužiaľ toto rozhodnutie BP už nikto nezmení takže smola.
     
  8. Warden

    Warden User

    axilom70: Pokud to bereš z hlediska rizika chyb, tak Tunnel na rozdíl od Vortexu již dlouho nebyl. Hra prošla od posledního Tunnel mnoha updaty, takže z pohledu chyb je mnohem méně rizikovější nasadit Vortex.
     
    -bahgira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. lorduriel

    lorduriel User

    bude nekde prehled vln? nebo toho co na nas v teto brane bude cekat?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. Warden

    Warden User

    lorduriel: Mělo by to vypadat jako loni, tedy následovně.

    Navíc bude boxík s odměnou 3 (netuším v které vlně a pravděpodobně se změní i padání ostatních balíčků) a na závěr nebude Slender NPC.
     
    -bahgira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Mne by zajímalo , zda na indokrinový olej budou fungovat boostery , které si můžeme koupit pro zvýšení % úspěšnosti jako to je v Karantenní zóně... Což by znamenalo že bych zvýšil pravděpodobnost vypadnutí Indoktrinového oleje o 70%?... a znamenalo by to šanci 0,35 , nebo 70,5? (počítám 50+20%)
     
  12. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    No za mne je to posun urcite k horsimu co do odmnen oproti ToT a i puvodnimu Vortexu .A to jeste nevime kde bude (nahrazena) odmnena at uz boxu v.1 ci v.2 novinkovou v.3.
    V porounani obsahu boxu je nahrazeni UCB-100,RB-214 z verze boxu 1 ci 2 na MCB-50,PLT-2021 u verze boxu 3 jednoznacny posun smnerem dolu a ani odmnena at vypadajic lakavejsi jako Indokrinový olej,Kyhalon,Tetrathrin pri sanci 1% (0,5% ) to urcite nevytrhnou.
    Takze informace k Vortexu s krasnou vetou Odměny budou nyní více atraktivní je pro mne vice nez usmnevna.Nebo holt mam v hlave nastavenou hodnotu munice spatne.

    Edit: Takze se omlouvam ale nasel sem preci jen ten posun k lepsimu -Nemam uz potrebu kupovat premko ani dabl na boxi.
     
    Naposledy upraveno: 20/10/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    _mnemonic: Ony ty odměny v boxíku 3 nejsou až zase tak velkou novinkou. Některé z nich MCB50 a PLT2021 byly dřív v boxíku 1. Novinkou jsou pouze ty suroviny. Odměny jsou určitě více atraktivní. Jen aby jsi si vzpoměl, hodím ti sem púvodní a nový boxík 1 z VoT. Musíš uznat, že je to posun k lepšímu.

    Starý box s municí 1 z původní brány VoT

    PředmětMnožstvíŠance
    MCB-2530.00025%
    MCB-5015.00020%
    SAB-50750015%
    RB-214500010%
    PLT-20215007%
    PLT-303021006%
    SAR-027505,5%
    UBR-1005005%
    DD-M011002%
    PLD-81502%
    CBR-3753752%
    EMP-01200.5%

    Nový box s municí 1 z nové brány VoT

    PředmětMnožstvíŠance
    UCB-10035.00020%
    RB-21435.00020%
    PLT-2021500010%
    UBR-1002.50020%
    HSTRM-015.00030%

    •»Śøŋºº«•: Bohužel zatím netušíme, zda bodou na olej fungovat boostery. Logika sice říká, že by mohly, ale mám strach, že jediný způsob jak to zjistit, bude to vyzkoušet.
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Warden, súhlasím a teším sa.Hlavne kvôli zábave,bezduché hlušenie nepriatelov ma vždy nebaví,takže toto bude pre mna
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vortex rozhodně nebyl těžší než Tunell, prakticky nechali stejné vlny, jen je random rozházeli do více kombinací.
    Navíc to byl slušně vykoumanej tah od BP, že změnilo bráno a snížilo odměny, aniž by si toho někdo všiml. Že tedy na Halloween nebude ToT ale VoT bylo jasné snad všem, kteří si tohohle všimli. No odměny teď ale zase zvýšili, takže podle mě je VoT na stejné úrovni jako byla ToT po ty dva roky.
    Takže se na tom hráči namastí zase jako všichni a kdo si na to stěžuje, tak už vážně nevim proč. I flaxa s LF3 dostane minimálně třetinu boxíků z brány a když to sečtem, pokud u toho bude pravidelně může mít aj miliony munice.
     
    bhagira22, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  16. No 70% šance na 60 oleje z boxu by bylo podle mě přehnané. :D řekl bych, že ty boostery co jsou na karanténu na to platit nebudou :)
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    60 oleje z boxu? Tos kde vzal? :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. No maj tady napsáno, že je 0,5% šance na 30 oleje z boxu. :D A pokud by na to platily boostery z karanteny, tak je to 60 ks :D
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nojo, ale těch 70% je z 0,5%, takže bys měl akorát 0,85% šanci na 2*30. :D
    NAvíc, ty boostry se nepočítaly na nic mimo karantenu a s touhle šancí bych musel mít booster y každej den a stejně bych to nejspíš netrefil. :D
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Ahááá, takže jsem to jen blbě pochopil.. Moje chyba. :D