Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Momentka z chatu
    Získal(a) jsi 1 Střepinový déšť. ?? :D
     
  2. Kerny

    Kerny User

    Orome pekný účet :D
     
    Minerva tohle ocenil(a).
  3. Ako často vám padajú tie boxíky s muníciou? Lebo som bol v 17. vlne a zatiaľ mi padli 3 boxíky...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Kerny

    Kerny User

    Hovorím si,že aká ľahká brána,skočím ďalej a všade UVK,ktoré kopú 500k? :D To mal byť vtip od BP?
     
  5. Naučte prosím ty odborníky v BP počítat...
    jako za U-Battlereye odměna :
    Obdržel jsi 307.200 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 230 bodů za čest.
    Obdržel jsi 2.400.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 180 jedn. uridia.

    Sak když sejmu normál battlereye na 5-3 dostanu větší odměnu.. ( Jedná se o U Samozdřejmě kdyby mě někdo nepochopil... )
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Kerny

    Kerny User

  7. s těmi ubery to zabili :D kdyby aspoň byla nějaké konečná odměna (např.šutry na nové lf4), tak pak by měla tahle brána nějaký smysl..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Majú aspoň znízené HP? :D Ak sa nemýlim tak tomu bolo v ToT.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. HP a DMG mají stejné jako na uber mapě
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Uff, tak to bude pecka. Tí ktorí ste sa po ne už dostali, s koľkými demon dronmi ste sa dovtedy stretli? Nerátam že prejdem cez uber krysy tak ma zaujíma ci aspoň splním tie misie na demon drony.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Mám pocit, že si to bp spletlo se skupinovou bránou :D zajímalo by mě jestli si to vývojáři aspon zkusili splnit po tom co to vytvořili... aneb když daj do hry něco bez zkoušení na test serveru....
     
  12. Sak to nemůže být normální tam mít 20 UVK sak to kope za půl mega .. jako přeji hodně štěstí se střílením já na to kašlu :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Tak jako malé shrnutí, nové NPC očividně vtip od BP :D BZ: 10.000 Čest: 30 Uridium: 30 Kredity: 50.000 :D :D čekal sem z něj aspon boxík s munici a on cargo kde je prometid duranium a xenomit? :D Dobrý no a ještě ani nestřílí :D :D a co se týká obtížnosti brány, tak za 2hodiny 9k urka a vlny jako tohle:
    [​IMG]
    no nevím co víc k tomu říct, snad jen super akce, kterou přenechám začátečníkům a já jdu na cuby :D
     
  14. Hele kámo to na tebe ještě nevyskočilo 15 UVK :D :D :D Ale přeji hodně štěstí všem co se to pokusí vystřlet ! Přeji pevné nervy chlapy :D :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. vyskočilo :D v téhle vlně byly i s tímhle co je na obrázku :D
     
  16. Ono je celkem zajímavé že když spustíš něco na moderátory na chetu jestli to je chyba nebo tak, tak se raději každý z nich vzdálí :D :D Přístup za 1 !! :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Já měl za 2 hoďky 37K U z té brány, ale potkal sem jen piráty atd, nakonec na mě skočil vtípek od BP v podobě 15 UVK, takže sem to vzdal. Todle by byla akorát ztráta munice a času a stejně bych to nedal, takže dokud to nenerfnou, tak to ani hrát nemusím.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    Moderátor na chate nemusí disponovať informáciami k akcii. Moderátor je na chate na to, aby kontroloval vedenie slušnej diskusie v hre.
    Pre informácie tu máš fórum a pokiaľ by bola moderátorom známa nejaká chyba, tak by ju oznámili. Tak že svoje komenty na moderátorov si môžeš kludne odpustiť.;)
     
  19. pecko

    pecko User

    pravdepodobne su to vlny zo vsetkych bran co boli v hre, len je otazka kolko mam tam zivotov a ci po odchode z brany budem ju mat vzdy na istej vlne
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  20. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak brana udelana kvuli 1 demonu xD. Je to fakt zahul, delal jsem to neco pres 3 hodky, ale to jsem dlouho kaminoval U sibi. Tych 15 UVk jde udelat, ale kdo by to chtel delat kazdy den. Je to vlna snad stejna jak z tunelu hruzy a to ty UVK byly 10x slabsi a pak ty silne lordky. Nevite jestli to tak ma doopravdy byt?
    Jinak jsem chytil docela dost melteru a diky tom i slusna odmena, ale za ten cas a vystrilenou munici to asi nestoji. Celkove za branu mam asi 16 boxiku (mozna jsem v deniku neco prehledl), 132,8 mega kreda, 71k uri, cca 29 mega BZ a 150k cti + se mi nepripocetlo tech 20 uber sibu za kami. Nejspis fakt zalezi, jak to naskace. Nekdo to dela hodku a pul a ma jen 30k uri.
    U tech Slenderu bych cekal o dost vetsi odmenu. A ani z jednoho nevypadl boxik, ikdyz byl porad v pohybu a na dostrel.
    Dale co se tyce vyberu kde skocit, tak za celou branu jsem mel jen 2x na vyber jinak mne to nekde hodilo samo. Jeste nevim jestli je chyba, ze pada bifenon z uber NPC... na normal mape jsem si toho nevsiml.
    Na boxiky plati dabl a protokoly na petku. A protoze pada prevazne X2, tak to pro mne nema cenu. Za celou dobu padla 1x x4. Branu jsem ze zvedavosti presel a nejspis dalsi delat nebudu. Myslim si, ze ani fullky tu branu nebudou delat znovu. A flaxaci jsou bez sance. Tam udelaji mozna ty 1. vlny a konci.